Ideal-Sokółka

Siemiatycze

Opinie o Ideal-Sokółka

Weronika

Jakie benefity zapewnia Ideal-Sokółka pracownikom?

oregon62

Na ul Koscielnej zamowiona byla usluga wstawienia okien.wykonanie tandetne po prostu firma nie ma pojacia jak okna wstawiac .Okna sie nie otwieraja brak wykonczenia i obrobki lepiej by je amator wstawil.Oczywiscie jesli o reklamacje chodzi telefon firmy nie odpowiada.Moja propozycja jest prosta-naglosnic to by inni ustrzegli sie z firma nie majaca pojecia o fachowym wykonastwie ,za ktore przeciez placimy /Glos Siemiatycz/ oraz zrobic wspolny cywilny pozew do sadu. Sorki Panie Arturze ale jak czegos sie nie umie robic to sie za to nie zabiera.Panu by sie bardziej przydala firma oczyszczania miasta ,tam sie nic nie sknoci./przepraszam za szczerosc ale taka prawda/ Pokrzywdzeni przez ta firme niech odpowiedza na moj post podam im moj meil i wspolnie zadzialamy by ukrocic proceder tej firmy

Misiorek

Nie no, nie dawaj od razu takich ciężkich rzeczy i nie przesadzaj, moim zdaniem to generalnie wszystko jest na swoim miejscu, Twoje zarzuty... okej, może są dość dziwne, ale daj jakieś dowody w tym temacie, przekonaj mnie do tego w jakiś sposób opowiedz

Szukasz pracy?

Leon

witam wszystkich.... i potwierdzam ze to oszust. i tez potwierdzam ze ja mu nie odpuszcze....pozdrawiam;-)

ofiara

to prawda ten mily pan w tym sklepie to oszust i krentacz!sprzedal mi dzwi pul roku temu.po zamontowaniu ich przez jego ludzi juz na drugi dzien niedomykaly sie.ten dramat trwa i trwa a poprawic niema komu.dzwonie do goscia codziennie a on mnie zbywa!co robic?ten typ powinien wyleciec stamtont na pysk!omijajcie ten sklep zdaleka slowiczynska 4 jak go udupic?

ktoś
@ofiara 25.05.2015 17:22

może ktoś mu w koncu nie odpusci , nie machnie ręka tylko poda go do odpowiednich instytucji np.PIH - Jestem za. W tych czasach żeby tak baaardzo nie dbać o klienta to szok. A ile w Siemiatyczach jest ludzi oszukanych przez ta firme i każdy daje za wygraną nierozumiem tego , ludzie przecież my kupujemy od niego a nie dostajemy w prezencie !!!!!

ewcia

I TO NIE ŻADNA KONKURENCJA PANIE ARTURZE.

ktos
@ewcia 02.01.2015 18:24
I TO NIE ŻADNA KONKURENCJA PANIE ARTURZE.

czy naprawde nie ma nikogo nad tym oszustem ? wszystkie wpisy klientów to niestety prawda jestem kolejnym jeleniem który dał się naciagnąć . ludzie omijajcie szerokim łukiem to miejsce na słowiczyńskiej 4

ewcia

niepolecam nikomu,oszusci i naciagacze. wstawilii zle okna,nieprszyjechali poprawic, a juz ponad pol roku czekamy. ludzie warto wydac wiecej pieniedzy niz u tych oszustow kupowac, jestesmy niepierwsi co skladamy reklamacje. pan A.S. DUZO OBIECUJE A SLOWA NIEDOTRZYMUJE. MYSMY JUZ SIE PRZEJECHALI NA TEJ ALA FIRMIE. OSZSUSCFI........

wiesia

Ktoś zna panów z ekipy montazystów,jezeli tak proszę o podanie tel.

kami

Korzystam z usług tej placówki od kilku lat, wymiana i montaż okien, montaż rolet zewnętrznych terminowo i solidnie wywiązują się z umową. Ekipa montażystów ok, reklamacje jeżeli się zdarzają, załatwiane są od ręki. Generalnie dobrze oceniam firmę.

ideal sokółka

dziękujemy konkurencji za miłe wpisy

marek

Dołączem się do powyższych opinij [usunięte przez admina] jest niegrzeczny nie kompetentny wszelkie reklamacje zbywa i w moim odczuciu wcale niema zamiaru poprawić wad montażowych na drzwiach. Okna montowane niestarannie Odradzam szczerze Taka firma powinna przestać istnieć

Jadwiga

Ta firma to dziadostwo i kombinatorzy.[usunięte przez admina] .Radzę trzymac się jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o Ideal-Sokółka - Siemiatycze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal-Sokółka