Opinie o KMA w Bad marienberg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KMA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMA w Bad marienberg

Kacper Nowy wpis

Czy firma chętnie przyjmuje osoby bez doswiadczenia ?

Anonim Nowy wpis

Najgorsza firma 0/10

Iza Nowy wpis

@okj nikt Ci przez rok nie odpowiedział, więc powiedz czy sam szukałeś informacji o premiach w KMA? Wiadomo, że osoby szukające pracy zwracają uwagę na to czy jest dwuskładnikowe wynagrodzenie. Jeżeli wiesz coś na ten temat podzieliłbyś się na forum z tymi osobami?

okj Nowy wpis

Doświadczenie oczywiście jest potrzebne, ale zastanawiam się czy oprócz niezłych benefitów dają tutaj jakieś premie, wiadomo coś na ten temat? Tacy nauczyciele na pewno mają dobrze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KMA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Aga

Tak jesli ktos chce pracowac wlasnie firma potrzebuje ludzi i daje umowy

Aga

Nie wiem jak z tymi przekonaniami ale wiem ze jak ktos potrzebuje pracy to i w piekle sobie poradzi nie szuka winy w pracodawcy tylko pracuje a szew jak kazdy inny

ble

O rany jakie wpisy. Mnie jeszcze nie oddali zarobionych pieniedzy. I pewnie juz nie oddadza. Teraz tez pracuje na terenie Niemiec ale wyplate mam na czas!!! Kazdy chce zatrudnic sie w firmie ktora jest przyjazna dla pracownika!

sylwia

Gdyby nie polacy ta forma dawno by padla, to oni robili za darmo na jej uttzymanie !!!

bmb

I niestety nie zatrudnia Polakow ktorzy doprowadzili do takiego stanu ta firme.

Sylwia

Uwaga Uwaga!! PRACODAWCA ZMIENIŁ NAZWE FIRMY NA SMA GEBAUDEREINIGUNG!!!!!

dkwz

Porazka porazka raz jeszcze porazka. FIRMA KMA=DNO Chyba ze ktos lubi pracowac w czynie spolecznym. Pracodawca ponizej dna. Szkoda slow. NIE ZYCZY SIE LUDZIOM zle ale ja jemu zycze zeby sie w piekle poniewieral za to jak ludzi traktowal i traktuje zapewne. Pracownicy pionki wiec ich nie winie ale takich firm unikajcie ludzie szerokim lukiem

ups

(usunięte przez administratora) Gratujuję rozumu i poczucia wartości o osobą co swoją prace od 6 rano do 17 po 6 dni w tygodniu cenią na 600-700 euro, niedługo ludzie za miskę ryżu bedziecie robić a stary Ferrari będzie jeździł a wy w weekendy po pracy jeszcze mu je myć bedziecie za darmo żeby mu się podlizać :) (usunięte przez administratora)

ble

Firma to pracownicy!!! Jezeli chcesz pracowac tylko dla zaliczek, to powinienes sie tam zatrudnic!! Zobacz dlaczego tam nie pracuja niemcy? Tylko no kto?? Polacy i ruskie itd. Nie polecam tam pracy!!!!

abcdefghijk

Wiec moze czas zastanowic sie nad autentycznoscia tych wpisów,jesli rodak rodakowi wilkiem to czego mozna oczekiwac.a niestety z przykroscia stwierdza coraz to wieksze grono polaków ze za granicami naszego kraju nie mozna liczyc na szczere intencje naszych rodaków .przykre ,brutalne ale niestety prawdziwe

oleee

Ale gdyby pracodawca był uczciwy i nie robił tego co robi, to na tej stronie byłyby pozytywne komentarze. A poza tym gdyby ludzie trzymali się razem i byli by za sobą w różnych kwestiach to też byłoby inaczej, a tam niestety jeden drugiemu by zęby powybijał. I jest jak jest.

abc

Jestem pierwszy raz na tej stronie i nie rozumie co z tym FORUM jest. Ono jest do opisywania firm a nie ich pracownikow. Ktos chyba myli pojecie pracownik z pojeciem firma. Wiec piszcie konkretmie o firmie a nie o jej pracownikach.

abcdefghijk....

Ciekawe ile rozumu ma osoba która tak swobodnie wypowiada sie w tej kwestii.Ciekawe czy juz długo nie pracujesz w tej firmie?ciekawe czy znasz osoboscie(usunięte przez administratora)

heheeh

Ta firma to jeden wielki HU. Tym co tam jeszcze pracują bardzo, ale to bardzo współczuję. Rozumu swojego nie macie czy co ??? Innej pracy nie ma na tym świecie? Ludzie zastanówcie się co wy właściwie robicie!! Czarnemu kasę w portfel ładujecie!!?? I co wy z tego macie? 500 euro a reszta na zeitkonto? (usunięte przez administratora)A co do powiedzmy "Pani" Moniki to szkoda słów i brak słów. Ona będzie w piekle się smażyć za to co wyprawia. Robi z ludzi idiotów, ale co dla nie których to ona im przecież pomaga, co nie. I to przecież bezinteresownie co nie. hehe ZAPRASZAMY DO KMA !!! MIŁEJ PRACY ŻYCZĘ ZA 400-500 EURO/M .

tralala

Jeżeli nikt nie będzie pracował tam na stałe to firma nie przetrwa? Co ty piszesz? A ilu ludzi tam w tej chwili pracuje na stałe? Stary właśnie na takich ludziach "śmieciówkach" robi kasę. Weźmie takich do roboty, pozabiera pieniądze na te tzw. zeitkonta, parę zaliczek rzuci, pozabiera godziny( zdarzało się że kradł nawet po 30, 40 godzin miesięcznie ) i po pół roku tacy ludzie odchodzą, albo nie mają przedłużonej umowy. A reszta kasy u starego w kieszeni. Rzuci im coś tam na wyjazd i obiecuje że pośle w późniejszym terminie na polskie konto. Więc podejrzewam, że firma jeszcze nie jeden kryzys przetrwa.

ble

Jak zna sie jezyk niemiecki dobrze, to nie szuka sie pracy w firmir sprzatajacej, tylko ma sie prace bardziej odpowiedzialna. Ale to nie zwalnia pracodawcy aby traktowal pracownika ok i placil po skonczonym miesiacu pracy?? A czy to normalne aby portacal za buty robocze??? Chyba NIE:-)

Zostaw merytoryczną opinię o KMA - Bad marienberg

KMA