Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

ko ko

kogutki zwijamy manatki send wchodzi

kolo
@ko ko

a co ma senT do kogutków?

ko ko
@kolo

czas panie czas bedziemy czekac na pozwolenie wyjazdu tak jak to mialy paliwowki na poczatku kolo sie nie kreci pieniazkow brak

Bożena

Okazuje się, że TLS Lublin szuka kierowców z uprawnieniami: https://www.tsl.info.pl/kariera Czy ktoś z kierowców zechciałby podzielić się tu, na GoWork.pl opinią o taborze, stawkach, zwrocie kosztów za dojazd i systemie pracy - czy firma jest pod tym względem elastyczna? To się przyda, tym bardziej, że zachęcają początkujących kierowców, którzy mogą nie wiedzieć, na co liczyć w tej pracy.

@Bożena

Z systemem pracy ciągle jakieś problemy były, bo potrzebują żeby podawać się na dużo dni (masz być dostępny 18 dni), ale jak jesteś chory albo coś Ci wypadnie to nikt Ci nie może kazać jechać. Poza tym grafik dostajesz wcześniej i możesz się zgodzić albo nie. Tabor wymieniają cały czas. Bardzo mało jest pojazdów, które mają powyżej 500 000 przejechane. Stawki godzinowe, szczerze mówiąc to już dosyć dobre, wiec to czy jeździsz 15 czy 18 dni dużo zmienia. Na fakture od 4500 (np 14 dni) do 9000 (20-22 dni) tylko musisz oplacic wlasna dzialaność. Najbardziej oplaca sie na małym zus-ie. Za dojazdy zwracają jeśli masz więcej niż 50 kilometrów do pracy albo wysyłają Cię służbowym. Ogólnie na adr-ach jak znajdziesz lepsza oferte finansowa to gratuluje.

jery

jakie 9 koła chyba za 2 miesiące

chciałbym tyle

żarty jakies to tam ma taką kase

Jozin z bazin

Szkoda że usuwają komentarze, ten kto tu wchodzi żeby zaczerpnąć informacji nie dowie się prawdy.

@Jozin z bazin

No niestety jest Pan w błędzie ponieważ firma nie może usuwać komentarzy na gowork.pl :) Prosimy o ponowną próbę wstawienia swojego komentarza, żeby firma mogła się do niego odnieść.

Zaszokowany

Nietety poprzednik ma racje. Posiadam nawet screeny z wczesniejszymi komentarzami których już tu nie ma. Nie wiem w jakim celu GoWork to robi, ale psuje sobie renome. Jeżeli szukasz prawdy o TSLu, to tutaj jej nie znajdziesz.

Dariusz
@Zaszokowany

Gowork nie usuwa komentarzy, które nie naruszają regulaminu forum. Jeśli komentarz jest negatywny, ale napisany zgodnie z regulaminem, czyli nie zawiera przekleństw, nie atakuje innej osoby, to taki wpis na pewno nie zostanie usunięty. W końcu po to właśnie powstał ten portal, by dzielić się opiniami o pracodawcy w merytoryczny i wyważony sposób.

Zaszokowany
@Dariusz

Usuwa. Prosze tu zaglądac regularnie, to sam się Pan przekona. Komentarze nie naruszają w żaden sposób regulaminu, tylko są negatywne dla firmy, wredy znikają. Niesty tak działa GoWork i TSL. Taka jest polityka firmy-kłamstwo.

były

kierowca opisuje chyba inom firmę.za moich czasów żeby otrzymać 2 tys.trzeba było przepracować 23 dni.z tego opłacało się zus,zostawało niewiele.

@były

Za 17 dni masz przy najniższej stawce godzinowej co najmniej 4000 zł na czysto.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
były

w tsl kierowca ustala ilość dni pracy.ale nie pracujesz nie zarabiasz .

Kierowca
@były

Wysokość wynagrodzenia rośnie wprost proporcjonalnie do ilości przepracowanych dni. Możesz jeździć nawet 12 dni, ale wtedy zarobisz całe nic. Jeździmy średnio 16-17 dni/miesiac i za to wychodzi między 4 a 6 tys. już na czysto. Ale każdy następny dzień pracy to już duże pieniądze. Przy obecnej umowie, jeśli się dobrze orientuję to powyżej 200 godzin/mies. pracy masz 150% stawki. Jakbyś zadeklarował przy zatrudnieniu, że chciałbyś jeździć 20-22 dni w miesiącu i byłoby tyle roboty toooo wtedy można dobrze żyć, odkładać kasę, spłacać kredyt i jeszcze na wakacje pojechać.

Nowy J
@Kierowca

A czy możecie mi Panowie powiedzieć jak to jest z tą własną działalnością bo coś gdzieś słyszałem, że można by być ubezpieczonym w KRUS i pracować jako na własnej działalności , jaka to różnica dla firmy czy to Krus czy ZUS skoro sam się ubezpieczam...?

Obiektywny

Zapraszam do Vos'a kolegów kierowców. System 2/1 teraz mamy. 2 tygodnie odrobisz i samolotem do domciu na tydzień. Pozdrawiam

@Obiektywny

A potem dzieci w domu płaczą, żona płacze. Robota koło domu też sama się nie zrobi. A tu na miejscu, parę dni pojeździsz, parę dni posiedzisz... No i stawka chyba już jedna z najlepszych w kraju za te 15-18 dni pracy.

Nowy J

Witam, Chciałbym zaczerpnąć naprawdę szczerej opinii na temat pracy w TSL, mi najbardziej pasuje dystrybucja po Polsce w systemie 6/6. Może ktoś się rzetelnie wypowiedzieć w temacie? Pozdrawiam

Kolo
@Nowy J

Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Najlepiej samemu sobie wyrobić opinię. Ale tych tutaj zawartych nie brał bym na serio

Nikt
@Nowy J

Jedyne pewne źródło informacji do jakiego może się Pan dokopać w tej sprawie to dział Kadr. W tak dużej firmie na pewno nikt nie przedstawi Panu fałszywych danych. To nie te czasy, żeby ktoś (usunięte przez administratora)na stawkach czy zatajał jakieś informacje. Najpierw w rozmowie telefonicznej, następnie na szkoleniu wszystko jest jasno przedstawione. Trzeba próbować i samemu sobie wyrobić opinię tak jak tutaj słusznie zauważył "Kolo".

adam K.

ta firma to (usunięte przez administratora) ta kupa ten stwór ojca dyrektora to cos, gdzie to ma poparcie ze nadal dziala i ma sie dobrze,oszukują kierowców serwisy kogo tylko mogą żeby tylko istniec i zarabiać dla siebie zabrali mi trochę zdrowia i pewnie pare lat życia UCIEKAJCIE OD TSL LUBLIN,CHEŁM,AS czy co oni tam jeszcze wymyslą jak najdalej kontrole powinni miec nasyłane co dziennie za to jak traktuja ludzi

@adam K.

Ale jak traktują ludzi? Podaj jakieś rzeczywiste sytuacje. W czym dokładnie Cię oszukali? I skąd taka ciekawa wiedza, że to stwór ojca dyrektora? ...bo chyba nie powtarzasz tylko plotek?

Wróżbita Maciej

Cześć. Jestem kierowcą tsl (wciąż). Zacznę od finansów 1) praca na własnej działalności ( czyli brak urlopu, zwolnienia, wszystkie koszty zatrudnienia z rzucają na ciebie) 2) wypłata przeważnie jest na koniec MSC. (Zdarzają się opóźnienia do 2 dni, o większych opóźnieniach nie słyszałem) 3) ostatnio za wszystko obciążają tj. bhp, uszkodzenia nawet nie z twojej winy, ubytki (nie zależne od Ciebie), norma spalania. 4) jak interesuję Cię lewizna to nie w tsl. Jak traktują pracowników? Ja zero!!! Nikt się Ciebie o nic nie pyta, tylko stawia przed faktem dokonanym. Nie jest to wina dyspozytorów tylko kadry zarządzającej. Współpraca "ty dla niech zawsze" oni nic dla Ciebie. Mają się za najmądrzejszych i nie podejmują dialogów pan M. K., P.S.,P.D. Stawki kierowców każdy inne. Ostatnio coraz bardziej szukają oszczędności i proponują gorsze warunki niż 1 rok temu. Auta coraz starsze (coraz częściej się psują, nie odpowiednie serwisowanie w najtańszych serwisach tj. wszędzie szukają jak najtaniej)

@Wróżbita Maciej

Jak wyobrażasz sobie działanie firmy, jeśli kierowcy nie dbają o bezpieczeństwo swoje i pobliskich osób? Siedzą w kabinie zamiast obserwować układ wydawczy? Przepisy BHP są po to, żeby się Tobie nic nie stało, a nie po to żeby Cię obciążyć. Co Ty, pochlebiasz potencjalnym mordercom?

Kiero

Czwarty marca. Pensji za styczeń dalej wielu kierowców nie ma. Chyba czas na zmiany.

vxt
@Kiero

Może miałeś dziurawą beczkę i stąd te problemy. Tam zawsze wypłaca pieniądze na czas - mniejsze większe - ale wypłaca.

A poborów za styczeń dalej nie ma! Tsl...

tak to prawda kilku szoferów dostaje najlepsze trasy na czechy itp.zdecydowana większość kiśnie po orlenowskich terminalach w kolejkach po kilkadziesiąt godzin.Planiści ,opiekunowie chamy,gbury.Musisz robić na darmozjadów.Krótki prezes . zatrudnia doradców ze śląska ,jakby nie było miejscowych płaci hotel auto służbowe co tydzień do domu musi jechać .Teraz koordynatora Dyzme pajaca lalusia a ty ryraj na te hieny.Jeżdzisz 3 tygodnie a zarobisz tyle co u Marcina za 2 tygodnie na umowe o prace.Takiego dziadostwa to na ukrainie w kołchozie nie ma

@anonymous

trzeba w koncu zastrajkowac ustalic termin skrzyknac chlopakow tylko tych z jajami i postawic zelazo chocby na dwa dni zobaczymy co sie zadzieje

@anonymous

to po co tu jeszcze siedzisz jak ci źle? pracy dla kierowców do wyboru do koloru. tylko ogarniętym trzeba być a nie narzekać

Kiero
@anonymous

A co Ty taki niby ogarnięty jesteś? I jeszcze może powiesz ze jest tam super

@anonymous

Ja jestem za żeby się zakrzyknąć i w końcu się postawić

Heniek
@anonymous

I to jest subiektywny opis. Wygrał Pan Talon.

jery

szukałem pracy tu ale widze komentarze dałem sobie spkój

zainteresowany

Jakie macie doświadczenia z tą firmą na montażu lini produkcyjnych? Oferują dobre wynagrodzenie i finansują koszta dojazdu do pracy i zamieszkania - a jak jest w praktyce?

Neptyk

Witam. Czy przyjmują na umowę o pracę. Jeśli tak, to jaki system, ile podstawy i jaka dieta?

Leonidas
@Neptyk

Tak przyjmują 1 na 3. tydz jedziesz 3 tyg w domu 5 tys na umowie

Zuzanna

@Igor, a czy Ty pracujesz w TSL Z? Z Twojej opinii wynika, że cenisz sobie tego pracodawcę, możesz powiedzieć co Ciebie do tego skłania? Jak sami widzicie opinie złe są najczęściej argumentowane a już te dobre zawierają tylko parę wyrazów. Zachęcam Was do argumentowania swoich wypowiedzi.

Igor

Aktualnie wszystkie firmy szukają ludzi do pracy ponieważ brakuje ich. Szkoda, że nie doceniacie pracy w dobrej firmie!!!

abw
@Igor

ja ...
@Igor

Dobrej firmie , to dobre było !!

Ola32

Znam biegle trzy języki obce mam pięcioletnie doświadczenie w pracy. Zastanawiam się nad złożeniem cv do tej firmy. Jednak chciałabym dowiedzieć się jaka jest atmosfera w biurze jak traktowani są pracownicy czy jest to firma do której przychodzi sie z uśmiechem? Bardzo zależy mi na komforcie pracy. Więc jeśli ktos moze coś w tej sprawie napisać będę wdzięczna i pewnie nie tylko ja.

Zuzanna

@anonymous, można się wielu spraw domyślać, lecz czy będziesz tak miły i napiszesz coś więcej w nawiązaniu do Twojego komentarza? Dla wielu osób odwiedzających to forum będzie to bardzo przydatną informacją. @Jan kowalski, Twój komentarz nie jest do końca na miejscu. Domyślam się jednak, że pracujesz w TSL więc może napiszesz coś więcej o atmosferze w firmie?

nick

widac coraz wiecej porzuconych aut po parkingach terminalach sama dobroc

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Adam

to jest firma która zawsze potrzebuje pracowników a dla czego to sam sie zastanów

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.