Eko Ledi
counter
2 9 17 5 1
Grek Nowy wpis

@ssss Ale to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników!!

mala

Dzisiaj byłam na zakupach w Ledi blisko mieszkam i po raz kolejny i ta sama pracownica na stoisk mięso-wędliny była niemiła i odmówiła mi pokrojenia wędliny mówią że ma jeszcze kawałek i nowego nie otworzy a ten mały kawałek był brzydki,suchy i poszarpany i takim sposobem nic nie kupiłam.To nie jeden taki sklep gdzie wędliny to nadają się dla psa a nie mówię już o terminach nie raz widziałam jak w ladzie leżała wędlina po terminie,a warzywa brak słów zwiędnięte i spleśniałe kiedy wracam z pracy nie ma już co kupić.Obsługa niemiła

Ewus
@mala

U nas nie są suche-choć po terminie.są myte i szorowane!!! Szok!

ssss Nowy wpis
@mala

to nie chodź tam zmień sklep jest demokracja

Leszek Nowy wpis

Na oficjalnej stronie eko - ledi widziałem niedawno, że poszukują nowych pracowników http://eko.pl/_/praca Zatrudniają głównie pracowników obsługi, a nowo zatrudnionym osobom oferują szkolenia, dobrą atmosferę, a także bogaty pakiet socjalny. Może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i powiedziałby nam, w jaki sposób ona przebiegała?

Antitinaa

Ostatnio jak byłam w Ledi do sklepu weszłam około 20:40,a sklep jest czynny do 21 wiec robiłam zakupy po pewnym czasie lodówki zaczęły się zamykać wiec stwierdziłam ze już czas iść do kasy jednak siedząca tam pani w ciemnych włosach stwierdziła,ze mi nie skasuje towaru i już zamknęła sklep a było 21:03 i obrażona bardzo niemiło się do mnie zwracała była zdenerwowana,bo musiała wstać i odkluczyc mi drzwi.W Ledi jest bardzo niemiła obsługa,pracownicy zachowują się jakby byli tam za karę.

Taryfiarz
@Antitinaa

To jest ta sama chyba co kupujac cebule kod wbija z cytryny i czesto sie myli przy wydawaniu reszty

.. Nowy wpis
@Antitinaa

I prawidlowo, klient ma sie dostosowac do godzin otwarcia sklepu.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o eko - ledi w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Jakim pracodawcą jest eko - ledi? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

robot

Jestem pracownikiem EKO - ledi we Wschowie ul. Zielony Rynek 1 , , prosze o wytłumaczenie sytuacji obciążenie pracowników za straty , masakra jak można łazić za pracownikami nękając za zapłatę strat, pozdrawiam

iinka

tak dla jasności sprawy, oni robią to świetlenie co jest używane w reklamie i do dekoracji wnętrz? napiszcie

Klientka

Jestem stałą bywalczynią tego sklepu, pomimo tego, że nie mieszkam w okolicy. Bardzo cenię sklep za miła obsługę i przede wszystkim za to że zawsze jest tam porządek. Nie wiem jak te panie to robią, ale towar jest zawsze równo ułożony na półkach i nie walają się żadne palety w przejściach jak to jest w innych marketach. Myślę, że dużą zasługą jest praca kierownika i obsługi sklepu, którzy potrafią to wszystko ogarnąć. Duży plus za to, że pomimo ciężkiej pracy zawsze są mili i uśmiechnięci!

Mirosława

Robiłam nie dawno zakupy w tym sklepie akurat panie tam pracujace miały kontrole były tak wyszolone i zdenerwowane a osoby będące na tej kontroli ukazywały wyższość nad tymi pracownikami. Przecież są jakieś prawa człowieka i nie można sobie w taki sposób traktować ludzi tym bardziej osoby młode które chcą pracować ale takie zachowanie beszczelne zachowanie osób nadzorujących poprostu je zniechęca do tej pracy.Nic mi się nie podobało w tym sklepie a co zauważyłam to panie pracujace tam za grosze musza robic w ciagu swojej zmiany 5 rzeczy na raz . Nie rozumiem ze kierownicy regionalni nie potrafia działać w tym kierunku by pracownikom pracowało sie miło i dobrze nie potrafia wystarac sie o płatne weekendy dla tych pań. osobiscie znam jedna pania która pracuje w tym sklepie narzeka nie na prace a brak osób do pracy. ale prosze Państwa nie ma co sie dziwić kto bedzie całe 4 tygodnie chapał we wszystkie weekendy za 1100 zł kto??

KARINA

SKLEP LEDI OK PIĘKNY WYGLĄD BO NOWY ALE STRASZNE KIEROWNICTWO P. HELENA TO TAKA ŻMIJA DLA INNYCH PRACOWNIKÓW STRASZNA KIEROWNICY REGIONALNI NIE MAJĄ POJĘCIA PO CO PRACUJA NIE ZNAJA OBOWIAZKÓW SWOJEGO STANOWISKA PRZYJEZDZAJA I TYLKO KRYTYKUJA PRACOWNIKÓW. AUDYTY CI PANOWIE NIE MAJA POJĘCIA NA CZYM POLEGA AUDYT.ZAROBKI W TEJ FIRMIE FATALNE NAJNIZSZA I JESZCZE TRZEBA ZAPIERDALAĆ BO WYMOGII KOSMICZNE WEEKENDY PRACUJACE NIE PŁATNE BĘDĄC W JEDNYM ZE SKLEPÓW W LEDII W NOWYM TOMYŚLU CIĄGLE OBSŁUGUJE MNIE TA SAMA PANI ONA CIAGLE JEST W PRACY BO KIEROWNICY TAK USTALAJA ZMIANY. WIZERUNEK SKLEPU PIĘKNY ALE CAŁA RESZTA STRASZNA WSPÓLCZUCIE DLA TYCH PAŃ TAM PRACUJĄCYCH!!!!!! CI KTÓRZY PROWADZA TĘ SIEĆ SKLEPÓW NIECH W KOŃCU OTWORZĄ OCZY BO CHYBA NIE WIDZA PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TYCH PRACOWNIKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asterix

Jeszcze rok i zniknie ta firma z rynku , a to dzieki nowemu kierownictwu , panowie z Polomarketu . Wystarczy jedna rozmowa zeby zobaczyc i poczuc jak sa beznadziejni , zero wiedzy , mysle ze do lopaty sie nawet nie nadaja, rozpiepsza Eko i pojda dalej.

stała klientka

jestem stałą klientka tego sklepu.ZAUWAŻYŁAM ŻE PANIE TAM PRACUJĄCE SĄ NON STOP GONIONE DO PRACY. NIE MAJĄ CHWILI ŻEBY ODETCHNĄĆ. STALE BIEGAJĄ PO SKLEPIE Z MOPEM LUB WÓZKAMI PEŁNYMI TOWARU, NAWET PANIE KIEROWNICZKI SZARPIĄ PALETY Z TOWAREM. OGÓLNIE DZIEWCZYNY CHODZA ZMĘCZONE I PRZYGNĘBIONE. RAZ NAWET BYŁAM ŚWIADKIEM JAK BYŁA JAKAŚ KONTROLA, POTRAKTOWANO PRACOWNIKÓW JAK ŚMIECI. TYLKO ZA WYGLĄD SKLEPU DAJE PLUSA.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Ledi - Nowy Tomyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Eko Ledi