Opinie o Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j. w Lublin

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Lektor w firmie Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.?

Administrator Nowy wpis

Olsztyn to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Logopeda? Co powiecie o pracy w firmie Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.?

Lektorka Nowy wpis

Pracuje jako lektor j. ang. wynagrodzenie Ok trzeba sporo przygotowywać materiałów ale tak Ok

Co sądzisz o atmosferze w firmie Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.? Ile można tam zarobić?

Lektor

Atmosfera ok zarobki jak na Lublin Ok:)zwłaszcza jak ma się bloki zajęciowe

Emilia Nowy wpis
@Lektor

No to brzmi zachęcająco ale można byłoby dopytać o ewentualne widełki? ;) Tak dla wyobrażenia

Jakie są warunki zatrudnienia w Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.?

Z tego co wiadomo umowa zlecenie, umowa o prace po przepracowaniu ok 1,5 roku

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Logopeda w firmie Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
xxx

Radzę unikać tej szkoły. Szkoła w żaden sposób nie weryfikuje kompetencji lektorek. Ponadto, nie zapewnia żadnych materiałów ani nie daje możliwości jakiegokolwiek rozwoju lektorek. W tej szkole chodzi o ilość, a nie o jakość. Zarobki bardzo niskie.

@xxx

Działania konkurencji pozdrawiamy serdecznie xxx

Ola
@Xxx

Niestety, moja opinia jest bardzo podobna. Zdecydowanie w tej szkole chodzi o ilość, a nie o jakość - byleby tylko pieniądze się zgadzały, a zajęcia prowadzić może nawet sekretarka, która oczywiście nie posiada do tego żadnych kwalifikacji.

XYZ
@Ola

Niestety potwierdzam. W tej szkole absolutnie nie liczy się jakość, tylko ilość zajęć, byleby tylko pieniądze się zgadzały. Kompetencje lektorów nie są w żaden sposób sprawdzane. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona wyłącznie w języku polskim, pytanie o wady i zalety, preferowaną grupę wiekową i to wszystko. Żadnych szkoleń ani nic co by sprawdzało lub podnosiło kompetencje pracowników. Stawki nie najgorsze, ale przy takim podejściu i atmosferze już lepiej znaleźć coś innego. Przy braku lektora zajęcia niejednokrotnie prowadzi sekretarka. Odradzam pracę w tej szkole.

Lektorka
@xxx

Dodaj treść twojego wpisu Pracowałam w tej firmie 4 lata, mam urlop wychowawczy, była to moja pierwsza praca lektorska po studiach, dodam, że zamierzam wrócić. Dużo się nauczyłam, zdobyłam doświadczenie, zarobki ok, trzeba by przygotowanym i punktualnym, konflikty bywają jak wszędzie, ale opinie jak mniemam, młodszych "koleżanek" są naprawdę śmieszne.... Dziewczyny ogarnijcie się, nie jesteście pępkami świata, wasze fochy i niezadowolenie ze wszystkiego..... obserwuję taką tendencję od pewnego czasu, zazwyczaj jesteście po licencjacie, "profesjonalistki", nie umiecie sobie radzić ze stresem, presją, ale jaka wysoka samoocena, ale smarować anonimowo w internetach każdy potrafi...

Lektorka

zzzzz

NAUCZYCIELKA

Ex lektor
@NAUCZYCIELKA

W tej szkole nie ma lektora, który pracuje tam już kilka lat. Jest ciągły przemiał. Zgodzę się, że w salach jest sprzęt multimedialny - ale na pewno nie w każdej. Pomoc szefostwa? Trochę przesada - brak kursów, szkoleń, za to wymaga się prowadzenia zajęć z języka specjalistycznego, np medyczny czy też zajęć dla przedszkolaków (a nie oszukujmy się, różni się to od prowadzenia zajęć dla dzieci w szkole i młodzieży czy dla dorosłych). Ponadto, za zajęcia "dodatkowe", za które pobierane są od dzieci opłaty - np. impreza halloweenowa czy świąteczna, lektorzy nie dostają wynagrodzenia- szefostwo tłumaczy, że robią to "w ramach promocji firmy". W ciągu jednego dnia i jednej godziny tyle pozytywnych komentarzy? Trochę przykre.

Lektor
@Ex lektor

NAUCZYCIELKA 08.07.2020 16:06 Szczerze polecam! Jestem lektorką w szkole już kolejny rok !Ogromne zaplecze gier oraz gadżetów które ułatwiają przygotowywanie i uatrakcyjniają zajęcia, każda sala wyposażona w sprzęt multimedialny oraz pomoc ze strony szefostwa sprawiają, że praca jest przyjemnością.

Malgosia
@NAUCZYCIELKA

Ja tez polecam, uwielbiam prace z dziećmi :) dużo materiałów dodatkowych, xero, dodatki, bonusy do paliwa i karty lojalnościowe - to wszystko sprawia, ze praca jest satysfakcjonująca:) trzeba być pogodnym duchem a nie naburmuszonym człowieczkiem:))))

Malgosia
@Ex lektor

Z tego co się orientuje to szefostwo pokrywa 50:50 za kursy i szkolenia..,wiec mysle, ze lubisz sobie popisać M

Ada

Czyli jeśli nie mam studiów to mnie nie wezmą ?

Ada
@Ada

Min trzeba mieć ukończony licencjat :) bunia

lektor

Muszę dodac, ze starając się do szkoły musisz mieć min. licencjat... nawet sekretarka musi miec zdany egzaminmin. FCE:)

Natalia

Pracowałam w tej szkole i była to pierwsza na mojej lektorskiej ścieżce kariery szkoła. Na każdych zajęciach wymagane było użycie jakiejś gry oraz multimediów. Dzięki BRITANNICA otworzyłam się na multimedia, a co za tym idzie do przygotowania lekcji online. Teraz to jest dla mnie dużo łatwiejsze. Dziękuję Wam BRITANNICA:)

bliski

Nie polecam. Pracodawca ma w 4 literach zdanie lektorów. Klient najważniejszy i kasa się musi zgadzać. Zero wsparcia od strony metodycznej. Sekretarka która bez przygotowania prowadzi zajęcia to szczyt wszystkiego (ale musi robić co jej każą). Omijać z daleka

Polecam
@bliski

Polecam !! Bardzo polecam szkole! Oj Margaretko!:)

gotka

Do pracy trzeba przychodzić zawsze uśmiechniętą:) Dzieci szybko wyczują- a dobro dziecka i efekty nauki są najważniejsze...

nie polecam
@gotka

Ciekawe że wszystkie pozytywne komentarze od rzekomo różnych osób są opublikowane jednego dnia o podobnych godzinach :) Troszkę mało wiarygodne

lektor

Pracowałam w tej szkole około roku czasu i po wakacjach zamierzam wrócić do współpracy ze Szkołą ponieważ wszystkie dni wolne czy urlopy jeśli zgłaszałam z wyprzedzeniem mogłam wszystko ustalić bez problemu. Bardzo polecam! Warunki moim zdaniem bardzo dobre.

lektor

Świetna szkoła,duże zaangażowanie ze strony nauczycieli,polecam

?

Jestem bardzo zadowolona i nie zgodzę się z opinią xyz :) stawki są bardzo dobre i atmosfera jest bardzo przyjazna- no chyba, ze ktoś na kogoś nie moze patrzeć to jest problem innej natury...:_

Czy w Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pomocny

Absolutnie nie, panuje tam zasada ze ma być tak, aby hajs się zgadzał a reszta to nie ich problem :)

XYZ MARGARETKA
@Pomocny

a ja bardzo polecam...kwestia przygotowywania się i poradzenia sobie z dziecmi- albo ma się powołanie do nauczania albo nie...:)

Kandydatka

Stawka bardzo marna, wymagania np napisania całego programu czyli 60 lekcji Nie dają żadnych szkoleń

C

Polecam szkole szczególnie dla maluchów i młodzieży - jest dużo materiałów dodatkowych... ksero na miejscu, wiec tylko kreatywność i można mieć super miejsce pracy:)

Xxx

Szkoła daje profity w postaci kart i innych dodatków:) stawki godz ok! Tylko trzeba dbać o wyniki każdego dziecka!

Zostaw merytoryczną opinię o Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.?

Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.
3.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Agatowa 23 lok. 1
    20-571 Lublin

Britannica A.Łopałło J.Sobolewski sp.j.