Opinie o Rc Projekt Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

Rc Projekt Sp. z o.o. Sp.k.
3 12 3 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.
 Pytanie

Czy w Rc Projekt Sp. z o.o. Sp.k. są paczki/bony świąteczne?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Robert Nowy wpis

Piszę jako były pracownik. Muszę przyznać, że po 3 latach od powyższej opinii o firmie niewiele się zmieniło. Biuro dalej jest małe, i projekty zależą od tego co nałapie, rotacja pracowników wysoka, co wiąże się z niewielkim doświadczeniem pracowników. Terminy dalej nie realne, nie ma czasu na sprawdzanie dokumentacji, przez co wychodzi dużo błędów. Kiepska organizacja pracy. Trochę doświadczenia można liznąć. Szef przyjmuję do pracy przy budowlance ludzi bo MiBM, ludziom z małym doświadczeniem trudno się odnaleźć, tym bardziej w zupełnie innej branży. Tak jak piszę, w przeciągu 3 lat nic się nie poszło naprzód. No może oprócz ego szefa które urosło bardzo dużo :).

Pomocna?
Tak28Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
?

Małe biuro projektowe, czasami robi sie średnie. Zależy od ilość projektów które szef nałapie, ludzie z dnia na dzien sa zatrudniani lub zwalniani. Terminy nierealne. Projekty w których brak wolnych sobot a czasami i niedziel są dość częste. Stres jak w korporacji, bardzo słaba organizacja pracy. Nie ma czasu na sprawdzanie rysunkow, nowym ciężko się odnaleźć. Praca dla ludzi ktorzy nie maja opcji i beda szukać nowej. Jakieś tam doświadczenie można zebrać.

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Rc Projekt Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Rc Projekt Sp. z o.o. Sp.k.