VoipSwitch Ltd

Wrocław

Opinie o VoipSwitch Ltd

Alicja

@John czy do dziś nie dostałeś wynagrodzenia? @Programista a czy Ty pracujesz obecnie w firmie VoipSwitch Ltd? Czy dostajesz pensję na czas czy nie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

John
@Alicja 28.09.2017 09:54

Alicja, to normalne funkcjonowanie tej firmy i robią to od lat. Współpraca na zasadzie działalności, przelewy zza granicy, a potem przestają płacić, w końcu rezygnujesz i jesteś w plecy ostatni miesiąc lub dwa lub trzy (zależy kiedy zrezygnujesz). Zrezygnowało tak kilkadziesiąt osób na przestrzeni lat (policzcie sobie jakie to kwoty).

Alicja

@Johanntak adres to Plac Powstańców Śląskich 16. Czy ktoś pracuje w VoipSwitch Ltd i wypowie się na temat warunków pracy? Jaka panuje atmosfera? Czy jest możliwość rozwoju w firmie poprzez awans?

Programista
@John 19.09.2017 07:11
Firma, która ma w zwyczaju nie płacić pracownikom wynagrodzenia. Unikać jak ognia. Brak jakiegokolwiek rozwoju....

Potwierdzam. Firma chyba upada. Ludzie sami rezygnują z powodu zaległości w wypłacaniu pensji. Nie ma opcji umowy o pracę z polskim pracodawcą.

Staś
@Programista 19.09.2017 19:41

Gość pisze jak jest. Nie polecam, strata czasu i brak wynagrodzenia.

Johann

Jestem w Warszawie we wtorek i środę. Cieszy się około 2-3 godzin internetowych i kawy. Płacenie gotówki. Czy adres jest poprawny: Plac Powstańców Śląskich 16 ? Byłby super, klient jest bardzo blisko zparteskjie@icloud.com

Alicja

Firma VoipSwitch Ltd otrzymała również wiele nagród. Możecie się z nimi zapoznać w zakładce 'Awards', zamieszczonej przy wątku firmy: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,861187,0,0,awards

zielona_latarnia

A ja tu pracuję i nie narzekam ;) Cięższy okres był - owszem - ale już dawno się skończył - przynajmniej w mojej ocenie. Mi kasa przychodzi na czas a i z managementem dogaduję się bez problemów. Acha: nie ma tu miejsca dla obiboków, więc jeśli ktoś szuka pracy w czasie której będzie siedział np. na FB to niech od razu sobie daruje. A może ktoś z rozgoryczonych przedmówców na to liczył ??? hmmm... ;)

VoipSwitch Ltd
pracodawca

To bardzo interesujące co Pan pisze. Wygląda na to, że w Firmie wszystkie rozmowy na linii pracownik - pracodawca były prowadzone na forum publicznym, zapewne na rynku pod pręgierzem.

luk

Również nie polecam nikomu pracy w tej firmie, chyba że jest się masochistą. Niestety to co pisano wcześniej jest prawdą. Jeszcze rok temu nie było tak źle, ale potem było już tylko gorzej. (usunięte przez administratora)

m3

(usunięte przez administratora), z daleka omijać

Zostaw opinię o VoipSwitch Ltd - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VoipSwitch Ltd