TMP Group Poland

Niestkowo

Opinie o TMP Group Poland

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować? Podpowiedzcie coś.

sebastian

wszystko dzieje się szybko, na początku jest niepewność ale zarobki dobre i na czas, robię 6 miesiąc, nikt się nie czepia chyba trochę tego brakuje

@kasia 07.02.2016 00:16

To nie ta firma. No właśnie pomyliłaś się.

Weronika

Czy firma nadal poszukuje pracowników ro pracy poza granicami Polski? Jakiś czas temu publikowane były na portalach społecznościowych ogłoszenia o pracy na stanowisko montera rusztowań w Szwecji. Jak wygląda obecnie możliwość takiego zatrudnienia?

@Weronika 31.10.2017 08:01

Monterow juz nie potrzeba . Ostatnio była akcja cieśle i zbrojarze. Oni wyłaniają tych najlepszych co się na robocie znają. Nie ma czasu na szkolenia. Ja pracuje 10 lat dla Tmp group . Wiec trzeba liczyć się z tym ze przyjdzie czas i z dnia na dzień. Trzeba jechać. Tu nie czeka nikt na rozmowę kwalifikacyjna. Albo umiesz robić robote albo chcesz socjal. Jak chcesz wbić się na socjalne to nawet nie dzwon. To polska firma na polskich warunkach zatrudnia ludzi. Wszysto legalnie. Mi ZUS płacą . Ubezpieczenia są. Kasa jest . Żarcie tylko sam kupuje albo z pl biorę .

o......y

Firma TMP Pana Wojtka fajna firma płać na czas i tu się kończy to naj reszta to ściema na wszystko trzeba zwracać uwagę czy kasa jest ok czy składki poszły do ZUS a jak się nie podoba to zaraz gadanie że mam innych Jak ktoś chce mieć zszargane nerwy to zapraszam do współpracy albo chlanie na umór by zapomnieć Ja nie polecam i przestrzegam

@o......y 03.02.2016 23:35

Płaci na czas i szanuje pracowników. Szef jest za dobry i tyle . Daje chatę daje auto paliwo zjazdy do domu promy i k...co jeszcze byście chcieli . Uczepiliscie sie szefa. Jest księgowość wiec tam dzwoncie.zajmujące sięrobotą. Ja tam pracuje i nigdzie nie miałem lepiej. Praca jest jak są kontrakty wiadomo ze są przestoje a jak czasem szybko potrzeba zwiększyć ludzi to na gwałt potrzebni. Język trzeba znać ale to ty masz rozumieć głąbie polecenia żeby je wykonać. Jak nie znasz to wrócisz na swój koszt bo nikt nie będzie ci wakacji na próbę organizował. Dla mnie ok. Czasami tylko mogły by być jakieś imprezy firmowe np po budowie zakończonej czy inwestycji dla kadry.

Weronika

Jak oceniacie współpracę z TMP Group Poland? Jak obecnie prezentuje się firma? Czy zaszły ostatnio jakieś zmiany, o których warto powiadomić przyszłych kandydatów? Każda rzetelna opinia może być cenna dla potencjalnych pracowników.

kora

Aras; ale to nad czym sie zastanwiasz, jedz przynajmniej sam już bedziesz miał jakieś zdanie na ten temat i nie bedziesz musiał sie nikogo prosic o wyrazenie swojego zadnia, jak dzwonia do ciebie to widocznie chca cie tam na to stanwoisko, nie wahaj sie ,

Aras

Witam wszystkich prawdziwych na tym forum i prosze o pomoc.Mam oferte wyjazdu do tej calej Szwecji od zaraz i niby wszystko ladnie pieknie z oferta pracy jak tu czy tam ale , angielski byl sprawdzony na łapu capu a telefon wciaż dzwoni czy moge jechac i kiedy moge jechac.Fach mam , angielski znam z pobytu w holandi , ale juz raz sie naciąlem na firme z niemiec i jak dojechalem do BIELEFELD to porazka zgadzaly sie tylko dane pracodawcy i nic poza tym.Ufac im czy raczej podejsc z dystansem.

s.z.

Firma krzak krzak się wyrwie i po firmie.Nie polecam firma nie rzetelna co innego mówią a wychodzi jak zawsze ludzie te super wpisy to chyba Pan W. lub jego giermek wpisuje

s.z
@KRZYŚ 08.02.2016 21:04

ty Krzyś ty się lepiej Kubusiem zajmij a nie pierdołami A lewy to ty mózg masz

darek

Tak jak się umówiłeś tak masz- pieniądze na czas masz, zaliczki na prośbę masz, mieszkanie masz, robota jak robota trzeba zapierdalac a nie skarżyć do szefa że roboty cie uczymy, z tym ci nie pomoże dlatego jest arogancki!!!, jak bedziesz pracował tyle co my też będziesz spijal kawkę a taki młody jak ty będzie zasowal, nie szukaj pomocy tylko weź się do roboty dzieciaku

Darek

Pracujemy w szwecji (usunięte przez administratora), godzin sporo, wyplaty na czas, nie ma szalu ale jest ok.

Zostaw opinię o TMP Group Poland - Niestkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TMP Group Poland