dhl EXEL SUPPLY CHAIN

Toruń

Opinie o dhl EXEL SUPPLY CHAIN

?

witam mąż poszedł do pracy w DHL dostał okres próbny 30dni. za okres próbny dostał 100zł,za cały miesiąc sierpień 2013r. nie ma żadnej umowy z podwykonawcą. Podwykonawca powiedział mu słownie ze ma odliczony kurs i szkolenie za około 800zł,dostał odzież firmową DHL. Nie dostał żadnej faktury ani stosownego dokumentu że ukończył taki kurs. Nadal pracuje nadal nie ma umowy. Proszę o pomoc co mamy zrobić z takim pracodawcą jakie mamy prawo? Pod wykonawca wykorzystuje męża w pracy. pozdrawiam

JA

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie. Jest to korporacja a wiec firma która nie liczy się z ludźmi a tylko z liczbami, wynikami i własnymi potrzebami. Chcą pracowac w tej firmie przemyśl to dwa razy.Pamiętaj o tym że nie możesz zachorowac na dluższy okres czasu bo po powrocie dostaniesz wypowiedzenie. Pracowałem tam 6 lat i niestety po kontuzji która wymagała 0,5 rocznej rehabilitacji firma mi "podziękowała". Nie obchodzi ich co dla nich do tej pory zrobiłes/as.Ciekawe z drugiej strony czy kobiety po urlopach macierzyńskich też są tak traktowane. [usunięte przez moderatora]...A szkoda gadac.

Zostaw opinię o dhl EXEL SUPPLY CHAIN - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dhl EXEL SUPPLY CHAIN