Leon Wierzchnicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wielemix

Biskupiec

Leon Wierzchnicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wielemix

Opinie o Leon Wierzchnicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wielemix

Julita

Najważniejszymi sprawami jeżeli chodzi o forum, to poruszanie na nim takich kwestii jak zatrudnienie, umowa czy nawet wynagrodzenie. To najważniejsze informacje jakie też chciałby uzyskać potencjalny kandydat chcący aplikować do WIELEMIX . Jeżeli na forum są obecni aktualni pracownicy firmy, to napiszcie jak wyglądają te sprawy.

kaśka

a to relacje z przełożonym są dla ciebie istotnym naprawdę kryterium przy wyborze zatrudnienia w hurtowniach spożywczych? ja uważam takie sprawy za drugorzędne

yahu

jak ciągle jest rotacja pracowników i oferty pracy z tej firmy to żadne opinie nie są potrzebne... człowiek się nie zmienia w ciągu roku :/

PRACOWNICA

LUDZIE STRZEZCIE SIE ! PRZEZ NIEGO MAM SAME ROBLEMY , JAK MU ZACZELAM SIE STAWIAC TO MI WYSTAWIL DYSCYPLINARKE I TERAZ SIE Z NIM PO SADACH CIAGAM !!!

pracowalam w wielemixie

cos strasznego nigdy nie pracowalam w gorszej firmie nie wyplaca wyzywa ludzi wszyscy sie zwalniaja od niego, babiarz okropny. nie ryzykujcie !!!!!

anna

zgadzam sie pracowalam w tej firmie i do dzis nie moge sie z tej traumy otrzasnac nie ryzykujcie swojego zdrowia psychicznego dla tego buraka i oszusta

yoyoyo

potwierdzam opinie napisaną wyżej,też pracowałem u niego i nigdy więcej

trójca

[usunięte przez moderatora],TRAKTUJE LUDZI GORZEJ NIŻ ŚMIECI,WSZYSCY SIĘ OD NIEGO ZWALNIAJĄ ,KSIĘGOWE,EKSPEDIENTKI ITD BO NIE WYTRZYMUJĄ PSYCHICZNIE Z TYM ROLNIKIEM,WYZYWA PRACOWNIKÓW OD GŁĄBÓW,TĘPAKÓW,PONIŻA PRZY KLIENTACH,OSZUKUJE PRZY WYPŁACIE,NIGDY NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO [usunięte przez moderatora] TO JEST SŁOWO KTÓRE DO NIEGO PASUJE,NIE POLECAM ZNAJOMOŚCI Z NIM BO POŻAŁUJECIE MÓWIĘ SZCZERZE

Zostaw opinię o Leon Wierzchnicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wielemix - Biskupiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leon Wierzchnicki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wielemix