Opinie o Aron w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aron. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aron na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aron w Kielce

Lidia Nowy wpis

@Olaf, jak oceniasz zarobki w tej firmie? Czy były one satysfakcjonujące? Czy mimo słabej opinii jesteś w stanie wskazać jakieś pozytywy, dla których warto aplikować?

OLA Nowy wpis
@Lidia

Zarobki przeciętne bez rewelacji,

tomi

kierowcy co dziennie jezdzą innym autem jeden wielki bałagan nikt nie dba o autocysterny mycie samochodów zimną wodą Stan techniczny Autocystern jest tragiczny .używa się pojazdów z lat 80-tych i 90-tych (volvo) kompletnie nie sprawne ,łyse opony itp.

Olaf Nowy wpis
@tomi

Przepracowałem w tej firmie kilka lat i zgadzam się z opinią o stanie technicznym pojazdów i bałaganie w tej firmie , zresztą zmuszają do podpisywania zaświadczeń o sprawnym aucie przed wyjazdem , dla niektórych siedzących na piętrze w tej firmie ważniejsze są pierdoły i humory w trudnych dniach swych pracownic niż wynik finansowy firmy.

Lidia Nowy wpis

@tomi, piszesz dużo o sprzęcie i jego stanie. A jak wygląda sama praca w Aron? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Chętnie dowiem się, na podstawie jakiej umowy pracuje się w Aron w Kielcach. Czy firma zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity typu prywatna opieka medyczna lub dofinansowanie do karty sportowej?

Lidia

@Stalowy, pracujesz w Aron? Czy pracowałeś? Jak oceniasz warunki proponowane przez tego pracodawcę? Czy w firmie jest szansa na awans, czy raczej nie? Na stronie internetowej Aron nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Może ktoś wie coś o nowych, nieopublikowanych jeszcze rekrutacjach?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Aron. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko PRACA Z ZAKWATEROWANIEM?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Leszno
Stalowy

Dokladnie tak rodzinna firma ????w skrocie tak prezes starszy chlop ma swoj swiat .biuro -co niektorzy na nie odpowiednich miejscach bez pojecia-)kierowcy jak zwykle (usunięte przez administratora) . Ogolnie nie polecam

Igor

Chciałbym dostać się do pracy w firmie. Miałem nadzieję, że z forum dowiem się jak wyglada firma od środka . Ale zdania macie bardzo podzielone.

M13

Witam, przepracowałem kilka lat , na początku wszystko ok zapewnienia o możliwości rozwoju, ale z upływem czasu widząc jak to wszystko działa, szkoda tych lat , firmy rodzinne mają to do siebie że jeżeli już ktoś z poza rodziny awansuje to jedynie przez inne względy , nie mając wiedzy i pojęcia o pracy.

Lidia

@PAPI a z czego dokładnie jest zadowolony?Opowiedz coś więcej, będzie to przydatna informacja dla tych, którzy będą się zatrudniać w tej firmie. Obecnie szukają Pracownika Biurowego w Orzeszu. Aplikuje ktoś?

PAPI

kolega pracuje ponad 5 lat i jest bardzo zadowolony

pele

szkoda gadać syf nie firma.jeden wielki bałagan zła atmosfera , szkoda czasu

hello

A wiadomo czy oferta pracy na przedstawiciela handlowego jest wciąż aktualna? Dobrze by się było załapać, bo wiedzą jak zadbać o stabilne zatrudnienie.

serwisant

Praca nie dla tych ,co nie "trawią" rodzinnych firm. Od jednych ucieklem (Tramag), Arona omijam, szerokim łukiem...dalej bez komentarza.

Harry

To nie ten Aron!! Kielecki Aron to tylko woj. Świętokrzyskie.

Zorro

Znajomy tam pracował. Masakra.

John

W Kielcach dzisiaj znowu ukazało sie ogłoszenie w sprawie pracy jako kierownik działu technicznego. Śledzę ogloszenia i to właśnie juz trwa chyba 4 czy 5 miesiący a to chyba normalne nie jest ? Czy ktoś ma wiedzę na ten temat? A może ktoś próbował tam się zatrudnić? Proszę o info

Tedi
@John

Kolego, nie radzę. Chyba, że chcesz się załapać na chwilę.

Kalton
@Tedi

A masz jakieś uzasadnienie?

@John

Kolego nie szukają od roku a od dwóch lat co chwila przewijają się tam nowe osoby na tym stanowisku ogólnie nie polecam

Mi

To nie ten Aron kolego. W Kieleckim znacznie lepiej płacą.

Kaa

Rozmowa przebiegała w milej atmosferze, punkt po punkcie omówiliśmy zakres obowiązków - jest ich dużo ale tylko niektóre wykonuje się codziennie. Podobało mi się ich podejście do pracownika - pytali o moje oczekiwania względem pracy itp. Osoba, która pracowała na tym stanowisku (od kilku lat) jest w początkowej fazie ciąży i odeszła z dnia na dzień na zwolnienie lekarskie.

Kasia123

Nie za bardzo lubię umowy na zastępstwo. Bo nie wiadomo co potem. Bo i dziwne, że nie napisali tego w ogłoszeniu... A co z tą osobą na której miejsce jest to ogłoszenie? Wróci? Jak przebiegała rozmowa? Duży zakres obowiązków?

Kaa

Ponieważ w mojej poprzedniej pracy bywało różnie z umową ... jestem bardzo ostrożna. Byłam w Aronie na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem bardzo mile zaskoczona. Pracują tam głównie młodzi ludzie. Miejsce pracy nowoczesne i komfortowe. Wynagrodzenie na początek 2500 netto + premia. Miesięczny okres próbny. Zastępstwo 2 letnie z możliwością przedłużenia (umowa na czas nieokreślony) ponieważ stanowisk biurowych jest w tej firmie kilka w różnych działach. Mam nadzieję ze się odezwą...

Zostaw merytoryczną opinię o Aron - Kielce

Aron
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Chorzowska 22
    25-852 Kielce