Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

A czy ktoś wie, czy zakończyła się już rekrutacja na pracownika biurowego? Według mnie bardzo fajna atmosfera tam panuje. Nic takiego nie wyczułem, o czym piszecie. Rozmowa najlepsza na jakiej byłem kiedykolwiek. Z niecierpliwością oczekuję na wiadomość pozytywną dla mnie. Wiecie może, czy ktoś już został wybrany, czy jeszcze sprawa jest w toku? Pozdrawiam :)

W&D

Podpisuje się Pani(Pan)nazwą firmy czy ma Pani(Pan) świadomość co to znaczy ? .....no chyba,że ma Pani(Pan) na to zgodę.Co do wpowiedzi zostawiam bez komentarza,podsumuje tak :PROPONUJE ADMINISTRATOROWI STRONY GOWROK UTWORZENIE PORTALU "OPINIE O PRACOWNIKACH " będzie to skuteczna i wiarydgodna informacja dla wielu pracodawców i możne pracodawca omijać "szerokim łukiem ",niekompetetnych ,nielojalnych i bezpodstawnie roszczeniowych pracowników.

Я знаю все

zero obiektywizmu. ktoś się uwziął na tą firmę i pisze to jedna i ta sama osoba tylko pod różnymi nickami. wszyscy wiedzą kto to jest. aaa przecież i tak to można sprawdzić po kodzie IP komputera

Rosjanin?
@Я знаю все

Masz racje w dzisiejszych czasach każdego można namierzyć w każdej części świata. Wiem że w dzisiaj nie da się być anonimowym, tak tyko się każdemu wydaje

Nina

a jak z zarobkami? są jakieś systemy motywacyjne?

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

bardzo dobrze się tu pracuje POLECAM

świetny właściciel aż chce się pracować i dodam że nikt tu nie wybiela prawdy i nie wyręcza się innymi osobami, super ekipa to podstawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mała

Pracowałam wcześniej w 2 firmach obuwniczych i nie ma porównania. Pracuję od roku i jestem bardzo zadowolona. Taka moja sugestia: nie bierzcie sobie do serca to co ktoś wypisuje bo to nie prawda. Polecam

ciekawska
@mała

mała a ty gdzie wcześniej pracowałaś ?

Wojtek S.

hej, może mi ktoś napisać jak jest z wynagrodzeniem w Oleksym ??? jakie są tu stawki?? i jaka umowa?

uczen

Witam ! według mnie , strona powstała dla ułatwienia osobom poszukującym prace ominąć nieuczciwego pracodowcę,co niektóre osoby zrobiły sobie z tej strony prywatny folwark emocjonalny. Kilka osób swoimi małostkowymi wypowiedziami chce stworzyć własną historie spółki,zakładu produkcyjnego,firmy itd .to nie tylko w tej konkretnej firmie,ta moda WIRTUALNA ZACZYNA HULAĆ jak tajfun HAIYAN, na większości portali. Ci co tak sobie hulają,obrażaja,oczerniają i wydaje im sie ,że im wolno a prawo ich nie dosięgnie i ....są w błędzie .Pracodawca powinien z swojego prawa skorzystać,wtedy za nim ktos kogoś oczerni,obrazi i swoim nieprawdziwym wpisem narazi firme na straty dobrze się zastanowi,nikt nie jest anonimowy . Są osoby które uważają "LEPIEJ MILCZEĆ i SPRAWIAĆ WRAŻENIE IDIOTY NIŻ SIĘ ODZEZWAĆ i ROZWIAĆ w danej KWESTI WSZELKIE WĄTPILOWŚCI " ja uważam inaczej. Dodam wszystkie sprawy nalezy rzowiązywać na "własnym podwórku" a jak czujemy się oszukani mamy do tego instytucje ,które rozstrzygaja te kwestie. ps.dzięki za plusik nie to było moim celem,najwyższą wartością jest przyzwoitość,nie znoszę AROGANCJI.Ponieważ anonimość jest MODNA a ja ide trędem MODY popisze anonimowo....chodze w spodniach,hm,hm. pozdrawiam.

pracujesz tam

Pracowity

super atmosfera, szef sprawiedliwy i życzliwy polecam wszystkim

zainteresowana

mam dziś spotkanie rekrutacyjne w sprawie pracy w Sklepie OLEKSY w M1 w Zabrzu,w Sali Konferencyjnej w Dyrekcji Centrum Handlowego M1 w Zabrzu. Czy warto w tej firmie się zatrudnić? mam trochę mieszane uczucia?!

bucior

100/100 dodam normalnie 8 godzinek i do domku .

Wojtek S.
@bucior

Hej to świetnie a od której do której się pracuje?

odp wojtek
@Wojtek S.

Od 7 do 15 i fajrant. Mi to pasuje. Jest 1 zmiana

biskup

Atmosfere tworzą ludzie ,zatrudnieni są ludzie ,ile ludzi tyle charakterów i każdy chce mieć racje ,tak jest wszędzie.TO ŻADNA FABRYKA malutki zaklad pare osób,nie wiem kto i czemu wymyslił FABRYKA , dziwne jest wypisywanie czarnych scenariuszy,najwidoczniej komus na tym bardzo zależy.Pracuje i jest ok.myślę że większość jest zadowolona(usunięte przez administratora)

uwaga ogólna

Ja proponuję WAM się pogodzić i iść na kawę lub piwo w wolny dzień i już więcej się nie kłócić na tym forum!!! Bo po co się i innych denerwować ? Powinniście się pogodzić, wyluzować i o sprawie zapomnieć i nie robić takich dziecinnych podchodów - tyczy się wszystkich... tych z zewnątrz również. Jak nie chcecie tu pracować to proponuję się przenieść do innej fabryki, ale dajcie innym żyć! (usunięte przez administratora) NO TO PA!

ViP

dobre ! ...

Sylwia

napewno tanie?

(usunięte przez administratora)Przez 2 miesiące ekipa prosiła się o mały wentylator, ponieważ było tak ciepło, że odczuwali to również klienci. Tak samo było z koszulkami, prośba o firmowe, ponieważ czerwona chusta zostawiała ślad, którego nie dało się sprać.Jak juz tu jestem to czemu mam nie wspomnieć o tym, że pracownik musi kupic sobie buty w owym salonie, może i nie za 100% ceny, ale po upuście nadal nie była to jakaś niska cena(usunięte przez administratora). A na końcu-zwolnienie, a dlaczego? Odpowiedzi do dziś nie dostałam. Zwolnienia oczywiscie nie dostałam od samych szefów. W skrócie- nie polecam;)

Baśka

zdrowych spokojnych świąt bożego narodzenia i szczęśliwego nowego roku , spokoju ducha ps: tak to sobie czytam i widzę że na tym portalu nic się nie zmieniło, o jakiej by się firmie nie czytało to jedni piszą negatywnie a potem inni ich wybielają. Czy oleksy i mmoleksy to ta sama firma? bo jestem ciekawa

ja też
@Baśka

Z tego co wiem to nie ta sama,pisać każdy może tylko nie oszczerstwa,mam nadzieję,że osoby które przyjeły takie dowartościowanie i naruszyly dobry wizerunek firmy odpowiedza za swoje czyny w właściwy sposób.ja bym chciala miec rzetelną opinie a nie jakieś ich osobiste żale,z postów widać co sobą reprezentują.(usunięte przez administratora)Jak szukasz pracy zadzwoń do firmy ,umów się z osobą od tych spraw i sama podejmiesz decyzje,z forum nie masz szans na obiektywizm.

B

(usunięte przez administratora)Gdybyśmy zarabiał o te 4 stówy więcej- okej, można byłoby się przyłozyć. No nie polecam nikomu, ale wiadomo, jak ktoś nie ma perspektywy na inną robotą to i do takiej pójdzie. Jak dla mnie praca tam, jest "na przetrzymanie", dopóki nie znajdzie się innej.

foczka

Ja też tu pracowałam tyle że w Zabrzu tylko uciekłam(usunięte przez administratora)Też nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 381 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny