Opinie o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA w Stanisław Dolny

MAT

Jako dostawcy materiałów cenimy ich za pełen profesjonalizm. Spełniają wszystkie warunki przyjęte w umowie.

ANia
@MAT

Już z firmą "OLEKSY" nie współpracujemy, ale cały okres trwania umowy i współpracę z nimi oceniamy wzorcowo. Płatność na czas, kontakt bardzo dobry i bardzo sprawiedliwe warunki umowy.

AS
@MAT

Jako dostawcy materiałów również polecamy.

Patrycja

@PIotrek widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Czy prowadzona jest ciągle rekrutacja? Mógłbyś doradzić osobom chcącym pracować jak dostać się do firmy?

PIotrek
@Patrycja

Cenię to, że mamy normalne godziny pracy i dostajemy wypłatę na czas. Nie ma jakichś dziwnych akcji, że musisz zostać kilka godzin dłużej w pracy, bo inaczej szef Cię zwolni. Jeśli chodzi o rekrutację to już pytanie do właścicieli, ale firma stale się rozwija i robi kolejne kroki naprzód. Widzę to na przestrzeni tych 3 lat. Jak dostać się do firmy? Musisz mieć przysłowiowy fach w ręku. Prosto z ulicy wziąć kogoś nie można, bo to najzwyczajniej w świecie nie przejdzie. Jeśli posiadasz umiejętności do pracy w takim zawodzie to próbuj, bo warto.

MaxPayne
@Patrycja

Rekrutacja była niedawno i nie wiem czy jest kontynuowana. Ja się dostałem i jestem zadowolony. To co było przedstawione w umowie pokrywa się z rzeczywistością.

PIotrek

Wynagrodzenia są ok, stała i pewna praca, robiąc swoje masz święty spokój i ogólnie jest ok.Rotacja dotyczy tylko pracowników, którzy najzwyczajniej w świecie sobie nie radzą. Ja pracuję już 3 lata i jestem zadowolony.

Emilka

Mają już dobrą pozycję jeśli chodzi o markę. Nie są pierwszym lepszym sklepikiem. Jak ktoś chce pracować w ich sklepie to musi mieć smykałkę do handlu i posiadać pewne niezbędne umiejętności. Ja pracowałam kilka miesięcy i wyniki miałam dobre, bo mnie to interesowało i jakoś potrafiłam przekonać do produktu. Wynagrodzenie w porządku i na konkretny dzień ustalony w umowie. Polecam

Sprzedawca

byłam na rekrutacji ,pracuje.Rekrutacje prowadziło dwóch Panów,właściciele,konkretnie i na temat.Oświadczyli,że praca tylko na umowe ,pierwsza umowa na trzy miesiące,jak bedziemy zadwoleni wspólnie to przedłużamy. Nie widziałem żadnego ,"uioprnego babska" jak ty to nazywasz.Zastanawiam sie czemu tak piszesz,pewnie jesteś jedną z tych co musiały odejść i wiadomo dlaczego.Żal mi Cię musisz sie w tym prostactwie dobrze czuć.W sklepie pracuje sie dobrze,dziewczyny są ok,w łaściciele sympatyczni ,Pani Kadrowa bardzo fajna .Atmosfera w porządku.Polecam.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Dariusz

Dobrze się tu pracuje. Jestem od stycznia 2016 i jestem zadowolony. Polecam

Radek P.

Nie pracowałem tam długo bo przeprowadziłem się do Wwy, więc może uzbierało się tego 7-8 miesięcy, ale dobrze wspominam ten czas. Pracy przy produkcji było sporo, to nie jest tylko proste i szybkie łączenie materiałów, ale też wykańczanie i obrobienie ich. Precyzyjna i fachowa robota, jak ktoś ma cierpliwość to się w Oleksym odnajdzie. Wypłata też jest dobra i płatna w określonym przez umowę terminie.

Olek

Jak najbardziej mogę polecić tę firmę. Pracowałem tam kilka lat i było ok. Atmosfera w pracy jak najbardziej na plus, zarobki też niczego sobie - zawsze na czas i ściśle określone (nie było czegoś takiego, że szef przyszedł i powiedział, że na razie nie ma, ale jak będzie miał to będzie wypłata), sprzęt na którym pracowałem bardzo dobry i żeby z niego korzystać przechodziłem specjalistyczne szkolenie, które zorganizowała firma.

xo

Jestem pracownikiem firmy Oleksy i cieszę się z mojej pracy. Myślę, że osoby którym jest tak źle w firmie po prostu nie powinny tu pracować, to nie jest ich bajka. Psują sobie nerwy i opinię firmie.

Kowal
@xo

Dokładnie ;) Ja również jestem zadowolony. Praca w fabryce może nie należy do tych najprostszych, ale jak ktoś już zaaklimatyzuje to nie będzie problemu.

Martyna

Pracowałam tam ponad rok i nie narzekałam, pieniądze nie były złe. Raczej nie było problemów z komunikacja, a plany sprzedażowe były wykonalne. Firma chce dążyć do zbudowania jak najsilniejszej marki i powoli zmierzają do celu. Według mnie przyzwoita praca. Może nie należała do najlżejszych, bo pracowało się dużo godzin i praktycznie cały dzień na stojąco, ale jak ktoś chociaż trochę się orientuje to właśnie tak wygląda praca sprzedawcy.

Artur

Ja bywałem w sklepie jako klient i muszę przyznać, że ludzie w nich pracujący nie są osobami z przypadku, naprawdę kompetentna i profesjonalna obsługa. Polecam

Kamila

pracowałam w sklepie w Zabrzu i było ok, wypłata na czas, premia za wynik też była, dużo klientów praktycznie każdego dnia

Pablo

Pracowałem tam kilka miesięcy przed wyjazdem do pracy w Holandii i było ok. Kasa zawsze na czas, materiały z których robione są buty najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt.

Maarta
@Pablo

Z jakością butów muszę się zgodzić, bo kupuję buty Oleksy już długo i zawsze jakość jest bardzo dobra. Nie wiem czy są na rynku dostępne inne buty w tej cenie o tak dobrym wykończeniu.

Maciej

Praca jak najbardziej na plus. Dobre zarobki, fajna ekipa ludzi. Pracuję już 2 rok i żadnych problemów przez ten czas nie było.

dre

Praca jak najbardziej ok. Wypłata na czas, nie ma wyzysku pracownika, normalne godziny pracy. Polecam

Artur
@dre

Długo pracujesz czy nie? Bo ja dopiero zaczynam i jest w porządku, ale nie wiem jak będzie w najbliższej przyszłości. Trochę się martwię czy aby na pewno będzie ok z kasą. Bo jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń. Zarówno kasa, jak i ludzie w porządku. Niby rozmawiałem z ludźmi i mówią, że ok, ale spytam i Cb.

dre
@Artur

Jakby było źle to by się ludzie zwalniali, a tutaj większość ekipy (poza nowymi pracownikami wraz z rozwojem firmy) jest ta sama. O kasę się nie martw, bo regulują wszystko w terminie.

Damian

Pracuję od 2 lat w fabryce i bardzo mi ta praca odpowiada. Już przyzwyczaiłem się do codziennego trybu w pracy i nie mam z tym żadnego problemu. Największym atutem są pieniądze. Zawsze na czas i nie jest to najniższa krajowa tylko solidna wypłata. Dzięki temu mogę spokojnie spłacać kredyt z żoną. W pracy potrafimy się dogadać, nie ma czegoś takiego, że każdy sobie i oprócz tego nic - można pogadać, pośmiać się czy wymienić opiniami na jakiś temat.

Natalia

Praca jak najbardziej warta polecenia. Pracowałam w sklepie w Krakowie. Dużo klientów, duży ruch, fajni ludzie :) Wynik wyrobisz to zawsze na tym dobrze wyjdziesz. Sama kupuję buty Oleksy, bo jakościowo naprawdę są jednymi z najlepszych - wykończenie, dokładność szycia, ale i materiały też są z najwyższej półki.

Weronika
@Natalia

Też musze pochwalić za jakość i wykończenie butów, bo naprawdę stoją na wysokim poziomie. Kupuję u nich buty już ładnych parę lat i nigdy nie trafiłam złych. Kiedyś myślałam, że cena będzie najważniejszym wyznacznikiem jakości butów, ale tutaj się przekonałam, że niekoniecznie. Wysoka jakość przy bardzo atrakcyjnej cenie.

Natalia
@Weronika

Zazwyczaj w tych tzw.drogich sklepach płacisz za logo czy znaczek. Tyczy się to nie tylko butów ale wszystkiego: ubrań, telefonów itp. A tańsze wcale nie znaczy gorsze. Buty Oleksy naprawdę klasa. Nie mówię tego, żeby robić im jakąś specjalną reklamę, ale taka jest prawda. Znajomy pracuje przy produkcji to opowiadał mi co to za materiały, jakie sposoby wykańczania. To nie jest myk-myk-myk i buty gotowe. To jest złożony proces. A że są świetnie w tym zorganizowani i wyspecjalizowani to efekty widać :)

Ola

Świetne produkty, bardzo wysoka jakość, w przystępnych cenach. Miła i posiadająca spore umiejętności obsługa. Polecam!

Błażej

Konkretna rozmowa o pracę. Szybko i profesjonalnie. Wiedzą czego chcą i czego będą wymagać, a wszystko co oferują w umowie się zgadza. Pracuję już spory kawał czasu i mi odpowiada, bo nie ma jakichś problemów co do wypłaty czy godzin pracy.

Kamil

Pracowałem tam 2 lata i było ok. Fajna ekipa ludzi, pieniądze na czas. Teraz założyłem własną działalność i współpracuję z nimi w kwestii serwisu maszyn. Podobnie jak wcześniej nie ma żadnych problemów co do kontaktu, uzgodnienia terminów realizacji czy też płatności za pracę.

Wojtek

Firma jak najbardziej godna polecenia. Dostarczałem im przez pewien czas materiały na obuwie. Dobry kontakt, płatności na czas, nie mam zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA - Stanisław Dolny

• Jak się pracuje w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA?

Kandydaci do pracy w OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEKSY SP.J PAWEŁ I WITOLD OLEKSY - FABRYKA OBUWIA
1.6/5 Na podstawie 381 ocen.
  • 274
    34-130 Stanisław Dolny