Opinie o T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy w Dwikozy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy w Dwikozy

Czytam tu w komentarzu oraz w sieci, że firma jest w upadłości. Orientujecie się, czy firma została już zamknięta? A może działa gdzieś pod inną nazwą? Chciałbym się dowiedzieć, bo szukam w okolicy pracy...

AAA Nowy wpis

To Pan (Pani) szuka pracy w tej okolicy czy chce się dowiedzić czy ta firma działą pod inną nazwą gdzieś, na przykład, na Pomorzu?

@AAA

Ja chciałbym wiedzieć czy nadal działa bo w komentarzu przeczytałem że nie została sprzedana. Nadal zatrudnia ludzi? Bo były tez wpisy o zaległych wypłatach. To w końcu jak jest? Jeśli pozwalniali ludzi to chociaż każdy dostał świadectwo pracy?

Schizol Nowy wpis

Dlaczego .T.B.ma karmić (usunięte przez administratora) mordy ?

Joanna

Faktycznie, z tego co poczytałam w necie firma została postawiona w stan upadłości i sprzedana zagranicznej spółce. Czy dostaliście w końcu zaległe wynagrodzenia? Widzę, że coś tam powoli działo się w temacie. Pracownicy mogli zostać po przejęciu zakładu czy wszyscy dostaliście wypowiedzenie?

Polococta
@Joanna

Joanno firma jest w stanie upadłości ale NIEzostała sprzedana

Fantazja

Czy te firme przejol ktos inny??

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy istnieje możliwość rozwoju w T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy?

Xxx

Oczywiście to jest firma z tradycjami

@Xxx

A czy do tych tradycji należy płacenie pracownikom dobrych wypłat? ;-)

@Marta

Nie należy:),A tak po za tym ta firma już zwineła swoje manetki

Seba
@Xxx

I oczywiście zapomnieli zapłacić ludziom za towar i pensji..

Gonzo
@Seba

Czy ktoś z pracowników dostał wezwanie na policję do Sandomierza bo ja dzisiaj dostałem.

@Gonzo

Wezwanie? Odnośnie czego masz?

Dostawca

Coś wiadomo czy ktoś dostał zaległa kase? Podobno poszła w ruch jakąś lista. A jeden gościu z kotłowni chodzi po wsi i mówi że dzwonią do niego i wołają na sezon w tym roku. Prawda to?

@Dostawca

Pewnie chciał im zrobić prima aprilis ????i dla tego tak mowi ,acz kolwiek cirkawy jestem który to taki magic

@Xxx

Ktoś dzwonił do Rafała z kotłowni. Chcesz to sam go zapytaj. Słyszałem dwa tygodnie temu.

Dostał dyretor

Były pracpwnik

Dostał dyrektpr

@Były pracownilk

Dyrektor już nie interesuje się tym, pracuje u czapli.

Dostawca

Coś się dzieje na zakładzie?

Piciu

Cisza jak makiem zasiał

R
@Piciu

Świadectwa dyrektor rozdawal

Lekaj
@R

I jak wszyscy z czerwonym paskiem? Dyrekcja na pewno!

Janek

Ktoś dostał wynagrodzenia?

Kadrowa na bank

@Luk

Ludzie o wynagrodzenia trza zapomnonc i o jakokolwiek pienipdzach trzeba zapomnac

Wnuk
@Były pracownilk

To co do sądu?

@Wnuk

Skoro 10.02.2022-ani pęsja zaległa ani bieżącą niewpłyneła i niema się ku temu-to raczej niema innego wyjścia!

kark
@Badyl

Ja mam wyrok od pół roku i nawet centa. Nic nie dostałem. Komornicy rozkładają ręce. Konta puste, majątek wyprowadzony.

@kark

To po sprzedaży aut nic niewpłyneło?

Za auta zwiał komornik.

Co poniektórzy dostali po ok. 10% zaległych pieniędzy

kark
@Badyl

Szczęściarze Dostałem dziś od komornika tabelę z nazwiskami osób do podziału kwot. Dokładnie po niej widać ukraińskich (usunięte przez administratora). Dyrekcji tam nie stwierdziłem.

@kark

Dyrekcja dostała kasę a innych mieli w (usunięte przez administratora)

@kark

Co ty wypisujesz? Jaka liste z nazwiskami? Przecież jest rodo, takich rzeczy się nie udostępnia. Nie pij tyle ...

Toja
@Badyl

Osoby nie związane ze sprawą nie powinny tutaj zabierać głosu.

@Toja

A ty kim jesteś że zabierasz tu głos? Piszecie takie smuty że bardziej pasujecie głowę od TB.

@Badyl

Kto oddal sprawe do komornika (usunięte przez administratora) Dostal liste z podziałem zajetych środków z nazwiskami i kwotami.

Frant
@Badyl

To nie czytaj i śpij a nie wypisuj po nocy bzdetów na tematy których nie rozumiesz i jak sądzę w ogóle cię nie dotyczące. Kark ma rację ja też dostałem takie pismo. Wyśpij się kolego. Od piniedziałku pewnie pierwsza zmiana. Musisz być wypoczęty.

Q

Szkoda, że nikt nie dał znać o emisji programu w tv. Na przyszłość proszę informujmy się wzajemnie. Dzięki.

@Q

Mozna ogladac na internecie magazyn sledczy Anita Gardias

Q
@Dostawca

Dziękuję za info. Obejrzałem. Zabrakło może w tym programie wniknięcia w szczegóły, w codzienność funkcjonowania tych zakładów. Wszystkiego Taras przecież nie robił sam, nawet jeśli to wymyślił. Ktoś jabłka kontraktował, ktoś robił przelewy, a właściwie ich nie robił. Ktoś Zusu za pracowników nie płacił Ktoś wodę kazał wlewać w zbiorniki na koncentrat itd... ale Bravo, niech się opinia publiczna dowie!

Bobek
@Janek

Wiadomo co z pitami

Pracwnik
@Q

Ale o pracownikach nie otrzymali poborów tak jak wszystkimi wychodzi wyrównali zaległe pieniądze takie jest państwo polskie

@Bobek

Piszcie do kadrowej o pity

B

Otfarty ten bałagan w Annopolu i lkto tym rządzi.

Były pracownik 2

Popatrz najpierw na siebie i w około. Ilu polaczków by cię w łyżce wody utopiło. Tacy sami (usunięte przez administratora) i cwaniacy. Czerwona zaraza od zawsze się pchała na cudze. Wróć do historii. I żeby nie było jestem Polakiem.

Gosc

Czy to prawda ze spółka rolników ma dzierżawić zakład i ruszać w rym roku?

Wisniewska

Tez tak słyszałam

Jack
@Gosc

Tak. cv przyjmują od poniedziałku pan i pani dyrektor. Chętnych dużo. Liczba miejsc ograniczona.

@Jack

Jak rolnicy przejmą zaklad nie zatrudnia nikogo z dyrektorow z tb

O
@Jack

To tam jeszcze jakiś dyrektor jest. Lepiej tam nie wracać. Bo znowu będzie praca za darmo.

Rolnicy nie przejmą zakładu

Made in China
@Gosc

Po co komu naturalny (drogi)koncentrat ,jak przecież jest już sprowadzany w metalowych binach do produkcji soków koncentrat sztuczne z Chin...

Jan

No ale pojechali pieknie w programie u Gargasowej szacun dla tych ludzi że mają odwagę.

Ziółek będziesz siedział.

Nie tylko Ziolek Pan kierownik z koncentratow tez beknie

@Dostawca

Wy też będziecie siedzieć bo Ziółek zgłosił pozew o zniesławienie na łamach tej strony. Hehe teraz coś napiszcie.

@Gosc

On akurat zna takie słowo jak zniesławienie, no na pewno hahaha

Dostawca

Co się dzieje na zakładzie w Annopolu? Coś tam robią? Ktos tam jest?

Jest nowy właściciel

@Tomek

Wiadomo kto? Pewnie znowu jakiś Grisza co to o nim nikt nic niebędzie wiedział!

Szybki
@Tomek

(usunięte przez administratora) już nowy właściciel a Polaczki już lecą. Ludzie nie idźcie tam bo to jest ściema. Idźcie do normalnie płatnej pracy a nie do kretów ruskich. Jak ktoś ma emeryturę czy rentę niech tam idzie tak jak emeryt z Annopolu tak zwany dziadzia takich ludzi tam potrzebują NARA.

Były

A w Dwikozach też?

Były

A Dwikozach też?

Byly
@Były

Dajcie spokój z tą firmą je cie do normalnej firmy a nje znów za darmo będziecie robić..

Dobry
@Byly

Zgadzam się z tobą. Tej firmy już nie ma trzeba pracować uczciwie.

Dostawca

Jak to jest ze Tb dlugu narobiło a tank trans nadal wóz koncentrat do kozietul

@Dostawca

Bo tank trans nie zalega nikomu.

Dostawca

Co się dzieje na zakładzie w Annopolu?

Karol

Jedyny co tam lizus został to dziadek niech się dowie czy mu składki płaca myśli ze Nobla dostanie

Pracowni
@Karol

Lizusowi sklatki są mu nie potrzebne

Ty ch&ju
@Karol

Dziadka nie interesuje czy płacą za niego składki czy nie, to jest sprawa pomiędzy zusem, a zakładem - dziadek ma to w ch**u. A po drugie on sie nie może zwolnić, bo w tym wieku gdzie go wezma do pracy? Póki moze to nabijają mu się miesiace do emerytury. Postaw się najpierw na jego miejscu, a pozniej pie*dol glupoty na forum publicznym. W morde dac to za malo.

Ziom
@Ty ch&ju

Koleś, nieopłacone składki to jest twoja,moja sprawa, wszystkich. Nie zusu i zakładu pracy. Nie masz pojęcia o czym piszesz. Ale masz rację że dziadka to wali bo on już ma obliczoną emeryrurę. Natomiast my za których nie płacą zusu jesteśmy z emeryturą w ciemnej (usunięte przez administratora)

B

Człowieku odwiedź doktora od głowy masz problem sobą chyba zostałeś eyjszczany przez ojca że piszesz takie bzdury ty dziadkiem się ni przejmuj on bierze emereture zajmij się sobą

Kolego chłopisko od 2 lat emereture pobiera

Karol
@Ziom

(usunięte przez administratora) jak nie ma składek to do emerytury mu się nie do liczą a fakt dziadziuś nie poradziłby sobie bo przecież gdzie on pójdzie

Elektryk
@Karol

Po co się Dziadka czepiacie? Nie kradł, nie (usunięte przez administratora) starał się dobrze wywiązywać z obowiązków. Tak jak potrafił. Rozumiałbym, gdyby ktoś miał zastrzeżenia merytoryczne, ale pisanie że ma to w (usunięte przez administratora) , albo że go to wali jest stanowczo poniżej jakiegoś poziomu. Ogarnijcie się trochę.

Jan

(usunięte przez administratora) oddaj to co zabrałeś w tych torbach i dokumenty bo będziesz siedział .

O
@Jan

Pamiętam jak robiłem na kotłowni toż biura przynosiły duże czarne wory z papierami i kazały to spalić napewno jakieś lewe papiery ale stały do tej pory jaź się spaliły..

Rt
@O

Kto dokładnie stał I pilnował

XX
@Jan

Dajcie spokoj chłop za cos zyc musi a roboty szybko nie znajdzie za wysokie kwalifikacje ma.

@XX

Nie wiedziałem ze ludzie z Dwikoz tacy wygadani są. Czego na spotkaniach z prezesem nie mieliście tyle do gadania tylko siedzieliście cichutko i kiwaliscie głowami. Żal wam (usunięte przez administratora) bo tak wygodnej roboty sobie już nie znajdziecie. Poza tym do czego wy się nadajecie. Żal mi was bez zawodu wykształcenia… takie trole.

Wisnia
@Gosc

Masz racje kolego bo podstawówka to nie wykształcenie. To czego się w tej firmie nauczyliście to wszystko co macie.

@Gosc

O to pewnie jakis mądry i wykształcony z Annopola się odezwał pewnie z suszarni

Akurat z tankowni, bo tu się szanuje innych. Trolu...

Toja

Tak. Mądry, wykształcony i z poczuciem humoru.

@Gość

O czym chłopie piszesz kto w tej (usunięte przez administratora) firmie się sznuje tylko (usunięte przez administratora) czekały rzeby (usunięte przez administratora) Drugiego do prezesa lub klerownila wstyd i rzenada. Tych co się szaowali to można policzyć na jednej renki

H
@Rt

Ten co robił w zaopatrzeniu Ukrainiec.

@H

głowny donosiciel do Dimy

Gosc

Ciekawe czy wypłaty wypłaca za grudzień?

Byly

Zapłacą ale kadrowej

@Byly

Biedna niewiasta też dostała papierek jak zresztą wszyscy-ciekawe kiedy będą pity?

@Badyl

Kadrowa i księgowa jeszcze pracują. Resztę zwolnili.

Pest
@Badyl

Tak sprytna i kreatywna (usunięte przez administratora) biurowa, podobnie jak inne biurwy, mogą w cv z całą pewnością wpisać "oddane sprawie i pracodawcy" Oby się bujały z cv miesiącami od drzwi do drzwi. Ciekawe co odpowiedzą na rozmowie kwalifikacyjnej na pytanie: czym się pan/ pani zajmowali?

@Pest

Jak pominą pewne pikantne szczegóły-to w zasadzie niczym--ewentualnie marnowaniem tlenu

Jan

Oddaj to co zabrałeś bo na przesłuchaniach wszyscy powiemy jak było .

Gosc

Coś wiadomo na temat wypłat i odpraw dla pracowników?

Pisze się pieniędzy

Zostaw merytoryczną opinię o T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy - Dwikozy

• Jak się pracuje w T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy?

Zobacz opinie na temat firmy T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 172, z czego 7 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.B.FRUIT POLSKA Sp.zo.o S.K.A, Dwikozy
1.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Sandomierska 109
    27-620 Dwikozy