Opinie o Sinohydro Corporation Limited w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sinohydro Corporation Limited. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sinohydro Corporation Limited o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinohydro Corporation Limited w Wrocław

Pisze w sprawie ogłoszenia. Chodzi o prace jako specjalista ds. społecznych i nieruchomości a konkretnie o ten wymóg wykształcenia. Chcą od kandydatów wyższego wykształcenia prawniczego lub społecznego. Te społeczne to jest socjologia, psychologia czy jakis inny jeszcze kierunek?

Witold Nowy wpis

Przeczytałem komentarze że nie ma tu możliwości rozwoju. To nie ma żadnych szkoleń sponsorowanych przez firmę? A jak z awansem? Komuś wewnętrznie udało się zmienić stanowisko na lepsze?

Pracownik Nowy wpis
@Witold

Raczej przyjmują z zewnątrz

Na jakie benefity można liczyć w Sinohydro Corporation Limited?

Nicki Nowy wpis

Benefity ;p dobre

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Sinohydro Corporation Limited. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

solniczka

cześć wszystkim Ogólnie pracy nie polecam - Pracuje na projekcie w lubuskim. Firma strasznie słaba jeżeli chodzi o możliwości rozwoju. Za to w zatrudnianiu ludzi uprzykrzających życie innym są całkiem dobrzy. Nie polecam współpracy z Panią A.P. Kobita chodzi i krzyczy na wszystkich. Ja na szczęście mam ten projekt z głowy !!! Z tego co wiem nic się tam nie zmieniło !!! Także nie polecam pracy, a wspomnianej wyżej kobiety nie pozdrawiam.

Aga
@solniczka

Odradzammm, odradzam stanowczo!!!!, kariery tam nie zrobisz, a ludzie tam pracujcy zwlaszcza APAP zabierze ci checi do zycia

Pazur
@solniczka

Hahahahh, a tak się zastanawiałem kiedy to (usunięte przez administratora) wywali. Jak już ludzie na necie piszecie o pani X to może lepiej do kierownictwa zgłosisz ? W grupie siła :)

Ble
@Pazur

Można i próbować ale czy nasi zwierzchnicy coś zrobią to już inna kwestia. A zawsze to można sobie zaszkodzić.... trzeba przemyśleć

@solniczka

ktoś komuś rogi robi, bo też pracuje na projekcie w lubuskim i nikt na nikogo nie krzyczy. myślę, że opinie są wymyślone. Praca w SH ze względu na różnice kulturowe może być czasami irytująca - nie zawsze polskie realia są zrozumiałe przez stronę chińską. po za lubuskim nie wiem jakie są warunki - co "kraj to obyczaj" kadra na każdym kontrakcie jest inna więc i pracuje sie inaczej. w lubuskim polecam.

PRACOWNIK
@pracownik

Popieram opinie j/w. Chyba ktoś ma z czymś problem i wypisuje brednie o innych, bo cała reszta się dogaduje między sobą bez większych problemów.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Sinohydro Corporation Limited? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Bojownik ISIS

kociak, solniczka Zgadzam sie z opinia wyzej na 100. Babska nie pozdrawiac

solniczka
@Bojownik ISIS

Rozumiem, że ty dalej biedaku tkwisz w tym środowisku ??

Bojownik ISIS
@solniczka

na szczęście już też nie .

Jeśli praca w dobrej firmie, z opinią dobrego pracodawcy komuś nie odpowiada to zawsze ma wyjście, dla mnie jest ok!!

koksiu
@Michał

Pani X ?? To Pani ??!

ホスヷキ

Na jakie zarobki można liczyć jako inżynier, jeśli ktoś może być tak miły i podać widełki, będę wdzięczny.

Esc 2020
@ホスヷキ

Chincycy dostaja okolo 1000 e na Reke takze na wiecej nie masz co liczyc +1 samochod na 5

ble
@Esc 2020

chyba 10000 e !!!

Wiecie czy firma prowadzi teraz rekrutacje? Jakieś informacje o atmosferze i umowie jaka proponuje firma na starcie?

Remik

Czy to iż tak mało jest na wątku opinii pracowników to świadczy o ogólnym zadowoleniu z pracy?

Natalia
@Remik

Tak, jesteśmy zadowoleni. A w detalach: do pracy będziesz przychodził między 8 a 9 rano. Zaczniesz od kawuni i gawędy z kolegami w pokoju socjalnym. Po 10-tej przejdziesz do swojego boksu w open space. Przeglądniesz wiadomości w Onecie i poczatujesz na Interii. Około 11-tej kolega informatyk poszerzy Ci transfer sieciowy do Twojego komputera, by Netflix się nie wieszał podczas oglądania kolejnego odcinka. Gdy minie 12-ta przełożysz papiery z lewej strony biurka (sprawy do załatwienia) na prawą (sprawy załatwione). Pamiętaj by robić to do 13-tej, bo wtedy pojawi się kurier zabierający pocztę. Przyjście kuriera będzie sygnałem do planowania co zamówić na lunch (dobrze kombinujesz: w pokoju socjalnym). Potem już będziesz miał z górki w myśli przysłowia "Obiad zjedzony, dzień w pracy zaliczony". Będziesz miał dobrze.

Edi

Firma jest naprawdę fajna, z Chińczykami bardzo dobrze się współpracuje, są wykształceni i szanują nas Polaków. Co do zarobków jeden powie że mało drugi że ok zależy kto ma jakie stanowisko a przede wszystkim doświadczenie. Uważam że jeśli ktoś ma porównanie i pracował w innych firmach budowlanych doceni pracę w tej firmie

Win
@Edi

Cześć Edi. Jestem zainteresowany możliwą współpracą z firmą lub formą zatrudnienia. Posiadam uprawnienia do kier. robotami. Potrzebuję namiaru. Bo mam tylko mejla ogólnego.

Niki

Firma z opinią dobrego pracodawcy potwierdzona przez wielu pracowników, dlatego na wątku taki spokój.

Wiktor

Na co jeszcze można liczyć jak się dostanie pracę w firmie? Jakieś dodatki, imprezy integracyjne?

Weronika

@Krystian dlaczego nie polecasz pracy w owej firmie?

Jac

Haha, no bo to są inne kultury @Krystian a nasz naród boi się bratania z ludźmi z zagranicy. Jednakże to jest globalizacja i powinniśmy przywyknąć. Firma sama w sobie jest bardzo porządna, opłaca się u nich zatrudnić, bo zapewniają bardzo profesjonalne szkolenia.

Krystian

Pracowałem tam i nie polecam tej firmy. Jest tam jednym słowem (usunięte przez administratora) Polacy nie dogadują sie z chińczykami.

gul mi skacze

Witam serdecznie. Jestem głęboko oburzony większością komentarzy tutaj. Jak wiadomo pracuje się dla pieniędzy - a nie dla idei. W pracy trzeba dać z siebie sporo, bo inaczej szefostwo nas zastąpi kimś innym - taki mamy kapitalizm. W Sinohydro praca pod kątem zarobków jest bardzo dobra. Najniższa stawka dla pracownika niewykwalifikowanego (bez zawodu - często bez doświadczenia) to 12 zł na godzinę na rękę. Przy 200 godzinach - o co nie ciężko zarobić można prawie 2500 zł na rękę! A u prywaciarzy zazwyczaj jest tak - pot po (usunięte przez administratora) spływa, godzin od groma, minimalna na konto - a obiecana reszta dociera pod stołem, no ... albo i nie dociera. Żaden podwykonawca pracujący dla sinohydro nie da zarobić swoim pracownikom więcej niż zarabiają pracownicy w sino.

sino hydro

Pracuje w sino hydro i wygląda to tak: Czy praca jest ciężka czy lekka zależy od tego gdzie trafisz, niektórzy tyrają a niektórzy obijają się ile się da. Zarobki są dobre. Do baraku nie zabieraj cennych rzeczy - ukradną na 100%. Kasku czy butów też nie zostawiaj bo ukradną. W biurze powiedzą wam że pracuje się od 7 do 17 a jak zostaniesz do 18 to masz darmowy obiad, na budowie że od 6 do 18 a dla darmowego obiadu musisz zostać do 20. Jak masz umowe o prace to nikt nie zmusi cie żebyś został do 18, czy przyjeżdżał na 6, siedzisz mniej to mniej dostaniesz. Mamy darmową wodę. Ja od razu dostałem cały komplet (kask, buty itp ale z tym różnie bywa). Kiedy obiecują premie za nadgodziny - jest to całkowita ściema. Oszukali niemal wszystkich pracowników. Jak chcesz dorobić to możesz zostać do 20 i za to masz kase ale nigdy nie wierz w żadne premie. Jest duża rotacja pracowników - niektórzy dopiero co siedzieli w więzieniu a dziś pracują także lepiej nie podskakiwać bo można dostać po mordzie. Ludzie przychodzą i odchodzą. Tak to wygląda

Guliwer

Witam, zupełnie przypadkowo trafiłem na to forum. Jestem właścicielem firmy podwykonawczej, która pracuje dla SINOHYDRO. Powiem tak: większość ludzi tam pracujących powinna zarabiac nie więcej nić 5 zł/h oczywiscie u mnie nie pracowaliby wcale. Przez radio informują się kiedy idzie Chińczyk i że należy wyjść z baraku. Moi ludzie w 3 dni zrobili więcej niż tamci w 2 tygodnie. Dramat!!!! Oczywiście mam wiele zastrzeżeń do ej firmy ale ostatnimi którzy powinni ich krytykować to są pracownicy SINOHYDRO. Współczuje kierownictwu bo ich rolują na maksa. Jestem tam codziennie więc wiem co piszę. Pozdrawiam

Stawki są godzinowe u wszystkich pracowników. Ile godzin wypracujesz tyle zarobisz, soboty można brać wszystkie, a można nie przychodzić wcale. Nie ma premii, a nadgodziny są płatne tak jak wszystkie inne godziny. Na stawce 15 zł/net za 200 godz. zarobisz 3000 zł/net a za 300 godz. 4500 zł/net - prosta kalkulacja. Moim zdaniem płacą bardzo dobrze, na prawdę nie ma na co narzekać, choć praca nie jest łatwa i lekka.

MAKU

Zbrojarz z dlugoletnim stazem,znajacy rysunek techniczny,wiazacy cegami,ile na reke netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Sinohydro Corporation Limited - Wrocław

Sinohydro Corporation Limited
2.7/5 Na podstawie 34 ocen.

Sinohydro Corporation Limited