Opinie o KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25 w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25 w Kraków

Mariusz Nowy wpis

Jaka jest w Waszej firmie ścieżka awansu ?

Marcin Wieliczka Nowy wpis

Z czystym sumieniem polecam firmę kominkigp. W ubiegłym tygodniu miałem montowany portal kominkowy z marmuru. Praca wykonana według wcześniejszych ustaleń.Pomimo tego, że domek już zamieszkały panowie montażyści z estetyka podeszli do sprawy (z czego żona bardzo zadowolona:D). polecam i pozdrawiam

Zainteresowany Nowy wpis

To jest forum dla pracowników firmy. Szkoda, że nie można się nic dowiedzieć

TEKA Nowy wpis

Witam, Chciałem podziękować ekipie z Kominki GP za realizację mojego zamówienia. Chwile czekałem na dostawę i montaż ale potem poszło sprawnie. Ważne, że sprzęt działa bez uwag. Nie jestem specjalistą w tym zakresie, a dodatkowo pielęgnuję w sobie zasadę, że nie zawsze muszę rozumieć jak coś działa więc tym bardziej ciesze się że i tym razem nie muszę ;-) Najważniejsza jest jednak pozytywna opinia mojej żony, która jest jak pewnie większość Pań wyczulona na "wszystko". Polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia nad wyborem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
szw

Bardzo polecam! Kupiłem kominek kompleksowo, od wkładu, poprzez elektronikę i hydraulikę po obudowę i detale, razem z montażem i wykończeniem pod malowanie :)). Fachowo i profesjonalnie. A efektu końcowego po prostu nie da się opisać, to trzeba by zobaczyć. Jest genialnie. Wszystko się w tej firmie bez problemu da załatwić, szybko i z doradztwem: ja sobie zamówiłem drzwiczki niestandardowe (podwójne) i mam takie jak chciałem. Dodatkowo powiem, że to jest kominek z płaszczem wodnym, więc zasila mi ogrzewanie podłogowe w całym domu. To dość skomplikowane, ja kupując kominek miałem o tym słabe pojęcie, a w firmie KominkiGP.pl znalazłem po prostu wszystko, a co najważniejsze - doradztwo: wszystkie parametry systemu, rodzaje akcesoriów, moc, sterownik, wymiennik i co tam jeszcze - WSZYSTKO od A do Z miałem podane na gotowo! No więc kupiłem (ceny atrakcyjne!) i teraz się cieszę super wyglądającym, super grzejącym, pięknie wykończonym kominkiem. Znajomi zazdroszczą! Gorąco polecam! Kto chce zobaczyć efekt, proszę napisać na mzawala@gmail.com, chętnie wyślę fotkę, bo wiele jest na rynku sprzedawców, trzeba tylko dobrze trafić, tak jak ja - i teraz mogę się podzielić :)))) , niech inni też trafią tam gdzie ja :)

Ta firma instalowała u mnie kominek gazowy. Wcześniej mogłam zobaczyć jak taki kominek działa, bo mają jeden zainstalowany w sklepie w Krakowie przy ulicy Wielickiej. Zresztą w Krakowie za 2 lata ma być zakaz palenia drewnem i jak się chce kominek to nie ma innego wyboru jak wkład gazowy. Okazało się, że wybór samego kominka jak i wykonawcy był trafny. Kominek jest ładnie zrobiony, starannie i tak jak chciałam i grzeje lepiej niż się spodziewałam. Uprzedzam wszystkich, że jak ktoś nie ma komina przystosowanego do gazu i instalacji gazowej doprowadzonej do kominka, to jest z tym trochę zachodu ale, jak wspominałam, w Krakowie nie ma za bardzo innej opcji. Wszystkim polecam firmę z Wielickiej. Mają bardzo dużą ekspozycję, kilka działających kominków i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo potrafią doradzić i mają cierpliwość do takich niezdecydowanych klientów jak ja :)

Karolina T.

Firma godna polecenia,jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pięknego kominka wraz z rozprowadzeniem DGP,dziękujemy,będziemy Państwa polecac!

Pawełek

Ja też miałem przez tą firmę montowany kominek Tulikivi i nie mam zastrzeżeń co do wykonania. Co wiecej, jestem bardzo zadowolony z tego jak kominek grzeje. Panowie z GP podeszli do sprawy bardzo profesjonalne a nawet przed zakupem kominka odesłali mnie do restauracji w pobliżu Wieliczki (Dworek Emilii) żebym zobaczył na żywo działający i wykonany przez nich kominek Tulikivi. Polecam.

Mariusz

Ja też opowiem swój przypadek... W październiku 2017 roku panowie z firmy KOminki Gp montowali mi piec steatytowy firmy Tulikivi. Podczas ustalania warunków zakupu poprzedzających montaż zostałem zapewniony, że mają ogromne doświadczenie i przeszkolonych przez producenta monterów... Montaż został wykonany niestarannie - szpary, niedokładności i brak pionu. Kartoniki podkładane w łączenia elementów, aby wyrównać fugi... Po montażu panowie zostawili, resztki posiłków oraz dużo odpadów i pyłu z cięcia elementów - na szczęście na zewnątrz, ale jak przystało na "fachofców" nie raczyli posprzątać po sobie. Złożyłem reklamację, która była zbywana. Pomimo opinii producenta, że kominek należy zdemontować i poprawić - pan Wojtek z Kominki GP twierdził, że wszystko jest ok. i domagał się uregulowania całej płatności... Dopiero interwencja producenta z Finlandii, któremu wysłałem zdjęcia i filmy pokazujące moje zastrzeżenia oraz opisałem postawę firmy, która go reprezentuje - spowodowała, że kominek został zdemontowany przez wykonawcę i odzyskałem wpłacone pieniądze. Mnóstwo nerwów i straconego czasu, wynikowo mam teraz 2 miesiące opóźnienia w montażu kominka... Wnioski pozostawiam czytelnikom.

plk

żona, akurat jeżeli o nich chodzi to warunki mają naprawdę niezłe. Przede wszysktim liczy się to aby mieć minimum 3 lata doświadczenia a dalej to pracowwnik się rozwija wewnątrz firmy. Bo to raczej zapewniają. Gdzieś słyszałem, że umowa o pracę też jest bankowa.

marusia

To świetni i mili fachowcy.

Gosia

Świetni fachowcy oraz bardzo duży wybór wkładów kominkowych.

notaktoniebedzie

Witam, chciałabym ostrzec wszystkich przed firmą Kominki GP która znajduję się na ul. Wielickiej 25 w Krakowie. Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z mężem na kominek, los chciał że trafiliśmy na Kominki GP z Wielickiej. Wszystko było pięknie, aż przyszło do płatności, później już było coraz gorzej. Przy zapłacie za kominek kwota się nie zgadzała – była po prostu o kilkaset złotych wyższa niż tą którą ustalaliśmy, nie wspomnę nawet o tym, że rachunku do dziś dnia nie dostaliśmy – a co za tym idzie nie możemy w razie czego zgłosić reklamacji! Lecz mówimy dobra ok, materiały pewnie. Kominek miał być zamontowany w ciągu kilku dni, został zamontowany dopiero po miesiącu! Bo teraz nie możemy, bo jeszcze kominek nie dotarł, bo nie odbieramy telefonów po zapłacie itd. etc. Ogólnie jesteśmy bardzo cierpliwi z mężem, ale montaż już przeszedł wszelkie granice absurdu. Po wielkich bulach przyjechało dwóch panów zwanych potocznie ‘fachowcami’ którzy po pierwsze pomylili kominki  bo przyjechał nie nasz… po kilku dniach przyjechał nasz lecz jednak zapomnieli rury i musieli do firmy jechać jeszcze raz, po czym oczywiście nie wrócili tego samego dnia lecz za kilka dni. Jak już łaskawie przyjechali, ledwo zamontowali to zrobili taki syf jak kuli w ścianę, że to jakieś nieporozumienie. Totalny brak profesjonalizmu, jakiegoś sprzętu do tego montażu – chłopaki nie mieli zielonego pojęcia o tym co robią. Za montaż oczywiście też wzięli więcej, niż ustalaliśmy. Reasumując firma Kominki GP z Wielckiej 25 to jedna wielka porażka i kpina. Z nieoficjalnych źródeł również udało mi się ustalić, że kilka domów przypłaciło spaleniem (!). Omijajcie Kominki GP szerokim łukiem. Z wyrazami braku szacunku dla kominków gp [usunięte przez moderatora] żona.

Zostaw merytoryczną opinię o KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25 - Kraków

KominkiGP.pl | Godin.com.pl ul. Wielicka 25
4.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wielicka 25
    30-552 Kraków