Opinie o AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów w Człuchów

AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów
1 38 19 5 1
nn
 Rekomendacja

Bardzo dobrze się tu pracuje. Warunek - nie narzekać, robić swoje. Polecam Agrochem!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Agata Nowy wpis
@nn

Masz super podejście - to bez wątpienia. Teraz to jeszcze chętniej dowiem się czegoś odnośnie samych warunków zatrudnienia w AGROCHEM. Na początek chcę Cię zapytać o sam grafik. Czy firma daje pracownikowi możliwość dopasowania go, oczywiście w miarę możliwości, do własnych potrzeb?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
hymm Nowy wpis
@Agata

jeśli chcesz dopasować się do własnych potrzeb, to polecam własną działalność. można wstAwać o 10 i kończyć pracę o 10.05.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy w AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów dogadują się między sobą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Strata... Nowy wpis

...za 2018r to ‚tylko‘ 12 mln zl ;). Prawdziwa skarbonka ta nasza firma;).

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grzesiek

W internecie mają dobre opinie więc wymagają dobrej pracy i nie każdemu się to podoba to narzeka!

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Agata
@Grzesiek

Jesteś osobą zatrudnioną u nich, że tak piszesz? A jeśli pracownik wykonuje, jak to napisałeś dobrą pracę, to może liczyć na zarobienie równie dobrych pieniędzy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. pracuj.pl 3 013 744
  2. olx.pl 2 878 655
  3. GoWork.pl 2 767 679
  4. linkedin.com 2 492 494
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ksigowy

Dzień dobry, Wie ktoś coś może wiecej o stanowisku ksiegowego w tej firmie? Ogłoszenie obserwuje już 1,5roku. Nie mogą nikogo znaleź? czy aż taka rotacja? Aplikowałbym ale mnie to zastanawia. Z góry dziekuje za odpowiedź :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
anonymous

Bardzo zła obsługa kljentów z okolic Dobrego Miasta po obietnicach dostawy po półtora tygodniu nadal nie ma dostawy bo gdzieś utknęła a rolnik czeka na materiał siewny za ciężkie pieniądze.Więcej nie będę kupował w tej firmie i ostrzegam innych rolników DOSTAWY KURIERSKIE NIETERMINOWE ROLNIK Z BARTOSZY

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Franek

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Jeśli firma zatrudniła takich ludzi to z pewnością miała ku temu powody!!

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gxyz

Podpowiedzci czy firma prowadzi rekrutacje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@gxyz

TAK

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Doradca agrotechniczny

Zatrudniono mnie w tej firmie jako doradca agrotechniczny, ta firma to POMYŁKA, opinia wśród klientów straszna, klient słysząc nazwę od razu zamyka drzwi. Duża część doradców nie ma pojęcia o rolnictwie ale za to duże doświadczenie w sprzedaży prądu !! Kpina !! Omijać szerokim łukiem.

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś
Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miro

Taka cisza na forum? Jakiś powód?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Robol

Witam pracowałem na bazie w czluchowie i o pracy w czluchowie moge się wypowiedzieć, jeżeli chodzi o prace na palacu, na magazynie, jako kierowca itp. to śmiało polecam, jest na prawdę spoko. Co najważniejsze wypłata zawsze terminowo czasem premia sie trafiła. Jeżeli chodzi o biura to tak jak Wiesław pisze magiel straszny, nawet księgowa się z zwolniła. Chodź troche tam pracowałem to żadnego handlowca Wieśka nie pamiętam ale kto by ich tam wszystkich kojarzył, co chwile się zmieniali, ogolnie ci handlowcy to tylko przyjeżdżali narzekali i marudzili zamiast sprzedawać.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Wiesław 1383

Wita, Witam pracowałem W Agrochemie przez 3 lata. Jest to spółka Skarbu Państwa należąca do Grupy Azoty. Co niesie za sobą zalety i wady. Na obecną chwilę widać, że spółka zaczyna zwiększać swój obszar działania bo wielu znajomych dzwoni do mnie o opinię. Ja złego zdania nie mogę powiedzieć o Agrochemie. Co do umowy o zakazie ja się z nimi dogadałem i mnie puścili bez problemu. Leczo o swoim odejściu informowałem swojego przełożonego wcześniej aby mógł wprowadzić w moje miejsce kogoś innego. Oczywiście, że nie jest to firma doskonała ma swoje wady, chociażby nie kiedy ceny sprzedaży, czy ilość dokumentów. Ale chyba na rynku nie ma firmy, która nie posiada wad. Co do wynagrodzeń to w ostatnim okresie mojej pracy dożo się tam zmieniło fakt że wynagrodzenia podstawowe nie są wygórowane, ale za to premie miesięczne realne do zdobycia są na poziomie 3-4tyś złoty. Mój kumpel tylko była to jedna z najlepszych DA robiąca przychód na poziomie ok 10 mln zł rocznie chwiali mi się że wyciąga obecnie premie ponad 10000zł miesięcznie! Ale fakt chłopak zapiernicza.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
PH

Pracowałem jako PH, firma państwowa czyli nie ma właściciela i nie ma kto tego pilnować. Typowe korpo, tabelki sprzedażowe, gps w samochodach itp. Spora rotacja w całej firmie a w dziale handlu to już całkiem. Pieniądze w porównaniu z innymi firmami słabsze. Ceny z sufitu. Jeżeli jesteście w branży agro to uważajcie na lojalke bo nigdy nie odpuszczają, nawet jak rozwiążecie umowę z porozumieniem stron. Ja się dałem złapać na gadkę o GA chwile zabawiłem a później musiałem się bujać z lojalką. A z plusów to auto na własne potrzeby (za opłata) i tel bez limitu.

Pomocna?
Tak72Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie AGROCHEM? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 4000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma AGROCHEM na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4000 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Pomocna?
Tak51Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów - Człuchów

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

AGROCHEM PUŁAWY" Sp. z o.o. Oddział Człuchów