Opinie o Astral Limited Hanna Giersz w Puck

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Astral Limited Hanna Giersz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Astral Limited Hanna Giersz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astral Limited Hanna Giersz w Puck

makao Nowy wpis

ale nie wydaje mi się, zeby to od sklepu zalezało, bo polityka firmy jest jedna na wszystkie oddziały.

Były Pracownik Astral Nowy wpis

Murko i Lo, powiem tylko tyle. Ta atmosfera mocno zależy od sklepu. W moim na ten przykład atmosfera była super, ludzie (w tym kierownik) z którymi można pogadać i zrobić dobrą pracę. Ale moi drodzy co z tego skoro za dobrą pracę, którą wykonałem ( przedstawiłem swój wynik u kilku znajomych, którzy pracują w innych, konkurencyjnych sklepach i potwierdzili, że wynik był dobry nawet świetny) dostałem tylko podstawę i wypowiedzenie jak zapytałem o co chodzi. oczywiście polecam spróbować i się przekonać. Może to tylko mnie nie lubi szef.

długoletni pracownik Nowy wpis

pracowałem tam dopóki kierownika mojego działu nie zmienili dziwne ze nikt tego nie widzi! Odkąd kierownik się zmienił to wszyscy pracownicy się zwolnili którzy tam pracowali tyle lat ! brawo Pani Moniko traktuj dalej tak ludzi a zostaniesz tam sama i nie będziesz miała kim pomiatać!

karola

witam widze ciągle ogłoszenia firmy nie nabierajcie sie szkoda tam isc... To jest kpina co sie tam dzieje. Kazdy kazdego obgaduje za plecami a pozniej leci udaje milego rozmawia. Wystarczy wyjść do toalety to juz obgaduja tą osobe tylko tym sie tam zajmuja!!! Nie polecam nikomu! A z pensja jest tak jak ktos pisal wyżej premie daja tylko tym co sie podlizują kierownikowi i z nim obgaduja ludzi!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Astral Limited Hanna Giersz? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sprzedawca wycieczek na statku pasażerskim?
formularz aplikacyjny do astral

witam, aplikacja do astral to m.in. wypełnienie ich formularza aplikacyjnego. trzeba tam umieszczać wiele informacji, które tak właściwie nie mają wpływu na pracę. poza tym potencjalny pracodawca (bo jeszcze nie pracodawca) nie ma prawa wymagać od kandydatów podawania niektórych danych. czy ktoś interweniował w tej sprawie? to nie jest zgodne z prawem. widząc, że potencjalny pracodawca już na starcie zagrywa niedorzecznie, znaczy to, że później może być tylko gorzej.

karo

Mam nadzieję ze jak wejdzie terg na podkarpacie to zmiecie to dziadostwo jakim jest astral i jego śmieszne sklepy .Pracowałem tam jako pracownik.po prostu porażka nie polecam nie dorobicie się niczego lepiej na zmywaku w Anglii zarobice 5 razy więcej.

Xavi

Jeśli chodzi o Astral To totalna MASAKRA. Zabierają pieniądze za wszystko.. Pracowałem tam chwile i mogę powiedzieć ze pracownika mają za nic,nawet jak wykonuje swoje plany to i tak dostaje najniższą ponieważ kierownik ma zarabiać 3 tys i z podziału kierowniczego idzie wszystko dla niego. Zarząd to totalne amatorstwo niby się bawią w "dużą firmę" pod logiem Media Expert a nie potrafią dostosować cen do konkurencji oraz odpowiednio za towarować sklep w produkty które są na topie a każą Ci sprzedawać rzeczy które były x lat temu na topie Ha HA Ha Jeśli chodzi o samą komunikację to totalna klapa :) Na każdą odpowiedz jest ze zgodnie z procedurą chociaż czasami nawet sami nie wiedzą jak postąpić :D:D A jeśli chodzi o dni wolne to istny mobbing :D:D:D Nie ma dnia wolnego żeby nie dzwonili do Ciebie po 15 razy z pierdołami :):) Dlatego podziwiam osoby które tam jeszcze pracuje i nadal są wyzyskiwani :) A osobom które chcą się zatrudnić odradzam takiego ruchu ,chyba że chcą się przekonać jak to jest pracować za najniższa krajowa,i być molestowanym telefonami oraz w pracy coachingami przez ludzi którzy kompletnie nie maja pojęcia o handlu. Amen

energyboy

wszytsko się zgadza procedury, uchybienia, brak premii, kazdy w firmie ma na siebie donosić, kierownicy zarabiaja z łaską podstawy co jest kpina ze strony firmy. Długo nie pociągnie ten odgniat na logu MediaExpertu.

Anonymus

Jeżeli ktoś chce poczuć na co jeszcze nie ma procedury to śmiało można aplikować. Proceduralność firmy wymyka im się chyba z pod kontroli i uderza w pracowników. Ciągła rotacja i beznadziejna atmosfera.Za byle co zabierane są pieniądze i nigdy nie wiesz ile zarobisz ostatecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Astral Limited Hanna Giersz - Puck

Astral Limited Hanna Giersz
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Plac Wolności 31
    84-100 Puck