KORPORACJA FENIKS- WOJ. ŚLĄSKIE
4 5 8 5 1

Opinie o KORPORACJA FENIKS- WOJ. ŚLĄSKIE

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiktoria
 Opinia

Czy odpowiadają wam warunki zatrudnienia w KORPORACJA FENIKS? Jaką umowę otrzymują pracownicy? Co możecie napisać o wysokości zarobków? Jakie są szanse na rozwój w strukturach firmy? Napiszcie, czy poszukują teraz nowych ludzi.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator
 Opinia

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w KORPORACJA FENIKS- WOJ. ŚLĄSKIE o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fiki
 Opinia

@Likaon serio jest umowa zlecenie? Bo mi się coś obiło o uszy, że umowa o pracę jest możliwa. No nawet jeśli nie to dobrze, że szkolenia robią, a wiem, że są.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Likaon
 Opinia

Trudno powiedzieć, że firma szuka pracowników. Szukają tylko do współpracy na śmieciówce. Nie dają żadnej podstawy.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
adam
 Opinia

Korporacja robi sobie jakieś żarty;/ i nie wypłaca swoim agentom należnego wynagrodzenia ;/ Nie polecam !

Pomocna?
Tak1Nie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
kpf_feniks
 Opinia

FENIKS Korporacja Prawno Finansowa Działamy na terenie całej Polski, w krajach Unii Europejskiej, wschodniej części Europy: Rosja, Ukraina, Białoruś, krajach Ameryki Północnej, Azji, Afryki. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG PRAWNYCH KORPORACJA FENIKS Miejsce pracy: cała Polska, woj. Śląskie Zadaniem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie reprezentowanie Korporacji Feniks oraz pozyskiwanie klientów w następujących obszarach: służebność przesyłu (pozyskiwanie klientów posiadających grunty, przez które biegną urządzenia przesyłowe doprowadzające energię elektryczną, gaz, płyny i parę), roszczenia (komunikacyjne, błędy w sztuce lekarskiej, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie, szkody górnicze), reprywatyzacja (odszkodowania od Skarbu Państwa za majątki znacjonalizowane po II Wojnie Światowej), pozyskiwanie zleceń windykacyjnych (klienci indywidualni i firmy). Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne Wypłacane od spraw złożonych przez współpracowników W przypadku Menadżerów wysokie między – prowizje Przejrzysty plan wynagrodzeń i awansów Umowa agencyjna lub umowa zlecenie Nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej Zerowe koszty rozpoczęcia współpracy Pełnomocnictwo, identyfikator, materiały reklamowe, wizytówki, elektroniczna poczta firmowa na koszt Korporacji Darmowa pomoc prawna dla współpracowników w sprawach prywatnych Dowolne godziny pracy Możliwość budowy własnych grup sprzedażowych Pomoc w ich budowie dla aktywnych Unikalne programy motywacyjne Możliwość traktowania pracy jako dodatkowej Umowę zlecenie lub umowę agencyjną na czas nieokreślony Przedział wynagrodzenia od 5 tys do 40 tys zł. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres korporacja.feniks@op.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kierownik GRUPY
 Opinia

Jeżeli szukasz informacji o firmie i rynku napisz maila z Cv jacek.szczesny2444#korporacja-feniks.eu 1. otrzymasz zwrotnie prezentacje i ankietę i podejmiesz decyzję 2. otrzymasz informajce o umowie i wynagrodzeniu podejmiesz decyzję 3. otrzymasz informajcę o rynku podejmiesz decyzję 4. otrzymasz gruntowne przeszkolenie internetowe i stacjonarne Jacek

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
RAMIGOO
 Opinia

Pracowałeś w firmie korporacja Feniks i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o KORPORACJA FENIKS- WOJ. ŚLĄSKIE - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej