Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska - Poznań

Poznań

Opinie o Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska - Poznań

Łajo

Nic nie słyszałem o dziwnym kierownictwie @Kokosz. I nie ma łamania praw pracowniczych, co ty. Firma ta jest producentem głowic termostatycznych i armatury grzewczej. Mają dużo certyfikatów, więc to o czymś świadczy. W dodatku z tego co mi wiadomo zatrudniają na umowę o pracę.

: )

nie duze zarobki i syf totalny,towar z chin sprzedawany z logo "schlosser" (usunięte przez administratora)

Ta firma to dobry temat dla pip i innych urzedow zajmujacych sie lamaniem praw pracownikow, jeszcze nie jedna kontrola ja czeka .

Kierownictwo w tej firmie jest smieszne, (usunięte przez administratora)

NICK

Masz racje

Ciekawa i różnorodna praca w młodym i energicznym zespole.

Zostaw opinię o Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska - Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska - Poznań