Opinie o IKA w Oborniki Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie IKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie IKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IKA w Oborniki Śląskie

Betex Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Robota katastrofalna i ogromny (usunięte przez administratora). Praca w ciągłych nerwach i poniżanie pracowników.

Jaki jest okres rozliczeniowy w IKA? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Nie Nowy wpis

Nie polecam. Właściciel bez zasad moralnych. Szkoda czasu.

Lejdi Nowy wpis
@Nie

Jak jest tam w pracy bo proponują 2 zmiany i jaka jest atmosfera

Mariusz

A co oznacza skrót firmy ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie IKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy SPAWACZ TIG (m / k) alu (106)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik do wykładania towarów do drogerii w Obornikach Śląskich
Oborniki Śląskie
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
morgan

słuchajcie, szukają właśnie agenta celnego w warszawie i spedytora ze znajomością rosyjskiego

gerg

psie pieniadze i buractwo

ziuta

praca na czarno to jeszcze nic jak juz sie tam dostaniesz i bedziesz chcial odejsc po niecalym tygodniu i pojedziesz po odbiur wyplaty to niespuszczaj faceta z oczu bo uciekne jak pszedszkolak

yogi

MASAKRA! Każdy niech ucieka jak najdalej, praca na czarno! Wypłata marna, a praca po 12h dziennie, 6 dni w tygodniu...Normalne jest tam wyzywanie, ponizanie i przeklinanie do pracownika, nawet przy klientach. Wlasciciel to zwykly [usunięte przez moderatora] tylko czekac az zajmie sie nim skarbowka, za to zatrudnianie na czarno. Oprocz tego obiecuje kokosy, a nic z tego nie robi. Kaze jezdzic na wozku widlowym ludziom bez uprawnien. DNO

Zostaw merytoryczną opinię o IKA - Oborniki Śląskie

• Jak się pracuje w IKA?

Zobacz opinie na temat firmy IKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

IKA