Laboratoire L’Ideal Parisien
counter
2 27 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy firma Laboratoire L’Ideal Parisien w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Andrzej Nowy wpis

Czy firma normalnie działa?

Natalia Nowy wpis

W sieci można znaleźć dwa ogłoszenia o pracę w firmie Laboratoire L’Ideal Parisien. Poszukują Referenta w dziale Kontroli Jakości i Pracownika Produkcyjnego. W ogłoszeniu pracodawca oferuje uzgodnienie warunków zatrudnienia. Czy wiecie jak elastyczne mogą być te negocjacje?

Ela Nowy wpis
@Natalia

raczej nie są elastyczne

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Laboratoire L’Ideal Parisien? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

bruno

z paleniem generalnie nie jest łatwo @is, nie wiem, czy wiesz że produkcja odbywa się w pomieszczeniach objętych stałym monitoringiem środowiskowym i że prowadzony jest stały monitoring mikrobiologiczny powietrza, personelu i urządzeń.

podomka96

Sredna firma nie warto.... Bardzo duszna atmosfera , każdy każdemu robi pod górę szczególnie ma sie to do kontroli jakości i biura... wynagrodzenia są raczej dość niskie ciężko uzyskać podwyżkę mimo stażu pracy.. No ale francuska nazwa daje możliwość zaprezentowania się wśród znajomych a jeżeli komuś nie przeszkadza wieczna umowa zlecenie i nie pracuje tylko dla pieniędzy to droga wolna ;)

Tak6Nie
Samok

Nazwa firmy słowo w słowo francuska a kontakt i siedziba i tak istnieje w Polsce. Jakby ktoś nie wiedział to zajmują się produkcją kosmetyków bazując na sporym, bo aż 80letnim doświadczeniu, firmy znajdującej się jak sama nazwa wskazuje w Paryżu.Ciekawe tylko, czy ten konkretny przypadek traktowany jest jako normalne czekanie czy klient istotny?

TakNie1

kadi

Faktycznie, ja tez zawsze mam problem jesli przychodzi moment negocjacji wynagrodzenia, czasem jednak miło by było znac orientacyjnie budżet firmy na stanowisko, bo jest to i oszczędność stresu jak i czasu, bo pójdę na rozmowe i się okaże, że jest minimalna krajowa. Ewentualnie tak zaniżę sobie zarobki, że wszyscy na dziale beda zarabiac o tysiąc więcej niz ja.

feliscatus

Nie polecam. Praca dla kogoś kto na prawdę nie może znaleźć nic innego, ale nie na dłuższą metę bo można się zamęczyć. Atmosfera niezbyt miła, wiele kierowniczek (choć nie wszystkie) to wredne i niemiłe baby, ludzie którzy przychodzą pracować też często prości, najgorsze że niektórzy jak pracują choć trochę dłużej to się rządzą i nowych traktują jak śmieci. Praca ciężka, monotonna i za marne grosze. Rotacja ludzi duża - ciekawe dlaczego? ;)

ojtam

Jak jakiś ... podłoży świnie żeby firmie zaszkodzić to prezeska o tym nie wie, a niewinni tracą prace. Oj dziwne rzeczy ostatnio się dzieją w tej firmie. Nikt już nie wie kiedy wyleci z dnia na dzień... i co spotka cię kolejnego dnia...

ojtam

Dziewczyny z kontroli jakości - współczuje Wam. Taka "czarna" robota za tak marne pieniądze.

ojtam

Właściwie to jedni odchodzą sami a inni zostają wyrzucani za nie swoje błędy. Organizacja produkcji fatalna. Atmosfera pod psem. O pracującej sobocie zawsze wiadomo dopiero w piątek więc nic nie zaplanujesz wcześniej. Jak jesteś bezrobotny bez zasiłku i nie masz nic do stracenia - droga wolna. Reszcie szczerze odradzam.

krick

Dostaje się tam jakiś fartuch, czy trzeba się samemu zaopatrzyć?

ij

Faktycznie, ofert pracy trochę jest, magazynier, pracownik produkcyjny i mechanik maszyn, na każdą lokalizację, to wygląda pokaźnie.

@ij

Oferty są bo ludzie odchodzą. Nie ma miesiąca żeby ktoś nie złożył wypowiedzenia i stąd te oferty :)

koala

kurcze, widzieliście ile oni mają ofert pracy, wiecie co się stało? Ja myślę, że doswiadczenie to jednak też trzeba mieć jakieś pojęcie o pracy praktyczne jest niezbędne

ij

@Romi, na jakim świecie Ty żyjesz, nie zawsze kwalifikacje gwarantują sukces, w końcu się człowiek nauczy, znajomości - to gwarantuje sukces.

Romi

Pytanie czy masz odpowiednie kwalifikacje do tego stanowiska... Bo to w zasadzie w tym momencie najważniejszy wyznacznik chyba...

ja

Ostatnio wystawili kilka ogłoszeń, mnie zainteresowało stanowisko: Operator mieszalnika / przerobowy, myślicie, że warto aplikować?

Irek

Jak dla mnie to firma Laboratoire L’Ideal Parisien chyba nie jest taka zła i może tam zaaplikuję, tylko nie wiem, czy lepszy profil spożywczy, czy kosmetyczny, jest jakaś różnica?

ebe

Ludzie z Lideala są całkiem spoko ... lecz pracownice w podeszłym wieku chorują na kompleks "kierowniczy".. i nie zbyt dobrze traktują innych ... Nie chcąc wymieniać agencji (HAHAHA XD)cierpią ma manie wyższości i chcą udowodnić innym że są lepsze ... choć w zupełności nie wiem w czym... Zamiast jedna wspierać drugą to obgadują się na wzajem jak małe dzieci ... (nie obrażając małych dzieci)atmosfera całkiem spoko ... chyba że trafisz na małą ... złośliwą kaczuchę ... to jest nie fajnie ... Zarobki są tak wysokie że na drugi dzień zastanawiam się "wypłato gdzie jesteś ??" Trzeba uważać na organizację znaną jako iskariot .. gdyż czepia się o wszystko od żucia gumy do wystającego skrawka koszuli zza fartucha (ponieważ żuć gumy nie wolno .. wolą jak zapach jamy ustnej zabija wszystkich na linii) .. I chyba na tyle to by było ponieważ ucinają jak się przeklina ,,, xd

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoire L’Ideal Parisien - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Laboratoire L’Ideal Parisien