Laboratoire L’Ideal Parisien

Kraków

Opinie o Laboratoire L’Ideal Parisien

bruno

z paleniem generalnie nie jest łatwo @is, nie wiem, czy wiesz że produkcja odbywa się w pomieszczeniach objętych stałym monitoringiem środowiskowym i że prowadzony jest stały monitoring mikrobiologiczny powietrza, personelu i urządzeń.

podomka96

Sredna firma nie warto.... Bardzo duszna atmosfera , każdy każdemu robi pod górę szczególnie ma sie to do kontroli jakości i biura... wynagrodzenia są raczej dość niskie ciężko uzyskać podwyżkę mimo stażu pracy.. No ale francuska nazwa daje możliwość zaprezentowania się wśród znajomych a jeżeli komuś nie przeszkadza wieczna umowa zlecenie i nie pracuje tylko dla pieniędzy to droga wolna ;)

Samok

Nazwa firmy słowo w słowo francuska a kontakt i siedziba i tak istnieje w Polsce. Jakby ktoś nie wiedział to zajmują się produkcją kosmetyków bazując na sporym, bo aż 80letnim doświadczeniu, firmy znajdującej się jak sama nazwa wskazuje w Paryżu.Ciekawe tylko, czy ten konkretny przypadek traktowany jest jako normalne czekanie czy klient istotny?

kadi

Faktycznie, ja tez zawsze mam problem jesli przychodzi moment negocjacji wynagrodzenia, czasem jednak miło by było znac orientacyjnie budżet firmy na stanowisko, bo jest to i oszczędność stresu jak i czasu, bo pójdę na rozmowe i się okaże, że jest minimalna krajowa. Ewentualnie tak zaniżę sobie zarobki, że wszyscy na dziale beda zarabiac o tysiąc więcej niz ja.

feliscatus

Nie polecam. Praca dla kogoś kto na prawdę nie może znaleźć nic innego, ale nie na dłuższą metę bo można się zamęczyć. Atmosfera niezbyt miła, wiele kierowniczek (choć nie wszystkie) to wredne i niemiłe baby, ludzie którzy przychodzą pracować też często prości, najgorsze że niektórzy jak pracują choć trochę dłużej to się rządzą i nowych traktują jak śmieci. Praca ciężka, monotonna i za marne grosze. Rotacja ludzi duża - ciekawe dlaczego? ;)

ojtam

Jak jakiś ... podłoży świnie żeby firmie zaszkodzić to prezeska o tym nie wie, a niewinni tracą prace. Oj dziwne rzeczy ostatnio się dzieją w tej firmie. Nikt już nie wie kiedy wyleci z dnia na dzień... i co spotka cię kolejnego dnia...

ojtam

Dziewczyny z kontroli jakości - współczuje Wam. Taka "czarna" robota za tak marne pieniądze.

ojtam

Właściwie to jedni odchodzą sami a inni zostają wyrzucani za nie swoje błędy. Organizacja produkcji fatalna. Atmosfera pod psem. O pracującej sobocie zawsze wiadomo dopiero w piątek więc nic nie zaplanujesz wcześniej. Jak jesteś bezrobotny bez zasiłku i nie masz nic do stracenia - droga wolna. Reszcie szczerze odradzam.

krick

Dostaje się tam jakiś fartuch, czy trzeba się samemu zaopatrzyć?

ij

Faktycznie, ofert pracy trochę jest, magazynier, pracownik produkcyjny i mechanik maszyn, na każdą lokalizację, to wygląda pokaźnie.

@ij 30.05.2014 21:19

Oferty są bo ludzie odchodzą. Nie ma miesiąca żeby ktoś nie złożył wypowiedzenia i stąd te oferty :)

koala

kurcze, widzieliście ile oni mają ofert pracy, wiecie co się stało? Ja myślę, że doswiadczenie to jednak też trzeba mieć jakieś pojęcie o pracy praktyczne jest niezbędne

ij

@Romi, na jakim świecie Ty żyjesz, nie zawsze kwalifikacje gwarantują sukces, w końcu się człowiek nauczy, znajomości - to gwarantuje sukces.

Romi

Pytanie czy masz odpowiednie kwalifikacje do tego stanowiska... Bo to w zasadzie w tym momencie najważniejszy wyznacznik chyba...

ja

Ostatnio wystawili kilka ogłoszeń, mnie zainteresowało stanowisko: Operator mieszalnika / przerobowy, myślicie, że warto aplikować?

Irek

Jak dla mnie to firma Laboratoire L’Ideal Parisien chyba nie jest taka zła i może tam zaaplikuję, tylko nie wiem, czy lepszy profil spożywczy, czy kosmetyczny, jest jakaś różnica?

ebe

Ludzie z Lideala są całkiem spoko ... lecz pracownice w podeszłym wieku chorują na kompleks "kierowniczy".. i nie zbyt dobrze traktują innych ... Nie chcąc wymieniać agencji (HAHAHA XD)cierpią ma manie wyższości i chcą udowodnić innym że są lepsze ... choć w zupełności nie wiem w czym... Zamiast jedna wspierać drugą to obgadują się na wzajem jak małe dzieci ... (nie obrażając małych dzieci)atmosfera całkiem spoko ... chyba że trafisz na małą ... złośliwą kaczuchę ... to jest nie fajnie ... Zarobki są tak wysokie że na drugi dzień zastanawiam się "wypłato gdzie jesteś ??" Trzeba uważać na organizację znaną jako iskariot .. gdyż czepia się o wszystko od żucia gumy do wystającego skrawka koszuli zza fartucha (ponieważ żuć gumy nie wolno .. wolą jak zapach jamy ustnej zabija wszystkich na linii) .. I chyba na tyle to by było ponieważ ucinają jak się przeklina ,,, xd

zrozpaczona

pracuje tam i powiem szczerze jak w przedszkolu hahahah najlepiej bawi mnie przydzielanie do liniowych i haslo mixsy i slychac nie nie ja tam nie chce ,ludzie ktorzy tam pracuja 3 tygodnie uwazaja sie za bogów a nowego traktuja jak smiecia a za te same pieniadze robia ,przyjdzie czlowiek z doswiadczeniem z produkcji przy tasmie gdzie tasma zapierdzielala to w tym zakladzie czuje sie jak na wczasach jest zajefajnie ,pozdrawiam i ludziska przyjmujcie sie tam do pracy bo szkoda w domu siedziec jak sa takie fajne zajecia

Kajtek

Przyjmują :) A co do znajomości języków obcych to jeśli jakiś znasz to bardzo Ci się przyda,ponieważ pracuje tam sporo ludzi z którymi ciężko się dogadać ;) pozdrawiam PS.Lideal przyjmuje na umowę zlecenia przez agencje tzn. niby jesteś pracownikiem Lideala ale umowę o dzieło podpisujesz z agencja,to tak dla zainteresowanych.

byłniedawno

praca jest w porządku, ale raczej nie na długi okres, bo umrzesz z głodu albo skrzywisz kręgosłup ;) a co do świadczeń to ja bym nie liczył na nic poza wynagrodzeniem, tym bardziej jeśli pracujesz przez pośrednika

JuzNiePracujacaTam

powiem tylko tyle. MASAKRA! ludzie to takie swinie . Nic tylko norma, traktuja jak gowno czlowieka. A pani stasia to p [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ona baba. Najgorsza robota jaka kiedykolwiek mialam !!! ;/ odradzam kazdemu !

Kasia Krk

Ludzie tam jest normalnie jak w każdej innej pracy zawsze ktoś może mieć gorszy dzień nikt nie jest idealny. Stawka jak stawka oczywiście mogła być wieksza ale coz to nie od nas zalezy. A jak komuś sie robic nie chce i nazeka to jego problem

Krzysztof Kurbiel

Lideal Parisien To najlepsza praca w moim życiu, wszystko tam idzie dobrze, tylko na mixa jest troche chłodno w sali, bo mixa ogrzewając pomieszczenie chłodzi powietrze ; D A jeśli chodzi o kadrą prowadzącą, to [usunięte przez administratora] jest troszkę nierozgarnięta, ale daje radę, a panie pracujące ? Są bardzo miłe i są wzorem cnót dla nas, którzy nie jesteśmy godni tam pracować ; p Tak przemiłe osoby mogą pracować tylko z równie przemiłymi studentkami z ITC, ul. Pawia 7 Pozdrawiam[usunięte przez administratora] :*

Gosia Kraków

pierwszy dzien za free robisz bo niby sie uczysz a tak naprawde za ier da la sz rowno z innymi. moja najgorsza robota w zyciu.a ta kierowniczka,stara rudawa-kkatastrofa

taka jedna

Ja również się zgadzam. Ludzi traktują tam jak śmieci. Nie polecam!

skarbek163@interia.pl
@taka jedna 29.01.2010 19:43
Ja również się zgadzam. Ludzi traktują tam jak śmieci. Nie polecam!

Nawet za jednego papierosa można wyleciec,ci którzy palą nich się oducza ,albo niech tam nie idą do pracy ja tam pracowałam i wyleciał am za 1papierosa "gorzej niż w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;a zarobki marne nie polecam tam pracy, jedna z kierowniczek jest wredna.Traktują tam pracownika jak śmiecia nic nie wolnotylko masz tyrać jak wowół.

tragedia

Zgadzam się z przedmówcą - człowiek traktowany jest jak gów** za przeproszeniem, nikomu nie polecam.

zawiedziony

Mam nadzieję, że pierwsza i ostatnia moja taka praca... SZKODA GADAĆ!!!

Zostaw opinię o Laboratoire L’Ideal Parisien - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratoire L’Ideal Parisien