Nasz sklep

Rzeszów

Opinie o Nasz sklep

Super pracodawca.

romana

Co myślicie o pracy w tej firmie?

romana

Co myślicie o pracy w tej firmie?

A

Jeżeli chodzi o opinię jaką wyraziła pani ef to : Jestem byłą pracownicą tego sklepu i pracowałam kiedy ta Pani również pracowała. Ta pani nie przyjmowała do siebie tego , że cały czas popełniała błędy chociaż nie raz było jej tłumaczone , grzecznie zwracało się jej uwagę ,bo jeżeli nie mając klientów spacerowała po sklepie to wydaje mi się że to nie jest praca . Była również Pani oprowadzana po pomieszczeniu socjalnym oraz magazynie chłodni ale jak się palcem nie pokazało to tego nie było , chociaż było . Na stanowisku którym pracowała czyli sprzedawca na m/w jest odpowiedzialne trzeba pilnować dat cenówek czystość ,zawsze po zmianie tej pani były pogubione DATY a juz cenowek oraz czystosci nie wspomne... Ale co wazne byly zawsze gubione daty przez ta pania bez dat nie nadaje sie do sprzedaży i my bylismy stratni . Było wielokrotnie tłumaczone ale nic z tego , a jak sie zwrocilo uwage grzecznie to ze to nie ja ,ja tego nie zrobilam . Jeżeli chodzi o kierowniczke to naprawde jest bardzo sympatyczna mądra i przedewszystkim nadaje sie do takiego stanowiska bo ma pojecie o wielu rzeczach. To co zostało opisane jest zwykłą bajką szkoda że nie opisała pani swojej pracy i nie opisala prawdy . A sklep jest wporzątku a załoga jeszcze lepsza :)

Patrycja

@Ef jak rozumiem pracowałeś w tym konkretnym punkcie - jak długo? Czy z biegiem czasu nic się w Twoim odczuciu nie zmieniło na lepsze? Czasami pierwsze dni w pracy są trudne, ale z czasem ocenia się swoje zatrudnienie zupełnie inaczej. A może ktoś inny może opisać swoje pierwsze dni w pracy w Nasz sklep?

Ef

Dramat,dramat i jeszcze raz dramat.Mowa o sklepie Delikatesy Premium,ktore to sklepy są pod szyldem Nasz Sklep.Sklep na Kochanowskiego to porażka,nie mówiąc o pracownicach,chyba starszych stażem.Poniżanie nowych osób świadczy o poziomie managerek.Mowa o pewnej młodej kierowniczce zmiany i Jej koleżance"sklepowej".Zachowanie poniżej normy,takie osoby nie powinny pracować z ludźmi,a już na pewno nie powinny zajmować wyższego stanowiska.Do łopaty i niczego więcej!Nieszczęśliwe,niespełnione osoby!Ale to chyba norma,że wyższe stanowiska w sklepach tej sieci,dostają osoby,które nie reprezentują sobą nic.Taka wizytowka firmy,która nie potrafi sklecic jednego zdania,nieprzerwanego kilkoma wulgaryzmami.Żenada. Ps.Wizyta sanepidu w tym miejscu mile widziana!!!

Patrycja

W obecnej chwili Nasz sklep poszukuje kilku przedstawicieli handlowych. Jak wygląda w praktyce praca PH w firmie? Jak są naliczane prowizje?

nbnm

tez widze kilka fajnych ofert jak kierownik sklepu

gosc

Nasz sklep to nie wypal straszny nie dosyc ze dziewczyna zarabiaja grosze to jeszcze musza swoja wyplate oddawac za nie sprzedane zepsute mieso. I najgorsze jest to ze nikt z nimi jie wygra sprawy sadowej bo takie maja plecy.

pracownik (byly)

Ludzie nie dajcie sie nabrac jak wam zaproponoja 1600 brutto + premie w realu wyglada to tak ze zarobisz moze z 400-500 zł za caly miesiac a reszte bedziesz musial im oddac za rozne pr. np; przeterminowane .. bo to mi ponosimy wine ze pr . sie nie sprzedal ... i zadnej premi nie ma ..... [usunięte przez moderatora] .. mi nawet nie wyplacili ..;/ kazali mi sprzedawac obślizgla juz widac bylo keiłbase .... lub pasztet splesnialy .. jak ludzie sie pytaja czy swieze kazali mowic ze tak dzisiejszy a kwiatki jaz bylo widac to kazali skrobac nozem ;/ zalllll poprostu

Zostaw opinię o Nasz sklep - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nasz sklep