Opinie o MONT-CHEM Sp. z o.o.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@aneta@wir.pl, trochę to dziwnie brzmi, bo wykonując dla kogoś zlecenie wiesz dla kogo to robisz? Poza tym możesz zawsze sprawdzić adres siedziby firmy i kontakt do niej w wyszukiwarce internetowej. Czy na forum są osoby zatrudnione aktualnie w firmie? Napiszcie jak obecnie wygląda sytuacja, czy firma poszukuje pracowników?

aneta@wir.pl

Witam! Mam gorącą prośbę do osób pracujących w tej firmie. Wykonałam dla nich projekt, ale kontakt się z nimi urwał i nie mogę dodzwonić się ani do p. Krystiana ani Krzysztofa K. Czy ktoś z Was byłby tak miły i podał aktualny numer do nich lub powiedział gdzie mają teraz biuro? Proszę o kontakt osoby posiadające jakieś informacje na adres anetaMAŁPECZKAwirKROPApl

Wola Łącka _Sołtys

A ten Hotelik to już został zamknięty podobno

3e4r
użytkownik zarejestrowany

hej a nie wiecie czy będą tutaj może jakies rekrutacje się pojawily w najbliszym czasie u nich ?dzieki

Welder 141

Najgorsza firma w Płocku pod każdym względem /i najbardziej znana- oczywiście z negatywów/

asus

Odradzam odradzam odradza omijać, szkoda nerwów

arek

A wiecie jak ta nowa spółka się nazywa,bo ja podejrzewam -set doradztwo personalne ,ale pewien nie jestem

Bobo

Miras i co im (usunięte przez administratora) odpowiedziała?Ciekawi mnie,bo ja czekam na pieniądze za październik i listopad.Chociaż tracę już nadzieję.

andrzej

witam mam pytanie czy ktos pracowal przez firme zewnetrzna dla Mont Chem? jezeli tak to jaka?

Zostaw opinię o MONT-CHEM Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONT-CHEM Sp. z o.o.