Hol Instal sp.k. Soboń J.
counter
3 3 6 5 1
Olek Nowy wpis

Witam, czy ktoś wie czy w obecnej chwili prowadzona jest rekrutacja w firmie Hol Instal sp.k. Soboń J.?

zła małpa Nowy wpis

Miałam wątpliwą przyjemność pracy w hol instal. Szef to [usunięte przez moderatora] rozładowujący swoje frustracje i kompleksy na pracownikach. Owszem pensja o czasie, ale to chyba nie powód żeby chwalić pracodawcę bo wynagrodzenie przekazał w terminie. Nikt nie był tam traktowany po ludzku. W każdej chwili można było zostać wyzwanym na oczach reszty biura. Oczywiście w każdej chwili można było zostać zwolnionym też na oczach innych pracowników. Szef niejednokrotnie doprowadzał dziewczyny do płaczu. Owszem na początku przedstawiał możliwości awansu, ale jakoś nikt nigdy po tej drabinie się nie wspiął. Zero szacunku do pracownika, ustawiczne powtarzanie że nie ma ludzi nie zastąpionych. Inwigilacja była codziennością. Nikt nigdy nie dostał umowy na czas nieokreślony. Stres w pracy. Jak zajdziesz w ciążę to nie licz że wrócisz po macierzyńskim. Kołchoz jak w ZSRR.

Tak4Nie

jusi_u Nowy wpis

firma zdecydowanie przyjazna dla pracownika, nastawiona na jego rozwuj, jestem była pracownica tej firmy i zdecydowanie polecam, z wyjsciem wczesniej z pracy, przerwą, czy nawet wyjsciem na papierosa nigdy nie bylo zadnego problemu, super system motywacyjny, premie, wyplaty na czas, jesli tylko pracownik wykazuje chec samorozwoju, ma ogromne szanse, duzy nacisk na roznego typu szkolenia, czy kursy, szef z ludzkim podejsciem do wspolpracownikow, firma na najwyzszym poziomie, z planowaniem macierzynstwa tez raczej nie ma problemu, wystarczy uczciwie podejsc do pracodawcy, a sam wyciagnie reke i zaproponuje jak najdogodniejsze warunki wspolpracy, zdecydowanie polecam, zal bylo Was opuszczac :)

jusi_u Nowy wpis

jestem byłą pracownicą firmy Hol Instal i uważam, że praca tam daje ogromne możliwości, jesli oczywiście ma sie chęci do pracy i samorozwoju... atmosfera w firmie super, sam szef ok, potrafi podejść do pracownika, jak do człowieka, z przerwą czy wyjściem wcześniej z pracy nie było problemu, z planowaniem potomstwa tez raczej nie ma problemu - jeśli ma się uczciwe podejscie do pracodawcy, on tez potrafi z sercem podejsc do innych, wypłaty, premie, rozwuj (np. dodatkowe kursy) nie stanowily żadnego problemu, wlasna inicjatywa i pomysły zawsze mile widziane, aż żal byo sie rozstawać, polecam

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AA

Całkowicie nie zgadzam się z poprzednią opinią!! Miałam sposobność pracy w firmie Hol Instal. Stabilny pracodawca, zawsze pracuje się w oparciu o umowę o pracę. Pensje wypłacane są na czas, bez poślizgu. Firma jest przyjazna dla pracownika, wiadomo że mają swoje wymagania ale to przecież normalne.. Praca jak najbardziej rozwojowa – jeżeli tylko chcesz się rozwijać – pracodawca zawsze chętnie służy pomocą, dla ambitniejszych duże możliwości awansu i duże możliwości finansowe. Atmosfera w pracy bardzo dobra, nigdy nie było problemu z przerwami, wyjściami... Zdecydowanie polecam!

ktoś

szkoda pisać ale jednak... - wyjście do ubikacji na czas, - 5 minut na spacerniaku aby oderwać oczy od kompa, - kobiety planujące macierzyństwo zapomnijcie o pozytywnym traktowaniu, - posiłek na czas, - atmosfera stres na maxa od poniedziałku do piątku, - inwigilacja 1000%, - kawały do rozluźnienia atmosfery mile widziane tylko przez szefa wtedy tylko należy wpadać w podziw i uznanie, - obóz pracy, - jedyne co pozytywne to pensja na czas i tyle, - pracodawca nie daje nic od siebie, zaś na każdego patrzy jak na złodzieja. Nie polecam

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Hol Instal sp.k. Soboń J. - Starachowice

Hol Instal sp.k. Soboń J.