PSE Inwestycje
counter
2 23 37 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 70 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PSE Inwestycje?

Henry Nowy wpis

@Pse Skąd taka informacja? Na stronie nie ma o tym żadnej ?

Zainteresowany Nowy wpis

Jakie są zarobki na stanowisku kierowniczym w CJI?

Pse Nowy wpis
@Zainteresowany

Zerowe - spolka splajtowala 1 stycznia 2019

TakNie1
OPs
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam , prezes masakra totalny brak szacunku do ludzi , pozwala sobie na uszczypliwe komentarze przy zespole względem osob których nie ma (w szczególności do kobiet !)nie zważa , że wprawia wszystkich w zażenowanie swoim zachowaniem , często określa pracownice nie imieniem bądź stanowiskiem ale po wyglądzie w stylu - ta ładna , ta stara itp.... Niesety bardzo psuje firmę , zanim przyszedł było to przyjazne środowisko do pracy , teraz odradzam

OPs
@OPs

Komentarz dotyczy PSE Innowacje a nie Inwestycje

Bebebe
Nazwa działu: Zarząd
@OPs

Ktoś chyba pomylił firmy lub celowo wprowadza w błąd . W PSE nie ma żadnych działów handlowych. Nie ma tam sprzedaży. Pse Inwestycje to teraz Pse Cji. Od kiedy jest nowy dyr zarzadzajacy wszyscy go tam chwalą za ogromną wiedzę merytoryczną i wysokie kompetencje liderskie oraz wyjątkową kulturę osobistą.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Cezary

Warto sprawdzać gdzie pisze się swoje opinie. PSE Inwestycje to firma z dobrą opinią jako pracodawca!!

Iwona

@solek, a czy możesz przedstawić nam jedno z pytań, jakie padło na Twojej rozmowie rekrutacyjnej w firmie PSE Inwestycje? Proszę dodaj również informacje, na jakie stanowisko aplikowałeś, tego typu informacje mogą być bardzo pomocne dla innych osób, które to są zainteresowane współpracą z tym pracodawcą.

Stella

Wszystkie firmy zastrzegają sobie, że będą kontaktować się z wybraną osobą więc nie rozumiem o co chodzi?

solek
@Stella

No rozumiem podczas wyboru kandydatów ale nie po rozmowie kwalifikacyjnej na której obiecują o poinformowaniu o wyniku.

PSEudo

Szanowny Pracodawco, informowanie kandydatow o wynikach rekrutacji to naprawdę nic strasznego! Z szacunku dla ludzi którzy poświęcają swój czas

Tak31Nie

solek
@PSEudo

Potwierdzam, brak szacunku dla ludzi, krótka wiadomość o wyniku naboru nic wielkiego a i opinie o pracodawcy były by lepsze .... tak tylko niesmak pozostał

qwerty

Rozmowa o pracę trwała ok. 15 minut , na rozmowie zapewniono mnie że bez względu na wynik pozytywny czy negatywny dostanę informację zwrotną no i.... niestety cisza, dwa miesiące minęły zapewne pracownik już na to stanowisko zatrudniony, tylko niesmak pozostał że nie potrafią uszanować drugiego człowieka, szkoda .... nie polecam

Tak2Nie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie PSE Inwestycje. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Robert

Może ktoś napisze jak się pracuje? Tak rzadko zagladacie

TakNie

Co powiecie odnośnie o zarobkach w PSE Inwestycje? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Zenek

Szkoda, że pracownicy nie piszą . Interesuje mnie praca w firmie, wymagania dla nowych.

Leon_zawodowiec

A Erryk dalej częstuje cukiereczkami - krówkami w standadzie "SMARK" ?

Tak23Nie

halama

to wszystko prawda

Nestor

Dostałem ofertę pracy w PSE Inwestycje i zastanawiam się nad jej akceptacją. Czy nadal jest tam tak, jak opisujecie to powyżej? W momencie, kiedy pytano mnie o oczekiwania finansowe, nie zaakceptowano mojej kwoty. Obniżono mi ja o 30%, tłumacząc, że co kwartał są premie w wysokości jednej pensji, bony swiąteczne w wysości około 3000zł, karty lunczowe, po 190 zł/miesiąc. Prawda to? Nie chcę wdepnąć w g....

Tak1Nie1

|True
@Nestor

Chłopie a gdzie dostaniesz pemie kwartalną? Gdzie bon na Święta w takiej kwocie? Kartę lunchową??? Nie myśl że ktoś odpisze Ci tu i podejmie decyzję za Ciebie. Jeśli powiedziałeś im 10000 za pracę jako np. młodszy asystent to czemu sie dziwisz? Mierz siły na zamiary, przemyśl za i preciw i podejmij męską decyzję!

Rotel
@Nestor

I nikt ci nie powiedział w czasie rozmowy o tym że od 1.05.2017 dotychczasowy regulamin nagradzania i premiowania zostanie zamieniony na zupełnie inny ten obowiązujący w pse? Dziwne.

Tak5Nie

1500_100_900
@Rotel

Witam, Jeden Pan odchodząc na zasłużoną emeryturę powiedział podpisując obiegówkę: "dobrze to już w tej firmie było" no panie starszy ma pan w zupełności rację i to se nie wrati!

Tak2Nie

Prawda, nie falsz
@1500_100_900

Ludzie czy wy macie trochę godności, rozumu?? Jak tak czytam te wypowiedzi wydaje mi się jakby banda nierobow chciała nic nie robić, mieć mega socjal i hiper wypłatę. O czym wy piszecie?? Podajcie inną firmę, w której jest to co tu oferuje pracodawca. Spójrzcie prawdzie w oczy, ludzie pracuje za znacznie mniejsze pieniądze i mają znacznie gorsze pieniądze. No ale niektórzy są nauczeni że pieniądze dostaje się za nic, a samemu jest się jakby pępkiem świata. Jedyne w czym macie rację to to że na pewno tak już nie będzie. Do pracy przychodzi się pracować a nie udawać! Darmozjady potraficie jedynie narzekac I oczerniac!

Ktoś
@Prawda, nie falsz

Nie wiem jaką prawdę masz na myśli pisząc takie głupoty o pracownikach pse inwestycje? Czyżbyś mierzył wszystkich swoim własnym łokciem? Domniemuję że opierdalasz się 5 dni w tygodniu po 8 godzin i twoja logika ci podpowiada że twoje wynagrodzenie powinno być proporcjonalne do efektów pracy, czyli być na poziomie jałmużny. Ja pracuję codziennie po minimum 10 godzin i oczekuję adekwatnego do wymiernych efektów mojej pracy wynagrodzenia.

Tak4Nie

haha
@Ktoś

A ilu zostało w pse inwestycje że o nich akurat piszesz?? Chłopie najpierw powiedz ile zarabiasz, niech wszyscy zobaczą Twoją 'jałmużnę'. A skoro tak mało zarabiasz to po kiego grzyba jeszcze tu pracujesz a nie zmienisz pracodawcy? Malkontent jakich mało.

Blue
@Nestor

Nestor czy rozpocząłeś pracę w PSE? Prawdopodobnie byliśmy razem na rozmowie. Jestem ciekawa jak potoczyły się Twoje losy

Tak4Nie

Mat
@Blue

Witam, jestem przed rozmowa rekrutacyjna wPSE? Czy mieliscie test wiedzy o energetyce i test z jezyka angielskiego ? Zastanawia mnie czego na tescie mog sie spodziewac?

matk
@Blue

Ciasteczkowy Potwór

Dyrektorzy w tej firmie znają się na wszystkim poza tym na czym znać się powinni. Posiadają kompetencje na poziomie świniopasa. Ich jedyną mocną stroną są koneksje dzięki którym znaleźli się w tej firmie. Jeśli zamierzasz pracować w tej firmie musisz być przygotowany na współpracę z tępym strzałami na eksponowanych stanowiskach.

Tak10Nie

Tomasz
@Ciasteczkowy Potwór

Gdybyś popracował w prywatnej firmie szybko byś się przekonał że w PSE wcale nie jest tak źle jak Ci się wydaje. Nigdzie nie znajdziesz idealnych dyrektorów czy prezesów. Układ zawsze jest taki że jeśli chcesz pracować to musisz zaakceptować to na co nie masz wpływu. Jeśli nie chcesz , to jedynym wyjściem jest zmiana miejsca pracy.

Tak7Nie

Nick

Doświadczenie w tej firmie nie jest potrzebne. Może być nawet uznane za niepożądane. Bardziej cenieni są pracownicy o podobnych kwalifikacjach i z doświadczeniem jakie ma kadra kierownicza.

Tak16Nie

Ania

Nie Formalnym standardem obowiązującym w firmie w tej firmie jest pracownikowi: - podpisanej umowy o prace z kilkutygodniowym opóźnieniem; - zakresu obowiązków z kilkumiesięcznym opóźnieniem; - szkolenie wstępne i stanowiskowe realizowane jest z wielotygodniowym opóźnieniem. Pracownicy w firmie Państwowej jaka jest PSE Inwestycje przez wiele tygodni a nawet miesięcy przez pracują bez umowy o pracę !!!!. Powszechne jest antydatowanie dokumentów pracy np: umowy o prace; szkoleń; godzin pracy i innych dokumentów.

Tak16Nie

Ania

Maksymalna prywata kadry zaradzającej połączoną z zerową jej kompetencją. Np: dla kadry zarządzającej przeznaczone jest 35 aut służbowych do użytku prywatnego a dla dwóch wydziałów produkcyjnych generujących całość zysków firmy tylko 7 co uniemożliwia normalne wykonywanie pracy. Dyrektorzy przyznają regularnie sobie kilkuset tysięczne nagrody, a nie ma na najbardziej podstawowe narzędzia warunkujące wykonanie pracy przez pracowników. Kadra zarządzająca to odrzuty z układów w PSE Operator (ludzie nie nadający sie do pracy w PSE Operator - trafili do przechowalni aby bezpiecznie doczekać emerytury) wsparci przez pracowników banków, firm ubezpieczeniowych itp. którzy po raz pierwszy zetknęli sie z Elektroenergetyką zarządzając wielomiliardowymi inwestycjami o których specyfice nie mają zielonego pojęcia. Celem jednych i drugich jest maksymalne nachapanie się i jak najdłuższe utrzymanie sie na dobrze popłatnych stołkach. Opis pracy :) Szeregowi pracownicy mają "zadaniowy czas pracy ustalony na poziomie wyśrubowanych dwóch etatów". Nad kadrą zarządzająca ciąży cień korupcji. Tajemnica Poliszynela jest kto i jak bardzo jest skorumpowany i ile za co bierze. Moja ocena to firma wygląda dobrze tylko na pierwszy rzut oka. Przyglądając sie jej jest tylko gorzej.

Tak14Nie

Zostaw merytoryczną opinię o PSE Inwestycje - Warszawa