Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.

Joanna
użytkownik zarejestrowany

Firma BESTCON poszukuje obecnie kierownika /zastępcę kierownika serwisu technicznego oraz osobę na stanowisko automatyk / elektryk / hydraulik. Próbowaliście aplikować na któreś ze stanowisk? Jak wygląda codzienna praca w firmie?

lisio
użytkownik zarejestrowany

przyjac pewnie przyjma tym bardziej, ze szukają sprzateaczek i konserwatorów

jasiek02

krotka gatka i wszytstko bedzie jasne. oczywiscie jak przyjma podanie.

Mirek

Co tu taka cisza jak tam na starych śmiechach ? kurczę widzę że jest progres

d

ok

Mirek

Świetna rzetelna firma , spoko atmosfera spokojnie polecam pracę u nich

j

TO FAKT FIRMA BARDZO SOLIDNA I PORZĄDNA,BRAWO DLA ZARZĄDU ZA WYTRFAŁOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ.

q

firma bardzo solidna ale niektórzy pracownicy masakra wystarczy przejść po rejonach.

życzliwy

A ten gruby co wie co ma powiedzieć o wszystkich tylko nie o sobie jeszcze u was pracuje.Jak tak to ludzie UWAŻAJCIE.

Firma bardzo solidna Godna Polecenia.OK

grigorij

Nie,Nie wy niewiecie a ja wiem.Ci najlepsi są najgorszymi.Ci najgorszy najlepszymi

l

A może poprostu chodzi oto żeby skłócić chłopaków ze sobą.To na wiosne będzie klarowniejsza sytuacja dla niektórych.

wierny

Ludzie tu o czym innym się powinno pisać.

kapitan iglo

Pozdrowienia dla szefa montażu,kurczę to jest gość, jako jedyny został ze starej kadry nadzoru, jak on to robi? zawsze ślizgiem jedzie? może w czepku rodzony.....

Wes
@kapitan iglo 23.01.2016, 16:10

@kapitan iglo no może zna się na rzeczy i dlatego wciąż tam pracuje :) No na elektryka mają dobre warunki, ale tak samo też na ślusarza. Wiaodmo, że trzeba mieć doświadczenie, ale czuję, że zarobki około 3 tysięcy to tam są spokojnie.

Szwagier szwagra

Wszyscy narzekają. Jest to jednak zakład, który daje normalne umowy i w terminie wypłaca wynagrodzenie. Pracuję tu już sześć lat i nigdy nie miałem problemów

Wolf

Jak czytam komentarze to mi się wydaje że większość osób piszących tutaj tak na prawdę albo nigdy nie pracowała w Kablu albo ja zwolnili za coś i się wyżywa tutaj. Praca nie jest zła mi tam się podoba. Fakt, znajdzie się zawsze taka perełka co albo donosić będzie albo opryskliwa jest. Najbardziej śmieszy mnie fakt tych co już pare miesiecy pracuja i mówią że to oszustwo że najniższa płaca. Jakie oszustwo? Mówili Ci przy podpisywaniu umowy że więcej będą płacić że teraz mowisz "oszustwo" A wgl jest też coś takiego jak ocena kompetencji i możesz dzięki temu troche więcej zarabiać

Gerciu

dokłądnie nie ma co narzekać jest na serio dobrze biorąc pod uwagę ogólnie średnią sytuacje na rynku. Co do pensji to zawsze każdy ma większe marzenia i nigdy nie jest za dużo ale też nie narzekam. A Ci co narzekają to pewnie odeszli zwyczajnie dlatego że nie dali z czymś rady i teraz żale wylewają...

Spejson

Z tego co wiem to na te imprezy lista jest otwarta, krótka niewielka ściepka i np. zawody wędkarskie lub grzybobranie gotowe, ponoć wszystko w rękach łysego :)

Maciek

Miło wspominam pracę w Bestconie. W tej firmie można zdobyć ogromne doświadczenie- wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, dla osoby, która rozpoczyna swoją karierę zawodową. Firma godna polecenia.

Gesslerowa

Świetna obsługa. Gorąco polecam!

duda

Dla Polski to calkiem dobra wiadomosc.Prezes popiera iniciatywe bycia cieniem

PUTIN

POLACY JEST KIEPSKO

dzik

Stary Gagarin to cienki Bolek,My myśliwcem latami z najleprzym Pilotem w całej tej galaktyce.

hanka mostowiak

Zoo ..Koń, świnia, lew w kosmosie, kręcicie nowy film. Muszę mieć tą rolę.

dzik

Dik jest dziki,Dzik jest zły.

ufo

Mars, Neptun, Syriusz, Orion, Taurus, Merkury itd. itp. Co wy tam palicie. Co to za robota. Może jeszcze któryś napisze, że Gagarin go do roboty wozi. Patologia.

Ulka

Dobra dziewczyny ja spadam bo jutro mam pracującą sobotę. Widzimy się jutro na forum. Buziaki :*

Stajali

Koledzy pod barem pytają się mnie jak tam w nowej pracy co robię. Odpowiedziałem, że na przykład w tym tygodniu grabiliśmy liście na Marsie, myliśmy palarnie na Neptunie, zamiataliśmy Syriusza........ Popatrzyli na mnie jak bym za dużo wypił!

Bydle z ulicy

- Spytałem mojego trenera na siłowni, z którego urządzenia mam najczęściej korzystać, żeby dziewczyny na mnie leciały. Odpowiedział, że z bankomatu...

Bujnogrzywy Simba

Ej myślicie że gdzieś tam na innej planecie jest jakieś Życie? Na Marsie albo na Taurusie???

Ferguson

Po wysłuchaniu awantury młody człowiek zwraca się do szefa: - Pracuję tylko na pół etatu. Czy mógłby pan być tak uprzejmy i krzyczeć na mnie o połowę ciszej?

KAROL

Dzis tylko kumulacja miesni jodlinogromowych

@KAROL 22.01.2016, 21:57
Dzis tylko kumulacja miesni jodlinogromowych

A gdzie są te mięsa.

Ślepy

Karolu czy zmierzasz dzisiejszego dnia do fitness na robienie pośladków?

Życie

Jeżeli już trzeci dzień nie chce ci się pracować, to znaczy, że to środa.

Jaga90

Ja rowniez salon polecam bardzo mi odpowiada korzystam z kosmetyki i zabiegów medycyny estetycznej u pani kosmetolog Eli Zawsze jestem zadowolona i mam Piekna buzie Polecam !!!!!!!!!

Rebus

Czemu nic nie piszecie o Oplu na latarni.

tyncio

Witam Dość często korzystam z salonu szczególnie z kosmetyki i zawsze jestem bardzo zadowolona natomiast fryzjerzy maja duzo pracy wiec myśle ze sa dobrzy Ja polecam bardzo lubię tam przychodzić I kierowniczka z tym sie zgodzę bardzo mila i profesjonalna osoba kosmetolog z wykształcenia

KOSMITA

OCZYWISCIE ALE MUSISZ MIEC PODSTAWY FIZYKI KWANTOWEJ

Nowak

Czy w dalszym ciągu można u Was zrobić kurs na traktorzyste.

Zagraj

Witam! Czy ktoś by mógł mi powiedzieć coś o tej firmie??? Jak z zarobkami i umowami??? Czy ktokolwiek pracuje na umowę o pracę???

lew

Pracowalem tam ale podpadlem i mnie wywalili.Zarobki ok i pelna wyplacalnosc .

wwwww

Bardzo kompetentna firma, szkolenia są bardzo sumiennie prowadzone a wykładowcy są przygotowani na każde pytanie.

tttttttt

Pracownik pisze podanie do szefa: W związku z jednoznacznymi informacjami zawartymi w moim aktualnym horoskopie, upraszam o pisemne potwierdzenie zapowiedzianej tam podwyżki.

Aniela

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych szkoleń w Naszej firmie. Szkolenia BHP nie muszą być nudne i mdłe !

Nierób

Witam ja pracuje od 2 miesięcy i chwale sobie prace miła atmosfera

PePegi

Zainteresowanie problematyką ochrony danych osobowych w aspekcie międzynarodowym pojawiło się w drugiej połowie XX wieku. Związane było z rosnącym rozwojem gospodarczym i koniecznością przepływu danych pomiędzy współpracującymi ze sobą krajami, w tym także poprzez sieć komputerową. Brak było jednak aktu prawnego, który kompleksowo regulowałby powyższą problematykę. Natomiast w aktach prawnych wydawanych pod auspicjami Organizacji Narodów Zjednoczonych pojawiają się pewne fragmentaryczne regulacje związane z tą problematyką, jednakże dotyczą one raczej ochrony prywatności, niż ochrony danych sensu stricto.

tttttttt

dobre.

adżej

Pracowałem w firmie 2 i pol roku. Zarobki w porzadku , okolice 3 tys na reke. Atmosfera w pracy zalezy od kierownika obiektu, pracowalem na 2 obiektach i nie narzekalem. Firma szanuje pracownikow, pensja jest zawsze na czas. Jedynie forma zatrudnienia jako jednoosobowa dzialalnosc moze odstraszac, ale nie taki diable straszny. Zmienilem prace na ciekawsza, ale jezeli chodzi o konserwacje to bardzo dobra firma.

Grzegorz P.

Pracowałem 9 lat w firmie. Miło wspominam czas spędzony,zwłaszcza z kierownikiem EMPARKU. Dużo zawdzięczam kolegom i kierownictwu. Forma zatrudnienia może nie jest taka jak byśmy wszyscy oczekiwali, ale wynagrodzenie było zawsze na czas, szefowa dba o pracowników. Grzegorz P. Więcej kultury panowie.

DAWID

To MACIEK jeszcze pracuje? BESTCON to bardzo tolerancyjna firma

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe "BESTCON" Sp. z o.o.