SUCHECKI MARIAN
counter
1 5 6 5 1
zibi Nowy wpis

to krętacz i złodziej,oszukuje podwykonawców.... Moje sugestie dla SUCHECKI MARIAN: uwaga Marian to oszust i krętacz

Administrator Nowy wpis

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w SUCHECKI MARIAN. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

maja Nowy wpis

bo teraz nie ma co szukać informacji, firma chyba już nie istnieje, bo nie ma nich nigdzie w internecie, więc chyba to samo o sobie świadczy najepiej, tak jak mówi @franek. teraz tylko za granicą prowadzą działalnośc, nie wiem czemu zrezygnoali z Polski w ogóle, ale tylko Berlin teraz z tego co widzę

nie ma problema Nowy wpis

To [usunięte przez moderatora] krętacz wielki boss a sam nie pojęcia o robocie on tylko wie jak kogoś oszukać w tym jest mistrzem . Mam nadzieje że4 sprawiedliwość go w końcu dosięgnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

nikt

Ten oszust występuje też w firmie Michael Schultz GmbH DE112623247

daro

[usunięte przez moderatora] prowadzi firmę budowlaną w Berlinie i oczywiście Osukuje na kasę, nie płaci. Już kiedyś siedział za takie oszustwa, teraz cwaniaczek ma firmę na swoją partnerkę. Ostrzegam.

Zostaw merytoryczną opinię o SUCHECKI MARIAN - Berlin

SUCHECKI MARIAN