SUCHECKI MARIAN

Berlin

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

SUCHECKI MARIAN
1 5 6 1

Opinie o SUCHECKI MARIAN

Administrator

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w SUCHECKI MARIAN. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

maja

bo teraz nie ma co szukać informacji, firma chyba już nie istnieje, bo nie ma nich nigdzie w internecie, więc chyba to samo o sobie świadczy najepiej, tak jak mówi @franek. teraz tylko za granicą prowadzą działalnośc, nie wiem czemu zrezygnoali z Polski w ogóle, ale tylko Berlin teraz z tego co widzę

nie ma problema

To [usunięte przez moderatora] krętacz wielki boss a sam nie pojęcia o robocie on tylko wie jak kogoś oszukać w tym jest mistrzem . Mam nadzieje że4 sprawiedliwość go w końcu dosięgnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikt

Ten oszust występuje też w firmie Michael Schultz GmbH DE112623247

daro

[usunięte przez moderatora] prowadzi firmę budowlaną w Berlinie i oczywiście Osukuje na kasę, nie płaci. Już kiedyś siedział za takie oszustwa, teraz cwaniaczek ma firmę na swoją partnerkę. Ostrzegam.

Zostaw opinię o SUCHECKI MARIAN - Berlin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUCHECKI MARIAN