Tranz Pol
counter
2 58 15 5 1
Zuzanna Nowy wpis

Czym spowodowane jest tak długie milczenie w wątku? Z pewnością są tu jacyś byli i obecni pracownicy firmy Tranz Pol, którzy mają najświeższe informacje dotyczące tego pracodawcy. Wasze opinie pomogą innym w znalezieniu zatrudnienia.

Zuzanna Nowy wpis

Pracujesz w Tranz Pol? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Wieś

Faktycznie to bardzo kiepsko wiem, ze w tej branzy zarabia sie trochę więcej chyba, ze oferuja tyle na jakiś poczatek niby na okres próby gdyby tak było to jeszcze pare miesięcy można tak popracować

klapouchy Nowy wpis
@Wieś

można, ciekawe ile teraz płacą. Prawo się zmienia, ale nie wydaje mi się, że ponad najniższą krajową

klapouchy Nowy wpis
@Wieś

cziłałą

No tak dobra mina do złej gry. U mnie też uśmiechów nie brakowało pracując tam. Maska to maska a sprzedawac trzeba. Właśnie o to chodzi, że dziewczyny muszą w dupę włazic a w środku nie było tak kolorowo. Ale tak było za moich czasów. Wąpię, że szefu sie zrehabilitował. U nas to nawet nie można było rozmawiac ze wszytskimi bo dziewczyny się bały.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

cziłałą

Wypłata w terminie jeśli o to chodzi. 1200 zł, a szef prostak, poustawiał podsłuchy a potem z mordą na kazde słowo. Atmosfera grobowa. Dziewczyny pracujące przede mną wystraszone.

Tak4Nie

długoletni pracownik

Ten portal jest tylko po to aby niszczyć Polskich drobnych przedsiębiorców, aby nie były konkurencją dla firm zachodnich poprzez doprowadzanie do konfliktów między pracownikami a pracodawcami.Dowód;w niektórych sieciówkach pracownicy pracujący na kasach muszą pracować w pampersach bo nie mogą opuścić stanowiska pracy. Niemcy wprowadzili obowiązkową minimalną płacę 8,5 EUR. Zanim zaczną tego wymagać niech najpierw zapłacą taką stawkę wszystkim pracownikom pracującym w ich firmach, także w sieciówkach poza Niemcami, także w Polsce.Wprowadzenie 8,5 Eur spowoduje konflikt kierowców z przewoźnikami. Nie spotkałem kierowcy TIRA aby narzekał na zarobki.Po wprowadzeniu tego przepisu zapewne będzie ich dużo.Opamiętajcie się, nie dajcie sobą manipulować. Sami oceniajcie nie tylko pracodawców, ale także polityków.

internety
@długoletni pracownik

A co mnie obchodzi pensja w NIemczech! tam za swoje zarobki można godnie życ. Co to ma byc za wypowiedz???? Mamy nie dac sie zwariowac i pracowac jak woly za 1200 na reke za tyle godzin pracy bo kto inny chodzi w pampersie? A co mnie to do cholery obchodzi!!!! Jak cie nie stac aby godnie placic to nie otwieraj biznesu, a jak jestes skapy i nie potrafisz docenic pracownikow to jestes prostakiem!Ale mamy aspiracje dac zarabiac drobnym polskim przedsiebiorcom i nie doprowadzac do konfliktów tylko siedziec jak mysz pod miotłą i orac wam pole. To wy nie doprowadzajcie do konfliktów i zajcie godne warunki pracy! O podsłuchach w tej firmie już nie wspomnę..... żal d... ściska

Tak7Nie

katastrofa
@długoletni pracownik

a poza tym twoja wypowiedz jest napisan z perspektywy szefa, a nie długoletniego pracownika, bo pracownnik by się nie pogrążał... śmieszni jestescie. Ludzie nie są głupi i klienci też, opinie czytają

Tak9Nie

nick

Kochanie? Chyba jestes w desperacji szukajac tu milosci. Lat? Zdaje sie ze nikt z dawnych pracownikow tam juz nie pracuje. Pensja (usunięte przez administratora) zl na reke. Duzo prawda?

Tak1Nie

a od ilu tam kochanie pracujesz?

TO JAK AZ TAK ŻLE JEST JAK PISZĄ CZY TYLKO LUDZKA ZŁOŚC

Tak2Nie

O K

płaca - najniższa krajowa, mówiono a niejakich prowizjach ale to ściema, z reszta jest to premia uznaniowa a pracownik nie jest doceniany:) atmosfera- sztywna, nieprzyjemna (usunięte przez administratora) godziny pracy - 10-18, 10-20, 12-20, jak jest klient to zostaje sie dłuzej, jeden dzień wolny w dni robocze, każda sobota zajęta, niedziele wolne praca-nieciekawa, nie można siadać przez wiele godzin chyba, ze się je, nie rozwijająca, nudna, trzeba robić dobre miny do złej gry obowiązki- sprzedanie hak najwięcej towaru, sprzątanie, zmienianie i czyszczenie gabloty znajdującej się przy samych suwanych drzwiach przy wejściu do mileium- uciązliwe przy -20 stopniach na zewnątrz, ze o ciaganiu ciężkiego odkurzacza i manekinów nie wspomnę. jak kto nie wierzy - pytać ludzi w ccc, wszystkie historie do nich dochodzą nie polecam, źle sie tam pracuje a klienci myślą, ze jest tak fajnie skoro się uśmiechamy do nich....

Tak8Nie

NN