counter
Sylwia Nowy wpis

Jakiej pensji mogę się spodziewać?

Barnaba Nowy wpis

Jeśli ktoś niewłaściwie wybierze sobie pracę to nigdy nie będzie zadowolony a przecież firma jest spoko!

Anonim Nowy wpis

Zupełnie się nie zgadzam, pracowałam w Bema przy Grabiszyńskiej około roku i nigdy nie było tak, jak opisuje to osoba powyżej. Nie mam pojęcia skąd wynika różnica zdań, ale naprawdę bardzo dobrze wspominam. Świetna, zgrana ekipa, której zależy na tym, co robi. Polecam, na pewno będziecie dobrze wspominać ;)

Mira Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się? Czy coś się poprawiło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonim

Nie polecam pracy w bema Cafe, bo traktują człowieka jak pionka i niepotrzebny sprzęt w kuchni. Pani menager przez pierwszy miesiąc pracy nie zamienila ze mną nawet słówka, mimo że w lokalu była codziennie. Jakieś pytanie jak się pracuje, jak Ci się podoba chyba wypada zadać komuś komu zależy na dobrej atmosferze w pracy i dobrej ekipie. Dziewczyny donoszą na siebie mimo słodkich uśmiechów. Miałam wrażenie że wszystko jest mówione za moimi plecami. Na ogłoszeniu i rozmowie mowa jest o pełnym etacie a w rzeczywistości pracowałam po 5-7 godzin 4 razy w tygodniu.. Przyszłam do pracy rano, zostałam poproszona przez menagerke o rozmowę (pierwszy raz od miesiąca pracy) podczas której poprosiła mnie o podpisanie rozwiązania umowy za porozumieniem stron.. Choć umowę miałam jeszcze do końca miesiąca. Potem kazała wyjść z lokalu bo "w takiej atmosferze kiedy już jesteś zwolniona chyba nie chcesz pracować".. Bogu niech będą dzięki że już tam nie pracuje

Anonim
@Anonim

A w którym lokalu pracowałaś?

ToJa

Pracowałam w nowym lokalu na Grabiszyńskiej. Mimo, że zaczęłam tam pracę 3 miesiące po otwarciu z początkowego zespołu zostało parę osób, a gdy po niecałych dwóch miesiącach kończyłam została 1 osoba. Jeżeli chodzi o szefostwo to - szef totalny burak, nie raczył się nawet przedstawić i odpowiada tylko na dzień dobry, szefowa - złota kobieta, zawsze szczerze uśmiechnięta. Niestety główną bolączką jest tu menadżerka, która rządzi się tam jak by to była jej firma. Niby jest przyjazna, uśmiechnięta, a jednak potrafi się czepić o głupotę z lodowym spojrzeniem. Praca tam jest ok jednak atmosfera to koszmar. W pracy jesteś 24/7, chyba że wyłączysz wszystkie urządzenia w domu - co chwilę dostajesz esemesy, powiadomienia na facebooku typu ,,druga zmiana chyba spała jak sprzątała. nie zrobiliście tego i tego", ,,nie odwiesiłaś fartucha do odpowiedniej szafki"... itp. Jeżeli na oficjalnym profilu na fb wskoczy jakaś negatywna opinia to wiedź że ruszy szczegółowe śledztwo co się stało. W pracy musisz uważać na każde słowo i to co robisz bo wszyscy na siebie kapują. Spóźniłam się dwa razy 3 min dostałam ochrzan jak bym dotarła po godzinie. Jeśli chodzi o umowę - na rozmowie obiecują pełny etat od poniedziałku do piątku. Przychodzisz i pracujesz po 7 h dziennie, ale słyszysz w kółko, że będą zmiany. Chciałam wyrabiać 160 h miesięcznie ( i tak miałam na umowie) dostałam pierw grafik na 187 h, po moich protestach 120 h. Dłużej niż 2 miesiące tam się nie popracuje bo albo się samemu zwolnisz albo cie wyleją bo ,, za wolno coś zrobiłeś". Ogłoszenia na gumtree.pl pojawiają się średnio co 2 miesiące i zawsze wymienione są 3 lokale.

Zostaw merytoryczną opinię o Bema Cafe Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad