Małopolskie Centrum Profilaktyki

Opinie o Małopolskie Centrum Profilaktyki

ania

Zgadza się Alek. Ale jak ktoś nie ma jaj, to swoje żale wylewa anonimowo na forum :)

GONIA

"Chłopcom prezesom"? Załóż firmę, skoro Cię tak boli, że oni są prezesami, a nie Ty. Cóż, nie sprawdziłaś się. Pora przestać wylewać frustracje i wziąć się za szukanie pracy.

GONIA

Oczywiście, że warto.

Trenerka

Witam! Czy jest tutaj ktoś na forum, kto miał doczynienia z ubiegłoroczną edycją dla trenerów w MCP? Zastanawia mnie kilka faktów i chciałabym rozwiać swoje wątpliwości. Pozdrawiam

nil

a @dominika nie myslalam zeby z przelozonym porozmawiac o podwyzce, w koncu doswiadczneie miala duzo wnioslas i mysle ze toraczje by zaowocowalo, a wymagania no coz rosly skoro bylas w tym na prawde dobra wic wymagali wiecej

nilelum
@nil

nil, błagam ona nic nie wniosła. Jaka podwyżka?? Za co? za błękitne powieki?

niedoszły pracownik

Nie polecam. Firma, która zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną i każde kandydatowi całować klamkę biura na 5 minut przed rozmową - zero profesjonalizmu. Przez telefon - bo sama zadzwoniłam na numer kontaktowy - dowiedziałam się, że ''zaszła nieprzyjemna sytuacja" bo nie ma kto przeprowadzić ze mną rozmowy, ponieważ Pani od rekrutacji została dzień wcześniej zwolniona. Jawne kpiny. Wystarczyło zawdzonić w ten sam dzień albo rano a nie fatygować kogoś na drugi koniec Krakowa, żeby marnował swój cenny czas. Cenię samą siebie jako pracownika i wymagam tego samego od potencjalnego pracodawcy. Z takim podejściem wizerunek firmy ma małe szanse na bycie profesjonalnym i dobrym. Odradzam bo skoro taki wstęp do pracy to ciekawe co w jej trakcie oferują...

Chyba żartujesz!!!!!! Nikt nie czuje się tam w pracy pewnie. Każdego dnia przychodzisz z obawą czy na koniec przepracowanego dnia nie karzą spakować Ci swoich rzeczy i spadać "bo nie wierzysz w projekt". To o czym napisała Małgorzata to klasyka u nich.

Paulina
@pracownik

Pracowniku, wylewanie frustracji na portalu jest bardzo nieprofesjonalne, a Małgorzata została potraktowana nieprofesjonalnie nie przez firmę, ale przez nieprofesjonalnego rekrutera. Rozumiem, że złość, agresja i rządza zemsty nie pozwala Ci na uczciwe i trzeźwe spojrzenie na sytuację, ale tak właśnie jest. Nic nie masz sobie do zarzucenia? Ani Ty, ani rekruterka z żenującej wypowiedzi powyżej?

domi
@Paulina

Od tego ten portal jest by przestrzegać przed nieuczciwymi pracodawcami lub też i polecać tych u których warto pracować. Każdy ma swoje odczucia, ja w tej firmie miałam właśnie takie i nie mijam się z prawdą. I mam nadzieje, że nie jest Pani jedną z Paulin, które tam pracują.

konsultantka

Pracuję tu kilka tygodni. Miałam okazję uczestniczyć w przeprowadzce do nowej siedziby na Zakopiańskiej. Nowoczesne biuro, bardzo dobre warunki pracy. Sama rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, klarownie zostały przedstawione warunki i w rzeczywistości się one pokrywają. To nie jest tak, że oni zwalniają, raczej pracownicy rezygnują bo brak wyników demotywuje. Praca polega w prawdzie na dzwonieniu ale także dużo pracy papierkowej i organizacyjnej jest. Atmosfera na plus, spotkania, zadania integracyjne dla pracowników. Nie zarabiam kokosów ale dla atmosfery warto tu pracować

ania

@alek sama byłam ostatnio na takim dniu próbnym i szczerze to poza obserwacją pracy innych nie robisz nic, więc nie ma "obrabiania roboty za innych pracowników". Rzeczywiście więcej papierkowej roboty niż samo dzwonienie. Jestem już tydzień i jestem zadowolona, zespół jest bardzo przyjacielski i pomaga we wszystkim

work

Nie polecam! a wręcz odradzam

Małgorzata

Po drugim spotkaniu (piątek) - wstępne szkolenie plus dzwonienie do Urzędów Gmin i MOPS/GOPS - otrzymałam zaproszenie do przyjścia do pracy od poniedziałku. Gdy dotarłam do domu, zadzwoniła do mnie pani, że jednak się rozmyślili, że szukają czegoś innego. Są niepoważni.

Czy może ktoś powiedzieć coś o stanowisku Konsultant edukacyjny / sprzedawca / organizator? Jakie są warunki pracy, jaki długi okres próbbny na zleceniu? Itp.

aneta

Może ktoś coś więcej powiedzieć

misza

nie polecam nikomu!

aktualnie rekrutacja jest inna... bezstresowa rozmowa ...nie ma się co spinać.a co do charakteru pracy to napewno nie jest to zwykła telesprzedaż.owszem praca głownie na telefonie ale poza dzwonieniem dużo spraw organizacyjnych i pracy "papierkowej". Duży plus to świetna ekipa i dobra atmosfera.

Wadowicka 12, Kraków

Małopolskie Centrum Profilaktyki, ul. Wadowicka 12, Kraków, prowadziło (lub prowadzi nadal) nabór na stanowisko: telefoniczny konsultant sprzedaży szkoleń. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są przez telefon (1. etap) oraz osobiście w oddziale firmy (2. etap). Przez telefon badane są zdolności sprzedażowe (trzeba coś sprzedać i pytają o motywację do pracy w telesprzedaży), w sumie rozmowa trwa 10 minut. Na drugim etapie wypełnia się test osobowości (czy jest się ekstra- czy introwertykiem) oraz wykonuje się telefoniczne rozmowy sprzedażowe z kierownikami MOPSów i GOPSów, próbując sprzedać szkolenia. Rozmowy są jak najbardziej prawdziwe, a kierownicy MOPSów nic nie wiedzą o tym że ktoś będzie do nich dzwonił. Słowem, jest to zwykła telesprzedaż, a rekrutacja jak na stanowisko kierownicze/managerskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolskie Centrum Profilaktyki - Kraków

• Jak się pracuje w Małopolskie Centrum Profilaktyki?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Małopolskie Centrum Profilaktyki?

Kandydaci do pracy w Małopolskie Centrum Profilaktyki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Małopolskie Centrum Profilaktyki