Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

Wieliczka

Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

Opinie o Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania?

aktywana

Dno totalne. Lektorzy chyba zbierani lub desperaci . Chodziłam chwilę zamiast uczyć interesują ich kobiety . Moje dzieci też chodziły. Kraków. Żaden z pseudo lektorów nie posiada dyplomu wszyscy Native Speaker . Przejrzałam na oczy jak po takim samym okresie koleżanek dzieci mówiły w miarę płynnie po angielsku a moje dzieci prawie nic. I nie chodzi o antyreklamę . Po przeniesieniu o innej szkoły w Krakowie ( nie będę pisała jakiej ponieważ reklama zabroniona :) ) zobaczyłam efekty szkoda na tą pseudo szkołę wyłudzającą pieniądze, marnować czasu. Głownie zabawy i w koło to samo . Rodzice naprawdę szkoda waszych dzieci i pieniędzy .

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania? Twoja opinia może okazać się ważna.

mira

Wasi wykładowcy z Krakowa niech się lepiej zajmą nauczaniem a nie cudzymi kobietami i zonami .Mężczyznom proponuję zainteresować się p. Giuliano Forresu którego bardziej jak nauka interesują cudze kobiety. Chciałam przypomnieć ze to jest podobno szkoła a nie dom schadzek gdzie uczą się dzieci.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Olek

Dno totalne jeśli chodzi o Turek

lako

rzeczywiście nie jest tutaj początkowo tak prosto jak to się niektórym wydaje. dobrze jeśli jeszcze masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu biznesu ...

Zniesmaczona

Witajcie. Nie polecam tej szkoły pod kątem pracy. Najpierw zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną którą przeszłam pozytywnie i już miałam piękne wizje współpracy z tą szkołą pod jednym warunkiem: ukończeniem kursu w Łodzi. Proszę sobie wyobrazić, że za szkolenie trzeba było wyłożyć z własnej kieszeni (ok. 300zł), jak również samemu zorganizować wyjazd tam, zakwaterowanie i wyżywienie. Samo szkolenie męczące i trwające cały weekend. Certyfikatu nie dostałam, podobno szkoła sobie wywiesiła go u siebie na dowód tego jakich to nie ma z******tych lektorów. O dalszej współpracy nie ma mowy, pani dyrektor nagle zapadła się pod ziemię. Żenada, nigdy więcej !!!

lektor

pozdrowienia dla wszystkich obecnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiam również naszych uczniów!!!

adam

Widzę że długo nikt się nie wypowiadał, więc pociągnę wątek. Na prawdę fajna szkoła, warunki zatrudnienia ciekawe. miło się pracuje gdy kursanci też są zadowoleni.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania