Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

Wieliczka

Opinie o Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

Olek

Dno totalne jeśli chodzi o Turek

lako

rzeczywiście nie jest tutaj początkowo tak prosto jak to się niektórym wydaje. dobrze jeśli jeszcze masz jakieś doświadczenie w prowadzeniu biznesu ...

Zniesmaczona

Witajcie. Nie polecam tej szkoły pod kątem pracy. Najpierw zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną którą przeszłam pozytywnie i już miałam piękne wizje współpracy z tą szkołą pod jednym warunkiem: ukończeniem kursu w Łodzi. Proszę sobie wyobrazić, że za szkolenie trzeba było wyłożyć z własnej kieszeni (ok. 300zł), jak również samemu zorganizować wyjazd tam, zakwaterowanie i wyżywienie. Samo szkolenie męczące i trwające cały weekend. Certyfikatu nie dostałam, podobno szkoła sobie wywiesiła go u siebie na dowód tego jakich to nie ma z******tych lektorów. O dalszej współpracy nie ma mowy, pani dyrektor nagle zapadła się pod ziemię. Żenada, nigdy więcej !!!

lektor

pozdrowienia dla wszystkich obecnych i przyszłych pracowników. Pozdrawiam również naszych uczniów!!!

adam

Widzę że długo nikt się nie wypowiadał, więc pociągnę wątek. Na prawdę fajna szkoła, warunki zatrudnienia ciekawe. miło się pracuje gdy kursanci też są zadowoleni.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania