Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

Wrocław

Opinie o Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania

wiertlo

to prawda, choć ich szkołę polecam jak mało którą :) znają się na rzeczy

lektor:)

Bardzo fajna szkoła, pracowałam tam jako lektor jakiś czas i polecam wszystkim-zarówno lektorom jak i kursantom; kamerlana szkoła, mił atmosfera i wielka szkoda ze ktoś działa tak na niekorzyśc szkoły nie tylko na tym forum ale i również na innych; niezadowolony lektor czy konkurencja-baardzo nieładnie

max

BEZNADZIEJNIE NIE POLECAM SZCZERZE MÓWIĄC!!!! A TA CAŁA FRANCZYZA TO ŚMIECHU WARTE!!!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!!!

Zostaw opinię o Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leader School-Nowoczesne Metody Nauczania