Opinie o Axintor Interim w Veurne

Axintor specialises in finding the best temporary workers for all sectors including Building & Construction, Technology, Production and Logistics. Axintor is a company that focuses on people where personal contact and open communication are important. We aim at finding a balance between the requirements of customers and the qualities of prospective employees. We also offer a total package for the most competitive rates. At Axintor "the sky is the limit". The increasing success of our company proves that that this slogan is not just empty words.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Axintor Interim w Veurne

Iza

@Sławomir A mógłbyś w takim razie po prostu napisać jakie warunki firma Axintor Interim Ci zaoferowała? Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to byłoby super. Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, więc bardzo im byś pomógł.

Grzegorz

Podpowiedzcie coś o firmie. Jak się pracuje?

Sławomir

Witam ,jestem w trakcje finalizacji wyjazdu do pracy C+E w Belgii .Moim zdaniem profesjonalne podejście do przyszłego pracownika .Pani odpowiadała ,telefonicznie oraz mailowa na każde moje pytania i wątpliwości .Czuje, że wśród innych propozycji i ofert dobrze wybrałem .Napisze kolejną opinie w połowie maja po podjęciu pracy .Pozdrawiam .

Cezary

Niestety nie zawsze prawdziwe są wpisy!!!!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Axintor Interim? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
pati

Tylko ten kto nic nie robi to się nie myli. Każdemu może przytrafić się wpadka!!

remigiusz

Nie polecam najpierw umawiają się ze wszystko załatwione i praca jest a pózniej nawet nie zadzwonią gdzie człowiek ma się stawić i kiedy. Totalna olewka. Praca miała być od 18 wrzesńia i do tej pory zero odzewu a jak ja dzwonie to ciągle nie ma tej pani.

Iza

@Axinto Rel Interi - mógłbyś podać konkretne przykłady, dlaczego masz negatywną opinię o firmie? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą pomocne osobom zainteresowanym pracą. Obecnie dostępnych jest kilkanaście ofert pracy, więc znajdzie się sporo zainteresowanych. Opinie na forum są różne, więc warto podać jak najwięcej konkretnych argumentów potwierdzających opinię.

darek

A dlaczego? ja zadowolony jestem .pracuje dopiero 3 miech ale chce zostac jakis rok. robota git kasa sie zgadza chata mi sie trafila spoko i ludzie normalni oby tak dalej bylo to bedzie ok

Axintor Real Interim

Drodzy Pracownicy/ Kandydaci W imieniu calego zespolu Axintor'a oraz wspolpracujacych z nami agencjami pracy z Polski, chcelibysmy zlozyc Wam wszystkim moc najserdeczniejszych zyczen noworocznych! Oby ten nowy -2017 rok przyniosl wiele radosci i pozytywnych chwil. Oby Wasze marzenia te prywatne jak i zawodowe spelnily sie! :) Chcelibysmy krociutko podsumowac rozne komentarze, Wasze opinie. Jak kazdy wie, wiele osob udziela sie na forum tylko dlatego zeby zaszkodzic albo i tez ' a ja sobie tez cos napisze ' . Oczywiscie , zdajemy sobie sprawe , ze istnieja osoby , ktore szczerze napisaly co im sie nie podoba, co by chcialy zieniac - oczywiscie zostalo to wszystko przeanalizowane i juz sytuacja jest rozwiazana. Dziekujemy serdecznie za te zyczliwe posty, cieszymy sie niezmiernie z faktu gdzie nasza wspolpraca jest tak owocna! Wielu z Was pisze emaile , dziekuje, wysyla zyczenia jak i poleca swoich znajomych ! Dziekujemy! Uprzejmie prosimy osoby, ktore byly z jakiegos wzgledu niezadowolone o kontakt z naszymi biurami w Roeselare i Veurne - sprawdzimy gdzie tkwi problem i na pewno go indywidualnie przeanalizujemy. ( jezeli ktos stracil prace bo : zasypial, nie pojawial sie w pracy , nie wykonywal sumiennie obowiazkow , byl pod wplywem alkoholu albo i spozywal go w czasie pracy i z wlasnej winny ja stracil - przykro Nam , kazdy z Nas wykonujac swoje zadania powinnien wykazac sie checia, motywacja i sumiennoscia. Zauwazylismy ogrom postow jak i emaili, ktore otrzymalismy odnosnie byłego koordynatora. Kolega juz z Nami nie wspolpracuje , mamy nowego koordynatora , rowniez Polak. Trudno jest dogodzic kazdemu z osobna, mozna na glowie stac ale i tak bedzie ktos niezadowolony. Naszemu koledze , bylemu koordynatorowi przesylamy rowniez moc serdecznych zyczen , wielu sukcesow i realizacji swoich planow. Prosimy abyscie zawsze w razie jakichkolwiek niejasnosci , obaw ,pytan dzwonil do Nas , pisali emaila. Agencje pracy z Polski , za ktorych posrednictwem przyjezdzacie, rowniez prosza o kontakt , smialo kazdy z Was moze dzwonic nawet z najdrobniejszymi pytaniami. Najlepszego Kochani, samych sukcesow!

Odradzam agencje axintor.

Why?
@Anonim

Dlaczego? Ten koordynator juz nie robi tam, jest nowy w porzo gosc. Ja pracuje od listopada i jest spoko, kasa jaka byla ustalona taka jest,auto dali, robota ok, chata wyposazona. nie ma lipy

Katarzyna VvVvVvVvVvV

Widziacie wszyscy jak to jest z (usunięte przez administratora)mnie osobiście nie łączą z nim żadne kontakty ale zapytałam go 2 razy o coś i nie miał pojęcia co odpowiedzieć. (usunięte przez administratora)Nie wie nic a wydaje mi się ze proboje się strasznie podlizac wszystkim pracownikom z biura porażka poprostu raz tam byłam po kontrakty to jak cukiereczek skacze między biurkami (usunięte przez administratora) Pozatym widać po komentarzach ze zobaczył co jest na jego temat i sam na to odpowiedział i niema się odwagi przyznać że to on. Sory jeśli napisałam z błędami (usunięte przez administratora)popraw mnie jak cos:)

SEbastian :)

Pracuje w firmie Axintor od 5 miesiecy naprawde polecam , Z dziewczynami z biura mozna wszytko zalatwic ... polecam naprawde jest super . (usunięte przez administratora)

nie wiem co sądzić o informacji na ich stronie internetowej, chyba jakieś błędy w tłumaczeniu są - czy na serio jeden nowy pracownik jest u was poszukiwany teraz?

spracowane dłonie

I ... dodam jeszcze iż Twa przebiegłość budzi podziw :`kobieta` - otóż w biurze Axintor w Belgii nie pracują Polki, a Belgijki nie porozumiewają się językiem polskim. Pracuje jeden Polak. Oni mają głęboko gdzieś iż takie forum tu istnieje. Ich firma jest zarejestrowana i wszystko zgodnie z prawem funkcjonuje. To przedurnotą jest myśleć, że gdy jedziesz do pracy fizycznej a nie masz kondycji fizycznej; jesteś niewydolny; nie domagasz; na farmie kur Ci śmierdzi, przeszkadza Ci, że mieszkasz na wsi i PRZEDE WSZYSTKIM nie znasz żadnego języka obcego, którym porozumiesz się komunikatywnie w Belgii, iż ktoś jest temu winien bardziej niż Ty sam. Z Axintor wystartowałam w Belgii. Odbiłam się i jestem na innym już poziomie. W biurze w Veurne pracują dobre Belgijki - na nie możesz liczyć - kompetentne i inteligentne. (usunięte przez administratora)Tak na chłopski rozum - której firmie opłaca się mieć niewydolnych pracowników - kogo to obchodzi iż przyjechałeś 1000 km ze swego kraju, jesteś wyizolowany i samotny oraz oddajesz swoje sprawy w cudze ręce bo Tobie samemu brakuje kompetencji? Jak nie pracujesz dobrze to zostajesz zwolniony. Przy pracy na farmie także można zacząć dobre życie w Belgii. Wszystko zależy od Twojej osobistej determinacji oraz motywacji.

Spracowane dłonie.

Nie. Nie jestem pracownikiem biura. Po tonie mojej wypowiedzi widać, że wziełam życie i pracę w swoje ręce. Axintor został wykorzystany by to mi umożliwić. Żadna idiotka. Po prostu nie płaczę jak Ty nad swoim losem.

dinozaur

Kto jedzie na farmę do kur teraz w belgi?mail-stalarafa@gmail.com

Swow

Czego się spodziewaliście po umowie na zlecenie albo umowie o dzieło. Po podpisaniu którejś z nich nie będą wam przysługiwać żadne profity, (usunięte przez administratora) I tak jest w każdej firmie, tylko w niektórych firmach da się dogadać z pracodawcą, czy jest taka możliwość w Axintor Interim ? Jaka panuje atmosfera w pracy ?

spracowane dłonie

DE FACTO jakbyś pracował / pracowała na siebie we własnej działalności - w sensie - i tu skrupulatnie zdefiniuję - gdybyś był / była szefem dla samego siebie, także cenny byłby efekt Twojej pracy oraz czas poświęcony na realizację zadań. Nie tolerowałbyś (łabyś) własnego lenia i nawet gorączka 39 stopni nie przeszkodziłaby zostać dłużej na stanowisku BOJU i nawet pójść na spotkanie służbowe PONIEWAŻ !! chciałobyś zarobić :) niezłą kaskę lub osiągnąć zamierzony cel. Za granicą ufam tylko sobie i Tobie także to poradzę, co Ci pomoże koordynator - wybroni przed nieobliczalnością życia? Jeżeli Axintor proponuje Ci mieszkanie w centrach miast, wygodne, Z DOSTĘPEM DO INTERNETU, daje Ci na nie zarobić, dowozi Ciebie do pracy i umożliwia znalezienie lepszej posady - a jak jesteś już w Belgii, to jest o wiele łatwiej, to gdzie sens i logika w Twojej wypowiedzi? Za, jak to określasz, "prywatnością" kryjesz tchórza, jak nei masz odwagi przyznać się, że umiesz uargumentować oraz udowodnić ich winę to w ogólę, proszę Cię nie zaczynaj dyskusji. "Mam dowody ale ich nie pokażę ... Oni są tacy ... " Byłeś kiedyś bezrobotny w Polsce? Jeżeli Axintor pomoże podźwignąć się z takiej sytuacji to należy mu dziękować. Nieznajomość prawa szkodzi i stąd domniemam Twoje wywody. Nie wiesz jak radzić sobie z administarcją w Belgii (tam to dopiero wymagają dowodów, świadków, nagrań, chociaż zdjęć). Nie wiesz jak odwołać się do konkretnych instytucji. Lepiej na zasiłku w Polsce? Przepraszam, jeżeli uznasz to za atak, nie było takiego zamiaru. :) pozdrowienia.

kochomdariusza

Spracowanedłonie - co Ty bredzisz ? Jeżeli uważasz, że za granicą rodzimego państwa masz pozwolić na traktowanie (usunięte przez administratora) - jesteś w dobrej agencji. Jeżeli jesteś pracownikiem "Mam 39 stopni gorączki, boli mnie wszystko ale produkcja musi iść" to w sumie nie mamy o czym rozmawiać, bo takich pracowników szuka każda agencja, (usunięte przez administratora) Axintor jest agencją, która nawet nie patrzy kogo i gdzie wysyła do pracy - (usunięte przez administratora). Mojego zdania nie zmienisz, na forach takich jak te nie podaję swoich danych osobowych - zbytnio cenię swoją prywatność a to właśnie ze względu na takich zagorzałych fanów (choć powiedziałbym raczej pracownika biurowego firmy Axintor) owego biura. Acz nie widzę przeszkód - podaj swój email, imię i nazwisko oraz numer telefonu - skontaktuję się z Tobą jeżeli aż tak bardzo zależy Ci na tym aby dowiedzieć się, kto tak "obsmarowuje" twoją ukochaną agencję. "Axintor i poczucie bezpieczeństwa" - większej bzdury dawno nie czytałem - te tygodniowe umowy dają CI poczucie bezpieczeństwa czy może zapewnienia koorydnatorów, że "będzie dobrze" ?

spracowane dłonie

Dlaczego "twórcy" negatywnych opinii nie zostawiają namiaru na siebie? Dlaczego nie można zweryfikować ich doświadczeń z Axintor, nie przedstawiają żadnych dowodów, świadków? Rozumiem, że opisują to Ci, którzy już odeszli od tego pośrednika, więc co mają do stracenia? Dlaczego Polacy mają taką wielką trudność w odpowiadaniu za swoje słowa i czyny? Czy te osoby oddelegowane do pracy przez Axintor mogą pochwalić się dobrą opinią od bezpośredniego pracodawcy, u którego mieli się sprawdzić? Trzeba by unaocznić czy rzeczywiście nie zawinili przez własne działanie czy zostali wmanewrowani przez krwiopijcę, zdziercę ich ciężko zarobionych pieniędzy. Axintor dla mnie to poczucie bezpieczeństwa. Więcej daję z siebie niż żądam od innych. Mój początek, reszta zależy ode mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Axintor Interim - Veurne

• Jak się pracuje w Axintor Interim?

Zobacz opinie na temat firmy Axintor Interim tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Axintor Interim?

Axintor Interim