Opinie o Axintor Interim

remigiusz

Nie polecam najpierw umawiają się ze wszystko załatwione i praca jest a pózniej nawet nie zadzwonią gdzie człowiek ma się stawić i kiedy. Totalna olewka. Praca miała być od 18 wrzesńia i do tej pory zero odzewu a jak ja dzwonie to ciągle nie ma tej pani.

Iza

@Axinto Rel Interi - mógłbyś podać konkretne przykłady, dlaczego masz negatywną opinię o firmie? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą pomocne osobom zainteresowanym pracą. Obecnie dostępnych jest kilkanaście ofert pracy, więc znajdzie się sporo zainteresowanych. Opinie na forum są różne, więc warto podać jak najwięcej konkretnych argumentów potwierdzających opinię.

darek

A dlaczego? ja zadowolony jestem .pracuje dopiero 3 miech ale chce zostac jakis rok. robota git kasa sie zgadza chata mi sie trafila spoko i ludzie normalni oby tak dalej bylo to bedzie ok

Polaczek
@darek 04.04.2017 21:04

Bo jesteś Polaczkiem to się dogadacie.

Axintor Real Interim

Drodzy Pracownicy/ Kandydaci W imieniu calego zespolu Axintor'a oraz wspolpracujacych z nami agencjami pracy z Polski, chcelibysmy zlozyc Wam wszystkim moc najserdeczniejszych zyczen noworocznych! Oby ten nowy -2017 rok przyniosl wiele radosci i pozytywnych chwil. Oby Wasze marzenia te prywatne jak i zawodowe spelnily sie! :) Chcelibysmy krociutko podsumowac rozne komentarze, Wasze opinie. Jak kazdy wie, wiele osob udziela sie na forum tylko dlatego zeby zaszkodzic albo i tez ' a ja sobie tez cos napisze ' . Oczywiscie , zdajemy sobie sprawe , ze istnieja osoby , ktore szczerze napisaly co im sie nie podoba, co by chcialy zieniac - oczywiscie zostalo to wszystko przeanalizowane i juz sytuacja jest rozwiazana. Dziekujemy serdecznie za te zyczliwe posty, cieszymy sie niezmiernie z faktu gdzie nasza wspolpraca jest tak owocna! Wielu z Was pisze emaile , dziekuje, wysyla zyczenia jak i poleca swoich znajomych ! Dziekujemy! Uprzejmie prosimy osoby, ktore byly z jakiegos wzgledu niezadowolone o kontakt z naszymi biurami w Roeselare i Veurne - sprawdzimy gdzie tkwi problem i na pewno go indywidualnie przeanalizujemy. ( jezeli ktos stracil prace bo : zasypial, nie pojawial sie w pracy , nie wykonywal sumiennie obowiazkow , byl pod wplywem alkoholu albo i spozywal go w czasie pracy i z wlasnej winny ja stracil - przykro Nam , kazdy z Nas wykonujac swoje zadania powinnien wykazac sie checia, motywacja i sumiennoscia. Zauwazylismy ogrom postow jak i emaili, ktore otrzymalismy odnosnie byłego koordynatora. Kolega juz z Nami nie wspolpracuje , mamy nowego koordynatora , rowniez Polak. Trudno jest dogodzic kazdemu z osobna, mozna na glowie stac ale i tak bedzie ktos niezadowolony. Naszemu koledze , bylemu koordynatorowi przesylamy rowniez moc serdecznych zyczen , wielu sukcesow i realizacji swoich planow. Prosimy abyscie zawsze w razie jakichkolwiek niejasnosci , obaw ,pytan dzwonil do Nas , pisali emaila. Agencje pracy z Polski , za ktorych posrednictwem przyjezdzacie, rowniez prosza o kontakt , smialo kazdy z Was moze dzwonic nawet z najdrobniejszymi pytaniami. Najlepszego Kochani, samych sukcesow!

Rysiu22

Kordynator Nie robi dzięki chłopakom z Jabbeke [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i do piwnicy, ,

Anonim

Odradzam agencje axintor.

Why?
@Anonim 17.12.2016 08:42
Odradzam agencje axintor.

Dlaczego? Ten koordynator juz nie robi tam, jest nowy w porzo gosc. Ja pracuje od listopada i jest spoko, kasa jaka byla ustalona taka jest,auto dali, robota ok, chata wyposazona. nie ma lipy

Katarzyna VvVvVvVvVvV

Widziacie wszyscy jak to jest z koordynatorem Adamem mnie osobiście nie łączą z nim żadne kontakty ale zapytałam go 2 razy o coś i nie miał pojęcia co odpowiedzieć. Jeszcze w dodatku klamie jak nakrecony. Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. Nie wie nic a wydaje mi się ze proboje się strasznie podlizac wszystkim pracownikom z biura porażka poprostu raz tam byłam po kontrakty to jak cukiereczek skacze między biurkami a do Polaków jest swinia i prostak. Pozatym widać po komentarzach ze zobaczył co jest na jego temat i sam na to odpowiedział i niema się odwagi przyznać że to on. Sory jeśli napisałam z błędami Adasiu popraw mnie jak cos:)

SEbastian :)

Pracuje w firmie Axintor od 5 miesiecy naprawde polecam , Z dziewczynami z biura mozna wszytko zalatwic ... polecam naprawde jest super . Tylko jest maly chaczyk z kordynatorem Panem adamem jest zlodziejem i okrada i Polakow i firme Axintor :)

SEbastian :)
@Pracownik 27.11.2016 16:11
Haczyk się kpisze ty baranie głupi. Przez SAMO H jak HAK tempaku.

Adam , encklopedio mądrosci jak kogos poprawiasz to sam pisz poprawnie !!! Pisze sie : TĘPAKU a nie TEMPOKU hahahaha i do tego KPISZE ? Znowu zawiodles . Niespodzianka czeka na Ciebie a jako gratis dorzucimy slownik hehe. Pozdrawiam Adama Cwela :)

@Pracownik 27.11.2016 16:11
Haczyk się kpisze ty baranie głupi. Przez SAMO H jak HAK tempaku.

Adam :(

nie wiem co sądzić o informacji na ich stronie internetowej, chyba jakieś błędy w tłumaczeniu są - czy na serio jeden nowy pracownik jest u was poszukiwany teraz?

spracowane dłonie

I ... dodam jeszcze iż Twa przebiegłość budzi podziw :`kobieta` - otóż w biurze Axintor w Belgii nie pracują Polki, a Belgijki nie porozumiewają się językiem polskim. Pracuje jeden Polak. Oni mają głęboko gdzieś iż takie forum tu istnieje. Ich firma jest zarejestrowana i wszystko zgodnie z prawem funkcjonuje. To przedurnotą jest myśleć, że gdy jedziesz do pracy fizycznej a nie masz kondycji fizycznej; jesteś niewydolny; nie domagasz; na farmie kur Ci śmierdzi, przeszkadza Ci, że mieszkasz na wsi i PRZEDE WSZYSTKIM nie znasz żadnego języka obcego, którym porozumiesz się komunikatywnie w Belgii, iż ktoś jest temu winien bardziej niż Ty sam. Z Axintor wystartowałam w Belgii. Odbiłam się i jestem na innym już poziomie. W biurze w Veurne pracują dobre Belgijki - na nie możesz liczyć - kompetentne i inteligentne. Na Polaka uważałabym. Nie dlatego iż jest nieuczciwy. Jest arogancki i niezbyt inteligetny ale ma nad Tobą przewagę - zna język obcy i szybciej udowodni iż Ty się mylić niż on sam. Tak na chłopski rozum - której firmie opłaca się mieć niewydolnych pracowników - kogo to obchodzi iż przyjechałeś 1000 km ze swego kraju, jesteś wyizolowany i samotny oraz oddajesz swoje sprawy w cudze ręce bo Tobie samemu brakuje kompetencji? Jak nie pracujesz dobrze to zostajesz zwolniony. Przy pracy na farmie także można zacząć dobre życie w Belgii. Wszystko zależy od Twojej osobistej determinacji oraz motywacji.

Spracowane dłonie.

Nie. Nie jestem pracownikiem biura. Po tonie mojej wypowiedzi widać, że wziełam życie i pracę w swoje ręce. Axintor został wykorzystany by to mi umożliwić. Żadna idiotka. Po prostu nie płaczę jak Ty nad swoim losem.

xxx

A spracowane dłonie to pracownik biura który próbuje przekręcić w nieudolny sposób swoją winę. W dodatku kobieta. Idiotka. Widać po tonie wypowiedzi. Pozdrawiam.

dinozaur

Kto jedzie na farmę do kur teraz w belgi?mail-stalarafa@gmail.com

Swow

Czego się spodziewaliście po umowie na zlecenie albo umowie o dzieło. Po podpisaniu którejś z nich nie będą wam przysługiwać żadne profity, ani urlop ani l4 nic. I tak jest w każdej firmie, tylko w niektórych firmach da się dogadać z pracodawcą, czy jest taka możliwość w Axintor Interim ? Jaka panuje atmosfera w pracy ?

Radoslaw

l4 można wypisać tylko jaak się pracuje na umowie o pracę, a jak tu pracownicy zapewne nie mają żadnej umowy lub "śmieciową" to jak nie przyjdą z powodu choroby to pewnie później wynagrodzenia nie dostaną. Przestańcie teraz tylko wyzysk i nic więcej. Dajcie chociaz znać o aktualnych zarobkach w firmie

spracowane dłonie

DE FACTO jakbyś pracował / pracowała na siebie we własnej działalności - w sensie - i tu skrupulatnie zdefiniuję - gdybyś był / była szefem dla samego siebie, także cenny byłby efekt Twojej pracy oraz czas poświęcony na realizację zadań. Nie tolerowałbyś (łabyś) własnego lenia i nawet gorączka 39 stopni nie przeszkodziłaby zostać dłużej na stanowisku BOJU i nawet pójść na spotkanie służbowe PONIEWAŻ !! chciałobyś zarobić :) niezłą kaskę lub osiągnąć zamierzony cel. Za granicą ufam tylko sobie i Tobie także to poradzę, co Ci pomoże koordynator - wybroni przed nieobliczalnością życia? Jeżeli Axintor proponuje Ci mieszkanie w centrach miast, wygodne, Z DOSTĘPEM DO INTERNETU, daje Ci na nie zarobić, dowozi Ciebie do pracy i umożliwia znalezienie lepszej posady - a jak jesteś już w Belgii, to jest o wiele łatwiej, to gdzie sens i logika w Twojej wypowiedzi? Za, jak to określasz, "prywatnością" kryjesz tchórza, jak nei masz odwagi przyznać się, że umiesz uargumentować oraz udowodnić ich winę to w ogólę, proszę Cię nie zaczynaj dyskusji. "Mam dowody ale ich nie pokażę ... Oni są tacy ... " Byłeś kiedyś bezrobotny w Polsce? Jeżeli Axintor pomoże podźwignąć się z takiej sytuacji to należy mu dziękować. Nieznajomość prawa szkodzi i stąd domniemam Twoje wywody. Nie wiesz jak radzić sobie z administarcją w Belgii (tam to dopiero wymagają dowodów, świadków, nagrań, chociaż zdjęć). Nie wiesz jak odwołać się do konkretnych instytucji. Lepiej na zasiłku w Polsce? Przepraszam, jeżeli uznasz to za atak, nie było takiego zamiaru. :) pozdrowienia.

kochomdariusza

Spracowanedłonie - co Ty bredzisz ? Jeżeli uważasz, że za granicą rodzimego państwa masz pozwolić na traktowanie Ciebie jak (usunięte przez administratora)to faktycznie - jesteś w dobrej agencji. Jeżeli jesteś pracownikiem "Mam 39 stopni gorączki, boli mnie wszystko ale produkcja musi iść" to w sumie nie mamy o czym rozmawiać, bo takich pracowników szuka każda agencja, która chce wyciągnąć z niego jak najwięcej nie zwracając uwagi na to jak się czuje bo każda godzina jego nieobecności w pracy to strata. Axintor jest agencją, która nawet nie patrzy kogo i gdzie wysyła do pracy - czyli de facto nie liczy się z człowiekiem, jesteś dla nich po prostu sztuką. Mojego zdania nie zmienisz, na forach takich jak te nie podaję swoich danych osobowych - zbytnio cenię swoją prywatność a to właśnie ze względu na takich zagorzałych fanów (choć powiedziałbym raczej pracownika biurowego firmy Axintor) owego biura. Acz nie widzę przeszkód - podaj swój email, imię i nazwisko oraz numer telefonu - skontaktuję się z Tobą jeżeli aż tak bardzo zależy Ci na tym aby dowiedzieć się, kto tak "obsmarowuje" twoją ukochaną agencję. "Axintor i poczucie bezpieczeństwa" - większej bzdury dawno nie czytałem - te tygodniowe umowy dają CI poczucie bezpieczeństwa czy może zapewnienia koorydnatorów, że "będzie dobrze" ?

spracowane dłonie

Dlaczego "twórcy" negatywnych opinii nie zostawiają namiaru na siebie? Dlaczego nie można zweryfikować ich doświadczeń z Axintor, nie przedstawiają żadnych dowodów, świadków? Rozumiem, że opisują to Ci, którzy już odeszli od tego pośrednika, więc co mają do stracenia? Dlaczego Polacy mają taką wielką trudność w odpowiadaniu za swoje słowa i czyny? Czy te osoby oddelegowane do pracy przez Axintor mogą pochwalić się dobrą opinią od bezpośredniego pracodawcy, u którego mieli się sprawdzić? Trzeba by unaocznić czy rzeczywiście nie zawinili przez własne działanie czy zostali wmanewrowani przez krwiopijcę, zdziercę ich ciężko zarobionych pieniędzy. Axintor dla mnie to poczucie bezpieczeństwa. Więcej daję z siebie niż żądam od innych. Mój początek, reszta zależy ode mnie.

irek

Nie wiecie ze tylko negatywne opinie wychodza do ogolnej przestrzeni... nikt sie nie fatyguje zeby napisac pare dobrych slow tylko jak juz sytuacja kogos zmusi... A wiekszosc to (usunięte przez administratora)ktorzy nie nadaj sie do roboty i szukaja ukojenia w rujnowaniu komus opini. Agencja jak kazda inna, robi to dla zarobku... kiedys bylo gorzej u nich bo mieli bardzo zla manage, ktora robila co chciala. teraz wszytko wrocilo do normy; za mieszkania sa pakiety takie same dla wszystkich i jak znasz sie na robocie to nie masz sie czego obawiac.

xoxox1

Firma dobrze z organizowana ! Na koszulce chyba :D hahahahha ! ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM ! serio - ludzie jak wam życie miłe to nie pracujcie dla nich :P Prędzej was puszczą z torbami niż WY zarobicie :)

?

Na początek całkiem spoko żeby się zachaczyć,tygodniowe kontrakty które szybko się kończą odradzam firmę gościa o nazwisku [usunięte przez moderatora] przy spawaniu konstrukcji a raczej pracy jako cieśla szalunkowy po prostu brak słów gość żyję czasami wojny gdzie z pewnością jego dziadek miał czynny udział w nazistowskich kampaniach dyskryminacja jakiej nigdy nie doświadczyłem tyle nienawiści do Polaków że trzeba mieć stalowe nerwy żeby tam wytrzymać z tym człowiekiem.A koordynator [usunięte przez moderatora] nie narzekam spoko gość taka praca ale jak mógł to pomógł.Podkreślam żeby się zahaczyć na początek całkiem spoko na dłuższą metę lipa.Mieszkanie spoko wyposażone wszystko było internet daje radę mieszkałem w Veurne do pracy niedaleko skuter albo rower albo samochód dają w zależności od odległości ja miałem niedaleko wypłaty na czas.

Zostaw opinię o Axintor Interim - Veurne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axintor Interim