Axintor Interim

Opinie o Axintor Interim

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamilo
 Opinia

Witam ja pracowałem z żoną w tej agencji , (usunięte przez administratora), kordynatorzy są bardzo mili , ale jak coś im trzeba,a i super księgowa której by się liczydło przydało. To nie jest tylko moja opinia ale bardzo wielu znajomych odchodzi na kontrakt bezpośrednio z pracodawcą lub jak ja zmienia firmę.

Opinia

Axintor super interim zawsze wszystko na czas ! Praca również super!!! Pozdrawiam Panie z Veurne!!!

Super!!!

Opinia

Super interim Axintor a Pani Marta (usunięte przez administratora)jest niesamowita(usunięte przez administratora)

Olka
 Opinia

Ja tez mam pozytywne wrazenie, pracuje od lutego i jest ok. Szukaja pracy dla siostry, na przyjazd dostalam plecak ze szczoteczka recznikiem slodyczami i piwem pieniadze na czas dla mnie ok

Tak1Nie1

Magda

Polecam!

Tak1Nie1

My
 Opinia

Pracuje od stycznia w piekarni a zona jako na pakowaniu Dostalismy pokoj przyzwoity i na wakacje sciagamy rodzine na studenckie prace no ale poszukujemy mieszkania na wynajem bo ile mozna mieszkac na agencyjnym Kasa sie zgadza, transport nam dali , nie ma co narzekac Ostatnio problem z transportem i pomogli od razu My zadowoleni jestesmy i, oby tak zostalo

Sylwester
 Opinia

Numer do koordynatora z axitor posiada ktoś??

Pracodawca

@Sylwester 20.02.2019 18:18

Witam serdecznie , Nr do koordynatora Roel'a: +32 483 477 970 Nr do koordynatora Tomasza +32 476 522 850 Serdecznie zachecamy do kontaktu Axintor Team

Tak5Nie

emer
 Opinia

Koleś gadasz bzdury. Wszystko co opisane to nie prawda....

pytanie i rada
 Opinia

wszyscy narzekacie ze to i tamto a ktoś was udał się do inspekcji pracy i na policje w belgi złożyć skargę czy (usunięte przez administratora)? a ktoś z was urządził strajk na ulicy w belgi przed siedziba firmy czy zamieszkania ? zapamiętajcie jak dzieje tak jak opisujecie to nie zjeżdża sie do polski tylko zgłasza , protestuje i nie opuszcza sie mieszkania , puki sprawa nie trafi do sadu pracy , jeżeli koordynatorzy was wyrzucają z mieszkania to sie nie dawać niech dzwoni na policje , wszystko nagrywać na telefonie

Bajto
 Opinia

Nie polecam i to bardzo tam jechać. Byłem i po pierwszym dniu pojechałem.(usunięte przez administratora) Wszystko zaczyna się miło rozmowa itd. Ale gdy już się zajedzie na miejsce to jest tragedia.(usunięte przez administratora). Wiem bo byłem i tak miałem. Rozmawiałem z dwoma paniami miał być samochód firmowy okazało się że trzeba dojeżdżać we własnym zakresie. 3euro 50centów dziennie na paliwo było nas dwóch a gdy zapytałem koordynatora jeżeli będzie dojazd do pracy ponad 100km w jedną stronę to czy wystarczy nam z tego co dają na paliwo. Powiedział że może. Jest możliwość wynajęcia tak jak proponował buty kołdra rowery samochód to wszystko wiąże się z kaucjami które odbijają z wypłat. Nawet za klucz do domu jest kaucja. Ja nawet sobie nie wyobrażam przy oddaniu samochodu ile bym musiał płacić i co by wymyślili żeby ściągnąć jak najwięcej kasy. Długo by się tutaj rozpisywać bo to co tam przeżyłem przez tą chwilę to jest nie do opisania. Tak że z całego serca wam nie polecam tej firmy. Chyba że chcecie się wrócić bez niczego. A jeżeli pojedziecie radzę wam wziąć pieniądze na powrót i jak najszybciej jechac stamtąd. Poprostu to się nie mieści w głowie jacy (usunięte przez administratora) mogą byc. Czytając wcześniej właśnie opinie stwierdziłem że pewnie komuś nie wyszło czy coś i z nerwów napisał opinie. Ale czytając poprzednich ludzi to co napisali tutaj wszystko się zgadza w 100 procentach. Tak że odradzam bardzo gdyż jak zajdziecie na miejsce możecie się strasznie zdziwić i dosyć że przejedziecie taki kawał drogi to jeszcze narobicie sobie dużych problemów. Nie polecam jeszcze raz i to bardzo !!!

sharky
@Bajto 28.09.2018 11:29

regulamin tego zakladu z automatu zaklada nie oddanie za jakiekolwiek kaucje, to raz - nawet jakbys zaplacil braciszku z wlasnej kieszeni to i tak Ci kasuja z pay-slipa, firma raczej dla typowych januszów, dobrze tam pojarac, pochlac, czasem w ryj dostanesz bo sie trafi delikwent co ma takie hobby i akurat za duzo przycpal wlada na weekend - prawdziwy zwierzyniec, ale tak na start w belgi to moze byc, albo jak masz jakies klopoty w zyciu czy finansach - bunkier jest, albo nie wiem szukasz miejsca gdzie mozna dobrze pobalowac i jeszce jakies euro wyciagnac a najlepsze to jest to jak jestes normalny to i tak traktuja Cie jak jakies wynatorzone zwierze - to taki Axidus belgijski

Kamil
 Opinia

Każdy rozmawia z kompetentną osobą o wszystkich warunkach. Można nie zgodzić się lub zaryzykować.

Rafał
 Opinia

Dzień dobry. Może problem leży w oczekiwaniach?  Ludzie wyjeżdżający za granicę myślą, że od razu będą zarabiać duże pieniądze, a tak niestety nie ma nigdzie. Nawet po dobrych studiach, gdziekolwiek na świecie, trzeba zacząć od gorszego stanowiska, by z czasem piąć się w górę. Na to jednak potrzeba troszkę czasu i cierpliwości. Ponadto agencje Axintor Real Interim oferują...pracę TYMCZASOWĄ:) Zwykle to zajęcie dobre na strat kariery. Można nabrać doświadczenia zawodowego i poznać ciekawych ludzi, zebrać wartościowe kontakty. Warto zauważyć, że po zakończeniu umowy pracodawca nierzadko  - gdy pracownik przykładał się do zajęć proponuje jej przedłużenie co często wiąże się z podwyżką. Jeśli na pracę za granicą spojrzymy z tej strony, okazuje się nieco bardziej pogodna . Należy uświadomić sobie fakt, że komentarze które można znaleźć tutaj są  zamieszczane przede wszystkim przez tych których "przygoda" z zagranicą skończyła się dla nich niekorzystnie. Osoby które wyjechały za granicą aby pracować a nie bawić się zazwyczaj odnajdują się w zagranicznych realiach. Ja przez dwa lata  pracuje dla Axintor Real  Interim jako Elektryk. Początkowo też byłem sceptyczny ale agencja jest naprawdę super , jak dotąd nie mam co narzekać. W biurze pracuje wiele sympatycznych osób, nie ważne jaki ma się problem zawsze pomogą. W Agencji również  pracuje Polska rekrutorka , bardzo mila i sympatyczna Pani . Ze stawką nigdy nie miałem problemów była taka jaka na kontrakcie zawsze wszystko się zgadzało . Wypłata na czas, z koordynatorem można się dogadać a po jakimś czasie udało mi się załapać na stały  kontrakt i podwyżkę. Agencja godna Polecenia !

TakNie1

Feliks
 Opinia

Czy dobrze organizują warunki bytowe a granicą?Jak się współpracuje z agencją?

Mariusz Prędki
@Feliks 25.08.2018 17:36

Jadę z tą agencją, wstępnie się umówiłem na następny tydzień. Praca spoko przy szkleniu okien:) (usunięte przez administratora)

Szajs!
 Opinia

Agencja jest do kitu, byłem nie wierzylem, oto fakty: Brak pracy, (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem, opinia prawdziwa, znam dobrze Niemiecki & angielski, tak jak pisze typ poniżej nie wyjeżdżać bez kontraktu podpisanego oraz gwarancji otrzymywania pasków wypłat na email'a! Strata czasu & nerwów, jak znasz języki to daj sobie spokój z nimi, także rób zdjęcia wszystkich dokumentów! Agencja do bani!

Tak8Nie
gość
 Opinia

Tragedia, wysyłają ludzi do pracy której nie mają a później jak się okażę że cię nie przyjeli próbują zapełnić tobą lukę w pracach których nikt nie chce za śmieszne pieniądze nawet jak na polskie zarobki. Wytrzymałam dwa miesiące.Nie polecam. Straszna rotacja . Tylko nie liczni mają szczęście trafić na coś stałego

ada
 Opinia

Cały zespół Axintor śię ośmieszył pisząc ten komentarz . W czym pomagają , w niczym , tak jak kolega napisał . Pracę od czasu do czasu mają z 5.85 netto . W Polsce nawet lepiej się zarobi . (usunięte przez administratora) W Belgii zapewniają na kontrakcie 10 euro netto . (usunięte przez administratora).

Panie z Polski
@ada 19.07.2018 23:04

Witam, Widać, że wiekszość z niezadowolonych osób nie ma zielonego pojecia o tym, jakie przepisy obowiązują agencje rekrutacji. Wszelkie stawki wpisywane do kontraktu o skierowanie do pracy wynikają od zamówienia złożonego przez klienta. Na specjalnym druku dotyczącym każdej z ofert umieszczane są: stanowisko, zakres obowiązków, stawka godzinowa, miejsce pracy , etc. Zgodnie z przepisami do jakiejkolwiek kontroli jest to dokument niezbędny . Kwota podana na zamówieniu musi sie zgadzać z kwotą wpisaną na umowie osoby wyjeżdżającej czyli kierowanej do pracy. I zgadza się. Dla nas jest to niezbedne by uniknąć jakichkolwiek nieporozumień, choc jak widac tutaj, mimo to maja one miejsce. Problem pojawia się często przy braku umiejętności odczytania payslipa i odróżnieniu kwot, brutto, netto, odciagniętego podatku, kosztów zakwaterowania (w umowie kwota podana jest kwotą netto, którą pracownik otrzymuje po odciagnieciu kosztów). Ubolewam, że najczęściej osoby, które piszą negatywne opinie, nie potrafia się zachować i najzwyczajniej w świecie brak im kultury osobistej. Niejednokrotnie bylam swiadkiem jak osoby w biurze w Belgii starają sie rozwiązać zaistniałe problemy. Swoja drogą powinna również funkcjonować lista nierzetelnych pracowników, takich, którzy nadużywają alkoholu, są leniwi w pracy, nie wywiązują się ze swoich obowiazków, są niekulturalni, jednym słowem niezatrudnialni.

Jacek
 Opinia

Ja słyszałem, że firma ma dobre notowania. Może nie każdy jedzie za granicę z nastawienie do ciężkiej pracy?

TakNie1

admkk
 Opinia

NIE POLECAM !!! Jedno z najgorszych biur w Belgii . Omijajcie szerokim łukiem (usunięte przez administratora) Rotacja w ludziach olbrzymia . Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim biurem na terenie Belgii , ani Holandii , które w tak lekceważący sposób podchodzi do zatrudnienia ludzi . Niektóre osoby nawet nie zarobiły na powrót do Polski . Zarabiając po tygodniu pracy 38 godzin 54 euro . (usunięte przez administratora) Całą sprawę byłem zmuszony zgłosić w belgijskich urzędach . (usunięte przez administratora) Opina prawdziwa nie wyssana z palca .

Tak6Nie

Opinia

@gość Co rozumiesz przez pierwsze zdanie w swojej opinii? Możesz rozwinąć nieco myśl? Byłabym Ci za to bardzo wdzięczna, bo można to stwierdzenie interpretować na wiele sposobów. Bardzo ważne jest to, aby konkretnie pisać o firmie Axintor Interim. Dlatego zachęcam Cię do napisania więcej informacji. Również dzięki temu Twoja opinia będzie bardziej wiarygodna.

Opinia

@Sławomir A mógłbyś w takim razie po prostu napisać jakie warunki firma Axintor Interim Ci zaoferowała? Jeśli nie jest to dla Ciebie problem to byłoby super. Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, więc bardzo im byś pomógł.

Tak4Nie

Grzegorz
 Opinia

Podpowiedzcie coś o firmie. Jak się pracuje?

Sławomir
 Opinia

Witam ,jestem w trakcje finalizacji wyjazdu do pracy C+E w Belgii .Moim zdaniem profesjonalne podejście do przyszłego pracownika .Pani odpowiadała ,telefonicznie oraz mailowa na każde moje pytania i wątpliwości .Czuje, że wśród innych propozycji i ofert dobrze wybrałem .Napisze kolejną opinie w połowie maja po podjęciu pracy .Pozdrawiam .

Opinia

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w Axintor Interim uległ zmianie?

Cezary
 Opinia

Niestety nie zawsze prawdziwe są wpisy!!!!

Opinia

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Axintor Interim na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Veurne i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

pati
 Opinia

Tylko ten kto nic nie robi to się nie myli. Każdemu może przytrafić się wpadka!!

remigiusz
 Opinia

Nie polecam najpierw umawiają się ze wszystko załatwione i praca jest a pózniej nawet nie zadzwonią gdzie człowiek ma się stawić i kiedy. Totalna olewka. Praca miała być od 18 wrzesńia i do tej pory zero odzewu a jak ja dzwonie to ciągle nie ma tej pani.

Tak6Nie

Opinia

@Axinto Rel Interi - mógłbyś podać konkretne przykłady, dlaczego masz negatywną opinię o firmie? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą pomocne osobom zainteresowanym pracą. Obecnie dostępnych jest kilkanaście ofert pracy, więc znajdzie się sporo zainteresowanych. Opinie na forum są różne, więc warto podać jak najwięcej konkretnych argumentów potwierdzających opinię.

darek
 Opinia

A dlaczego? ja zadowolony jestem .pracuje dopiero 3 miech ale chce zostac jakis rok. robota git kasa sie zgadza chata mi sie trafila spoko i ludzie normalni oby tak dalej bylo to bedzie ok

Axintor Real Interim
 Opinia

Drodzy Pracownicy/ Kandydaci W imieniu calego zespolu Axintor'a oraz wspolpracujacych z nami agencjami pracy z Polski, chcelibysmy zlozyc Wam wszystkim moc najserdeczniejszych zyczen noworocznych! Oby ten nowy -2017 rok przyniosl wiele radosci i pozytywnych chwil. Oby Wasze marzenia te prywatne jak i zawodowe spelnily sie! :) Chcelibysmy krociutko podsumowac rozne komentarze, Wasze opinie. Jak kazdy wie, wiele osob udziela sie na forum tylko dlatego zeby zaszkodzic albo i tez ' a ja sobie tez cos napisze ' . Oczywiscie , zdajemy sobie sprawe , ze istnieja osoby , ktore szczerze napisaly co im sie nie podoba, co by chcialy zieniac - oczywiscie zostalo to wszystko przeanalizowane i juz sytuacja jest rozwiazana. Dziekujemy serdecznie za te zyczliwe posty, cieszymy sie niezmiernie z faktu gdzie nasza wspolpraca jest tak owocna! Wielu z Was pisze emaile , dziekuje, wysyla zyczenia jak i poleca swoich znajomych ! Dziekujemy! Uprzejmie prosimy osoby, ktore byly z jakiegos wzgledu niezadowolone o kontakt z naszymi biurami w Roeselare i Veurne - sprawdzimy gdzie tkwi problem i na pewno go indywidualnie przeanalizujemy. ( jezeli ktos stracil prace bo : zasypial, nie pojawial sie w pracy , nie wykonywal sumiennie obowiazkow , byl pod wplywem alkoholu albo i spozywal go w czasie pracy i z wlasnej winny ja stracil - przykro Nam , kazdy z Nas wykonujac swoje zadania powinnien wykazac sie checia, motywacja i sumiennoscia. Zauwazylismy ogrom postow jak i emaili, ktore otrzymalismy odnosnie byłego koordynatora. Kolega juz z Nami nie wspolpracuje , mamy nowego koordynatora , rowniez Polak. Trudno jest dogodzic kazdemu z osobna, mozna na glowie stac ale i tak bedzie ktos niezadowolony. Naszemu koledze , bylemu koordynatorowi przesylamy rowniez moc serdecznych zyczen , wielu sukcesow i realizacji swoich planow. Prosimy abyscie zawsze w razie jakichkolwiek niejasnosci , obaw ,pytan dzwonil do Nas , pisali emaila. Agencje pracy z Polski , za ktorych posrednictwem przyjezdzacie, rowniez prosza o kontakt , smialo kazdy z Was moze dzwonic nawet z najdrobniejszymi pytaniami. Najlepszego Kochani, samych sukcesow!

Zostaw opinię o Axintor Interim - Veurne

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie