Opinie o H2 - Messebau Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie H2 - Messebau Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie H2 - Messebau Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H2 - Messebau Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Pati

Być może coś się zmienia i jednych obowiązków ubywa to dokładają innych, ja nie narzekam!

Messe-rshmit Nowy wpis
@Pati

Stawki godziwe ? Firma wypłacana ?

Klapek

Szkoda czasu. Począwszy od managerów (nie wszystkich) i projektantów!!! To są ludzie chyba z łapanki, bo inaczej nie mogę tego opisać...

Maniek Nowy wpis
@Klapek

Jak z płatnościami? Stawki na poziomie czy nedznie?

Mariusz

Jakie są wymagania co do projektantów? Jakiej szkoły i kursów oczekują aby się dostać?.

Pantone 5155 Nowy wpis
@Mariusz

Kwalifikacje: 1. preferowane wykształcenie wyższe techniczne 2. doświadczenie w branży targowej 3. znajomość AutoCAD, Corel Draw, inne programy typu 3ds Max Photoshop dodatkowo miłe widziane 4. biegły angielski 5. zdolność do pracy pod presją czasu i umiejetność pracy zespołowej Zapraszamy do kontaktu

Czy jest możliwość w H2 - Messebau Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Pantone 5155 Nowy wpis

Czy pytanie dotyczy stanowisk na produkcji czy pracy w biurze? W firmie są możliwe różne formy zatrudnienia. Umowa o pracę na cały etat, na część etatu, zlecenie, umowa o dzieło. W sezonie chętnie widzimy dodatkowych pracowników do pomocy przy pakowaniu i załadunkach. Zapraszamy do kontaktu

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie H2 - Messebau Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Szef Produkcji?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Stefan

Ta firma to jeden wielki chaos. Praca ponad zakres obowiązków i ciągłe ich dokładanie to w zasadzie norma. Zatrudnij się H2 a to, że będziesz musiał pracować za dwóch a nawet trzech masz gwarantowane, w zamian spodziewać można się jedynie reprymendy jak coś źle zrobisz co przy takim nawale obowiązków nikogo nie dziwi, w związku z czym nawet słaba płaca przestaje po jakimś czasie dziwić. Zero motywacji pozytywnej. Szkoleń brak. Ogólnie firma próbuję narybkiem zawojować Europę, bo plany są ambitne, tylko nie ma kim ich wykonywać, bo ludzie albo zamęczeni odchodzą, albo brakuje im potrzebnego doświadczenia. Ogólnie bardzo nie polecam.

Tomcio

(usunięte przez administratora) Kompletny chaos, nie polecam.

admin

Już dzisiaj możesz zostać bohaterem rynku pracy. Napisz szczerą opinię o firmie H2-Messebau i oceń ją jako pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o H2 - Messebau Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

H2 - Messebau Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.

H2 - Messebau Sp. z o.o.