Opinie o HYDRO-RES w Czudec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HYDRO-RES. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HYDRO-RES na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDRO-RES w Czudec

Marta Nowy wpis

Macie teraz okres zwolnień w firmie?

tosiek Nowy wpis

no a nie wiecie może jak wygląda tutaj konkretnie praca? bo nie ma nowych ofert i zastnawiam się jak moze wyglądać tutaj prac ai jakie są szkolenia, bo własnie o nich słyszałem bardzo dużo tak naparwde.

karolina Nowy wpis

@KAROLINA - bardzo śmieszne!

KAROLINA Nowy wpis

Witam, Czy ktoś z Panstwa się orientuje czy spółka Hydro-res jeszcze funkcjonuje i wykonuje jakieś roboty budowlane?

pompon

Co do umowy to nie wiem jak to jest, ale pewnie na początku podpisuje się umowę na jakiś określony okres i pewnie może zlecenie lub dzieło na pocztek a później dopiero beztermiinową albo pracą. Chociaż to tylko moje domysły, może ktoś kto obecnie pracuje w hydro-res to powie jak to teraz wygląda i czego się spodziewać

XXX

uciekajjjjj! wypłaty nie dostaniesz będzie Ci obiecywał tak jak mi i pozostałym i uciekniesz jak wszyscy! OBIECA CI CO ZECHCESZ !!!!!!!!!!! NAPLUĆ NA TAKIE ZERO MOŻNA I TYLE AP PG

per prezesss sam walczy :) a może nie potrafi ogłosić upadłości? pozostał sam? p.s poproszę o dodanie ocen ujemnych (MNIEJ NIŻ ZERO!!!!)

marek

córka euro cargo i upadek? Wychodzi, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Szkoda tylko tych oszukanych.

megastylez

Nie polecam firmy, pracowałem tam z dwójka kolegów w okresie marzec/kwiecień 2014, do dzisiaj nie mamy zapłaconych pieniędzy, gdyż ogłosili upadek. Jak pisali poprzednicy, obietnicami nie wyżyje się. Jeszcze raz nie polecam.

Stan

To już jest koniec - jak w tej piosence

@Stan

tzn upadek ?

Kancelaria

(2014-03-14 10:07:03)Witam. Wpisy obrażające i narażające na straty firmę Hydro Res - osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Proszę o tym pamiętać ! Kancelaria Prawnicza.

@Kancelaria

kto to napisał sam Prezes? bo z tego co wiem to nikt za darmo nie pracuje!

marek

Ten cały hydro res to jeszcze istnieje???

Yalle

Sprawdziłem KRS 0000455384 firmy Hydro Res i nie ma w nim żadnego pana z zarządu Cargo? Hmmm...

robol

święta prawda kolego oszukany

tornado

Obiecac nic nie kosztuje :D Będziesz chciał 4 tys. na rękę to Ci obiecają, tylko, że obietnicą rodziny nie nakarmisz. Zarowno w euro cargo jak i w hydro resie dużo obiecują, ale kończy się jak zawsze, więc... szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o HYDRO-RES - Czudec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HYDRO-RES?

Kandydaci do pracy w HYDRO-RES napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HYDRO-RES