HYDRO-RES

Czudec

Opinie o HYDRO-RES

Gregor

Czy cos dzieje się aktualnie w firmie?

Edyta

Jak wygląda sytuacja w firmie? Wcześniejsze komentarze sugerują upadek przedsiębiorstwa. Czy ktoś z użytkowników posiada informacje na ten temat? Aktualne informacje o prosperowaniu HYDRO-RES oraz zatrudnieniu będą pomocne dla innych osób korzystających z forum.

tosiek

no a nie wiecie może jak wygląda tutaj konkretnie praca? bo nie ma nowych ofert i zastnawiam się jak moze wyglądać tutaj prac ai jakie są szkolenia, bo własnie o nich słyszałem bardzo dużo tak naparwde.

karolina

@KAROLINA - bardzo śmieszne!

KAROLINA

Witam, Czy ktoś z Panstwa się orientuje czy spółka Hydro-res jeszcze funkcjonuje i wykonuje jakieś roboty budowlane?

pompon

Co do umowy to nie wiem jak to jest, ale pewnie na początku podpisuje się umowę na jakiś określony okres i pewnie może zlecenie lub dzieło na pocztek a później dopiero beztermiinową albo pracą. Chociaż to tylko moje domysły, może ktoś kto obecnie pracuje w hydro-res to powie jak to teraz wygląda i czego się spodziewać

XXX

uciekajjjjj! wypłaty nie dostaniesz będzie Ci obiecywał tak jak mi i pozostałym i uciekniesz jak wszyscy! OBIECA CI CO ZECHCESZ !!!!!!!!!!! NAPLUĆ NA TAKIE ZERO MOŻNA I TYLE AP PG

per prezesss sam walczy :) a może nie potrafi ogłosić upadłości? pozostał sam? p.s poproszę o dodanie ocen ujemnych (MNIEJ NIŻ ZERO!!!!)

marek

córka euro cargo i upadek? Wychodzi, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Szkoda tylko tych oszukanych.

megastylez

Nie polecam firmy, pracowałem tam z dwójka kolegów w okresie marzec/kwiecień 2014, do dzisiaj nie mamy zapłaconych pieniędzy, gdyż ogłosili upadek. Jak pisali poprzednicy, obietnicami nie wyżyje się. Jeszcze raz nie polecam.

Stan

To już jest koniec - jak w tej piosence

@Stan 09.04.2014 15:05
To już jest koniec - jak w tej piosence

tzn upadek ?

Kancelaria

(2014-03-14 10:07:03)Witam. Wpisy obrażające i narażające na straty firmę Hydro Res - osoby zamieszczające wypowiedzi i publikacje naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Proszę o tym pamiętać ! Kancelaria Prawnicza.

@Kancelaria 14.03.2014 10:09

kto to napisał sam Prezes? bo z tego co wiem to nikt za darmo nie pracuje!

marek

Ten cały hydro res to jeszcze istnieje???

Yalle

Sprawdziłem KRS 0000455384 firmy Hydro Res i nie ma w nim żadnego pana z zarządu Cargo? Hmmm...

robol

święta prawda kolego oszukany

tornado

Obiecac nic nie kosztuje :D Będziesz chciał 4 tys. na rękę to Ci obiecają, tylko, że obietnicą rodziny nie nakarmisz. Zarowno w euro cargo jak i w hydro resie dużo obiecują, ale kończy się jak zawsze, więc... szkoda czasu.

Zostaw opinię o HYDRO-RES - Czudec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HYDRO-RES