Opinie o PHU SCA -MAR Wałbrzych ul. Beama 73 w Wałbrzych

PHU SCA -MAR Wałbrzych ul. Beama 73
counter
1 8 6 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak długo trwa proces awansu w PHU SCA -MAR Wałbrzych ul. Beama 73?

TakNie
vbrzoza Nowy wpis

nir jestem pewna czy ten sklep nadal jeszcze iostnieje, jeśli uda wam się go odszukać w krsie to zobaczycie że tam w rubryce rejestru wpisane jest słowo BRAK a wiec może to sugerowac że firma zwinęła się z rynku

Tak1Nie

oszukana Nowy wpis

Wątek wyżej 100% prawdy, każda wypłata obcięta o kilkadziesiąt zł bez podana przyczyny. Omijać z daleka. Klika oszustów.

Tak2Nie

zosiasamosia Nowy wpis

stawka śmieszna 6zl/h, przy czym kazdym brakiem jest obciazany pracownik. kamera na sklepie nie wiem po co jest, co chwile coś ginie, w ciągu paru dni potrafią się znikąd wziąć braki na 150 zł i płacą to po równo wszyscy pracownicy (mimo ze braki zaczely się pojawiać kiedy przyszla nowa dziewczyna do pracy). szefowa nieuchwytna, zabiera umowy i ich nie oddaje, DAJE DO PODPISANIA PUSTE WEKSLE!, nie rozlicza się. umowa napisana strasznie chaotycznie, pomijajac juz same błedy językowe na poziomie dziecka z podstawówki. wypłaty pomniejszone o tyle ile się szefowej zamarzy i przesyłane dopiero po upomnieniu z duzym opoznieniem. wieczny brak workow na smieci i rolek do kasy na punkcie. ponadto forma umowy zlecenia nie jest adekwatna do warunkow pracy. nie ma grafiku do podpisania, wiec jesli go sobie nie wyslesz to nie udowodnisz potem ze pracowales daną liczbę godzin. przeszkolenie niekompletne, 0 wspomnienia o zasadach bhp, pominięcie istotnych rzeczy w obsłudze programu (które wychodzą dopiero kiedy zostajesz sam na punkcie). podsumowując, nie polecam nikomu. oszuci zarabiają na młodych i niedoswiadczonych.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Słoneczko

Pracuję od 3 lat stawka to 8zł/h fakt na umowę zlecenie ale mam możliwość dopasowania godzin pracy do szkoły i do swoich zadań. Jak się wszystkiego pilnuje braków nie ma. Jak w każdym punkcie pracują ludzie uczciwi i nie uczciwi wiec tak naprawdę to na współpracowników trzeba uważać(usunięte przez administratora)

TakNie

Anonim

Firm jest kilka: - MIR, MAR,,,łzy je Scarlet Brak szacunku dla ludzi. Oszukiwanie wszystkich, nie możesz się odezwać bo nie zobaczysz pieniędzy, maja weksle z twoim podpisem, i co chcą to mogą tam wpisać. Zatrudniają ludzi młodych niedoświadczonych zwłaszcza studentów na umowy zlecenia, natomiast zatrudniani nie maja umów podpisanych przez firmę nie wiem, czy formalnie jestem zgłoszona, nie wiem co ze składka zdrowotną, bo takowa tez winna być odprowadzana, ile zarobisz to najczęściej wie tylko szefowa Pani Marta - to nawet nie jest kapitalizm (usunięte przez administratora) Przestrzegam chociaż to niewiele pomoże prz braku pracy i umowach śmieciowych

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o PHU SCA -MAR Wałbrzych ul. Beama 73 - Wałbrzych

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

PHU SCA -MAR Wałbrzych ul. Beama 73