TKM Recykling

Opinie o TKM Recykling

kierowca

zdecydowanie odradzam. [usunięte przez moderatora]niech sam wsiada sobie na te samochody które mało co nie rozpadną się. Jazda bez przeglądów, ubezpieczeń, nie wspomnę o innych nieprawidłowościach lecz każdy kto jest w temacie zrozumie. [usunięte przez moderatora] lepiej niech Pan zacznie uprawiać pomidory a nie zajmuje się wozeniem smieci.

Zostaw opinię o TKM Recykling - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TKM Recykling