Opinie o CEVA Automotive Logistics Poland w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CEVA Automotive Logistics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEVA Automotive Logistics Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Automotive Logistics Poland w Robakowo

Były

Na początku tak było przyjmowali potem nie przedłużali umów teraz już tak nie jest roboty full non stop nadgodziny , według mnie praca lekka zarobki 15 brutto plus premie od 2 tys do ponad 3 w zależności od ilości nadgodzin można zarobić ogólnie mało ale wszędzie tak płacą zmowa firm. Pierwszy minus brak szacunku dla starych pracowników operator wózka dostaje podwyżkę przez 4 lata złotówkę rocznie około 30 gr do godziny żenada potem wielkie zdziwienie że nie mają ludzi starzy pracownicy dobrzy odchodzą

Ola

No właśnie jak to jest z zatrudnieniami, teraz praktycznie wszędzie w każdej firmie jest kilka agencji tymczasowych i nie ma szans na zatrudnienie bezpośrednio w firmie. No chyba że po jakimś długim czasie pracy w agencji. Czy w Zaparoh są jakieś agencje ? Czasem trafiałam na to, że bezpośrednio Panie w kadrach mówiły, że wszyscy nowi to przez agencje a potem to jak ktoś się sprawdzi to może bezpośrednio.

Były magazynier - operator WW

Wszelkie informacje podane o Robakowie są niestety prawdą. Praca jest sezonowa, jeśli zatrudnią Cię w połowie roku to podziękują Tobie przed świętami lub sylwestrem (wciskając Tobie bajkę o umowie). Najbardziej wporządku i lojalną osobą był lider zmiany (Kalina). Reszta aż do samej góry to nie kompetentni ściemniacze. Wzmianka o zamontowaniu za dużych drzwi w męskiej ubikacja to też prawda. Informatyk ani nikt w tej firmie nie potrafił opracować pluginu do uwaga...zliczania wydajności pracownika. Przeliczanie było po za ich zasięgiem.

Jak

Zarobki - Randstad - 15,50/h (w tym zawarta premia) przez ceve 15,20/h + 15 % premii. Na ceve dodatki - podstawowa op. med, wczasy pod gruszą i dodatek świąteczny.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CEVA Automotive Logistics Poland? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kontroler jakości
Robakowo
HR Consulting
dsfdsf

masz układy pracujesz nie masz to na zime wekkkkk

wafoloo

z tym kiblem i za duzymi drzwiami to prawda... specyficzny magazyn

świński blond

Praca, pracą. Najgorsi są tam liderzy zmian oraz ich przydupasy. Kierownik magazynu jest tam tylko zwykla marionetka, liderzy wciskaja mu bajeczki, zielonego pojecia nie ma co sie dzieje na magazynie. Zwalniaja dobrych pracownikow, a zostawiaja samych... Czy w normalnym magazynie przez 7 miesiecy uchowal by sie gosc bez uprawnien na ww??? Pozdrowienia dla waflujacego sztaplarza, co dobrze kabluje. Umowe z firma wilizal sobie w niecale 2 miesiace... Ogolnie marna miejscowka, moze z innym kierownictwem bylo by lepiej...

arox

Bajki... może tobie znajaomi bajki wciskaja.. Pracowałem tam i powiem szczerze że kierownictwo leży na całej lini... jadąc do pracy.. modlisz sie by mieć co robić.. bo kierownictwo tak wykorzystuje zasoby ludzkie ze wiekszosc siedzi w regałach a garstke ludzi których nie chcą zwolnic dają im jakieś zadania i roboty.. A pożniej do Cb pretensje że norma nie wyrobiona, że nic nie robimy, i jeszcze że papiery zle wydrukowane ( drukarki to oni mają z pierwszej wojny jak nie lepiej) System im co chwile pada ogólnie czekasz 30min na papiery przed kompem.. a kierownictwo wciąz pogania... jak tu żyć.. nie mówiac o tym ze w dniu konca umowy powiedza Ci ze sorry nie przedłuzymy umowy bo nie.. tak weic z dnia na dzien mozesz zostac wyjebany bez powodu... bo zamiast Ci poweidzec tydzien przed wtedy kiedy wiedzieli to powiedza pracownikowi w ostatni dzien.. a pracownik od nowego roku zacyzna bez roboty... Płacaa dobra.... ale traktowanie pracownika gorsze niż w HM po za tym każdy tam na każdego gada by tylko siebie uchować w robocie..

V

A ja myślę, że niezłe bajki opowiadacie. Znajomi tam pracują i każdy jest zadowolony. Może wypłaty jak na Poznań nie za wysokie, ale jak magazynier ma 2tyś na rękę to chyba tragedii nie ma.

asdfghjkl
@V

Nie pracowałeś to się nie wypowiadaj.. pracuję tam (o dziwo) i jest dokładnie jak piszą inni.. Najlepiej jak zwalniali ludzi miesiąc temu a teraz szukają bo braki personalne i robota nie idzie.. Mistrzostwo w zarządzaniu!!! nie polecam...

Luk
@V

W Poznaniu magazynier za 2000 netto to może w Auchan robić!!!

Robakowo

W Robakowie w męskiej szatni wstawili za duże drzwi od łazienki aby pracownicy nie pali papierosów w ubikacji. Teraz jak robisz stolec musisz trzymać w jednej ręce papier a drugiej na sznurku klamkę od drzwi.

ttt

kapusie kapuśieie i tyle

pilanin

Byli u nas na szkoleniu w Pile pozdrawiam łysego dj

kjflkhfkehfkwhf;k

Magazyn istnieje od czerwca, ciagla rotacja ludzi, prostaki, brak organizacji, ciagle narzekania i przeciagania kierowcow, ale coz... to prawa nowego magazynu, ktory dopiero sie tu rozkreca, ledwo postawili regaly, bo zamowien za duzo. nie polecam pracy w tej firmie sam zrezygnowalem

chłopak z P

w Pile to najwyżej 14/godz brutto...niestety :-( ale większość za 9-11PLN brutto więc szału nie ma.Zarobki jak w Robakowie to dla nas nieosiągalny poziom

a
@chłopak z P

15,50 BRUTTO... i niech Ci bajek nie wciskają

Pawel

Ja nie wiem jak tam jest właśnie chciałem tam wysłac swoje cv bo chłopaki byli się u nas szkolić w Pile gdzie pracowałem na Cevie ale przez ramstad 1250 i do domu i dlatego się zwolniłem to i tak długo wytrzymałem ponad rok a tak się w pile chwala że tam zarabiają 17zł na godzine netto?

Popieram... Niech zaczną naprawiać świat od siebie dopiero później od innych...

android

dziwne układy , dziwni ludzie

hhhhhhhhh

Fatalna firma jak na firmę która posiada tak dużo oddziałów. płaca dobra ale pieniądze to nie wszystko, Kierownictwo bez doświadczenia fatalne brak umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. Straszenie zwolnieniami opowiadanie że firma pod kreską że jest fatalnie osoby które maja coś do powiedzenie totalny brak kultury. okłamują pracowników wciskając im bajki o awansach. [usunięte przez moderatora] ludzi z agencji pracy. ciągła nie pewność czy jutro pójdziesz do pracy. i to co mnie najbardziej irytuje Faworyzowanie ludzi ciągle gadają o jakiś procedurach a sami je łamią.. w skrócie jak nie masz o P. płożki lub szefera wejścia to jesteś nikim

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Automotive Logistics Poland - Robakowo

• Jak się pracuje w CEVA Automotive Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Automotive Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Automotive Logistics Poland?

CEVA Automotive Logistics Poland