GS Odolanów

Opinie o GS Odolanów

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w gs odolanów? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Igor

Myślę, że dobrze się wam tu pracuje. Tak dawno pisaliście , że nie może być inaczej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy podobnie jest w gs odolanów? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w firmie.

Kabanos 666

Umowa Zlecenie jako kierowca powyżej 3,5T 1,470zl miesiecznie podstawa, praca ciężka Nie POLECAM Oszukali Mnie na 2,500zl sprawa w sądzie zgłoszenie do IP Pracy Szukacie pracy jako kierowca Samochodu Ciężarowego nawet tam nie zaglądajcie jak po Kraju i Miedzynarowe WYZYSK na MAXsa jak ktoś chce wiecej opini proszę pisać na e-maila c-o-b-a-i-n@wp.pl Zostałem zrobiony jak młody Nie polecam pracy w biurze trzeba uważać fałsz

Ciekawski

Jak wygląda praca biurowa ?

Weronika

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w gs odolanów? Jak przebiegła? Jakie pytania usłyszeliście, o jakie stanowisko się ubiegaliście? Chętnie dowiemy się od Was więcej. Macie jakieś rady dla innych kandydatów?

ah

Atmosfera rzeczywiście jest całkiem dobra @maciek, bo skoro prężnie działają na rynku to widać, że nie tylko zależy im na klientach, ale równiez na pracownikach.

PRACOWALEM TAM

Pracowałem tam trzy lata. Więc tak na umowie najniższa krajowa lub umowa zlecenie, a reszta wiecie jak. Max urlopu w roku 2 tyg, a jak się nie podoba to tam są drzwi. O jakichkolwiek socjalach zapomnijcie. Fakt jak będzie ktoś pracował od otwarcia do zamknięcia to coś tam zarobi oczywiście + wszystkie soboty. Chyba że pociąg z węglem przyjedzie to tak do 24:00 trzeba zostać. Ja miałem już dość, żeby być na każde zawołanie.

ali G

Ja ciesze sie z twojej bezproblemowej wspolpracy z Gs,tylko nie moge cie troche zrozumiec jestes jakis niezdecydowany bo polecilbys ta firme ale zadajesz mi pytania jakbys sie wachal?wiec jak to jest z toba?mam ci opisac cala sytuacje?to moze ty opiszesz twoje relacje i przezycia z firma gs?bo ja wystawiam opinie a nie opis zdarzen.

ali G

Rowniez wspolpracowalem z ta firma dopoki zamawialem materialy budowlane bylem traktowany bardzo dobrze,ale gdy konczylem budowe juz nie bylo tak kolorowo zachowanie firmy na poziomie podstawowki wiec rozumiem wszystkich

zainteresowany

Mam tylko jedną uwagę. Jak można wierzyć w obiektywne opinie ludzi, którzy używają takiego języka. Współpracuję z tą firmą i uważam, że nie ma firm idealnych. Ja widzę tam ludzi, którzy pracują kilka czy nawet kilkanaście lat. Masochiści?

Karol

Mega [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten Gs mialem okazje tam pracowac,zaklamanie i donoszenie to podstawa w tym zakladzie.

Fidol

kompromitacja dla tej firmy prawdziwe KO,nie mam pytan

bylem tam

Spolka z.o.o,idealnie pasuje prawdziwe ZOO

Aga

Odwiedzilam ta firme szukajac pracy,bez rewelacji i dziwni ludzie tam pracuja

Dera

Radek masz racje,ten Bumcyk to chyba pracuje tam bo juz wiecej bylo takich wpisow ze cos ktos tam slyszal o Gs i chcialby sie cos wiecej dowiedziec,prosze o fakty.Chyba kazdy ma takie zdanie o tym zakladzie,bo jeszcze nie widzialem pozytywnego wpisu.

gość

widziałam ogłloszenie wystawione przez tą firmę... może ktoś troszkę bardziej przybliżyć szczególy jeśli chodzi o ta firmę?? czemu jest tak strasznie?? Widziałam jakies babki tam mercedesami jeżdżą to chyba kasę się tam zarabia??

bylem tam

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM - BARDZO SZEROKIM

?

strata czasu

old

witam może ktoś wie coś na temat tej firmy

Zostaw opinię o GS Odolanów - Odolanów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GS Odolanów