Poznań

Opinie o Smart MBC

taka sobie

Ehhh nie ma co przesadzać. Firma wcale nie taka zła. Chociaż rzeczywiście pełna dziwaków i ludzi raczej mało poważnych :) Na czele z "prezesem" znikającym nagle na całe tygodnie bez wieści.

Kunis

Mbc Joanna Olejniczak oszustka Poznañ

Aneta

@benefity w MBC - to już nie jest sprawa rotacji pracowników, a raczej redukcji zatrudnienia. Skąd wynika ta sytuacja? Czy masz wiedzę na temat aktualnej sytuacji w firmie? Twoje doświadczenie pomoże innym użytkownikom forum.

Aneta

@benefity w MBC dziękuję za odpowiedź. Wspominasz o dużej rotacji. Czy rzeczywiście jest ona aż tak duża, że co tydzień ktoś decyduje o odejściu z pracy?

benefity w MBC
@Aneta 09.06.2017 15:09

Tak, organizacja kiedy do niej przychodziłam zatrudniała blisko 40 osób, około miesiąca temu było w niej już może 8? Przy czym rotacja trwała bardzo, bardzo dynamicznie/

Xxx

Uwaga na ofertę z salonu z piły! Salon ok, pośrednik problemy robi z płatnościami!

rde

Kompletne zero. Nie czytajcie pozytywnych komentarzy, bo raczej oni sobie sami je piszą. Firma nie odprowadzająca żaadnych składek za was, pełno haczyków aby otrzymać wynagrodzenie musicie zrobić ze 30 podpunktów, które wynajdują wam każdy w momencie zrealizowania poprzedniego.

Były pracownik.

Nie dajcie się nabrać firma w której ludzi traktuje się jak śmieci. Wykorzystają Cię, i jeszcze powiedzą później że to Ty nie sprostałes zadaniu. Szef to wariat znikający kiedy są problemy. W firmie zostali prawie sami praktykanci i ludzie którzy nie potrafią znaleźć pracy w normalnych firmach. Na skali ocen firm dla tej firmy brakuje oceny - Auschwitz

Ech

Nie polecam nawet CV wysyłać jako pracownik wewnętrzny firmy. Zwłaszcza osobom, ktore mają chociaz kilkumiesięczne doświadczenie gdziekolwiek. Celem firmy jest zatrudnianie osób, by przekazały wiedzę praktykantom i stażystom, pracującym za darmo lub grosze. Następnie osoba doświadczona, po przekazaniu wszystkich swoich kompetencji, czyli w zależności od doświadczenia, otrzymuje się wypowiedzenie po kilku tyg lub miesiącach z bylejakiego powodu - w moim przypadku było to "róźnica priorytetów zawodowych" hahaha. Jak widać po komentarzach, jest to standard tej agencyjki, także jeśli się zastanawiacie nad wysłaniem CV lub podjęciu tam pracy-lojalnie i z czystym sumieniem przekazuję, że absolutnie nie warto. I nie jest miło pracować w średniej wieku 18 max 20 lat, brak obycia zawodowego i jakichkolwiek kompetencji jest po czasie mocno irytujący i wysoce problematyczny, jeśli trzeba zespołowo pracować.

Aneta

Pracujesz w Smart MBC? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

benefity w MBC
@Aneta 07.04.2017 11:59

Na obietnicę umowy o pracę, dynamiczne środowisko - co tydzień ktoś odchodzi, a także codzienne strategiczne zmiany - pomysły osób decyzyjnych. A tak poważnie, to na nic. Firma nie wysyła na żadne kursy, nie dofinansowuje żadnych wyjść, kart typu multisport itd., elastyczne godziny pracy wyglądają tak, że można pracować jak się chce, ale trzeba być pod telefonem i meilem od 9 do 17.

Speed

Pracował ktoś za granica przez tą agencję? Interesuje się oferta w Wloszech jako produkcja domkow letniskowych.ktos pracował lub pracuje? Prosze o opinię

Chuj
@Speed 27.03.2017 14:02

Polecam ziomek

unikać

Miejsce dobre, ale tylko i wyłącznie na zrobienie praktyk i nauczenie się wielu praktycznych rzeczy. Praktykanci wrzucani są na głęboką wodą i wykonują obowiązki etatowych pracowników, którzy podlegali dużej rotacji. Z tego co mi wiadomo zwolnieni zostali wszyscy, którzy mieli umowy o pracę, a na ich miejsce firma szuka praktykantów. Co jeszcze można powiedzieć o firmie? Chaos organizacyjny, zarządzanie przez niedomówienia i kłamstwa, a także przez osoby, które nie mają żadnego doświadczenia, co zauważył ktoś parę postów wyżej. Procedury na wszystko, mimo, że to nie korporacja, a dodatkowo wobec jednego z działów były stosowane inne reguły tylko dlatego, że byli oni oczkiem w głowie zarządzających i prezesa. Z firmy, która zatrudniała blisko 50 osób, zostało może z 10, z czego połowa to praktykanci - wnioski wyciągnijcie sami.

lepiej unikać

połowa ludzi to stazysci i praktykanci pracujacy za darmo albo za symboliczna kwote, reszta pracuje ponizej minimalnej, tylko kilka osób ma normalna pensje i stanowisko, pozostałe podlegają całorocznej rotacji i wykorzystywaniu do bieżących działań, lepiej unikać.

nie polecam

Smart mbc - chamstwo buractwo i ogólnie pojęte dziadostwo, co chwile zwalniane i przyjmowane nowe osoby poniżej minimalnej krajowej.

Marcelina

Dzisiaj po prawie 1,5 roku zakończyłam pracę w dziale marketingu w Smart MBC. Byłam tu początkowo na praktykach, kolejno na stażu (który wspominam jako jeden z najlepszych momentów w firmie), a przez ostatnie 10 miesięcy pracowałam na stanowisku konsultanta. Mimo lepszych i bardziej stresujących chwil (jak w każdej pracy), na pewno będę pozytywnie wspominać Smart MBC, a zwłaszcza osoby, z którymi miałam okazję współpracować. To na pewno idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać branżę HR, oswoić się z nowinkami, ale też po prostu zdobyć pierwsze doświadczenie. Można nauczyć się tutaj "ogłady". Łatwo jest połączyć pracę i studia. Smart MBC jest bardzo wyrozumiały i przestrzega zasad work-life balance. Może nie można zarobić tutaj kokosów, ale na pewno można nauczyć się funkcjonowania w małej firmie, o dużej dynamice i stawiającej na technologie. W moim przypadku, dzięki wsparciu współpracowników, poznałam bardzo dokładnie wiele narzędzia z zakresu marketingu internetowego i PR, także kilka narzędzi HR. Być może wiele osób tego nie doceni, ale gdyby nie praca tutaj - nie miałabym możliwości sprawdzenia i korzystania z nich. Co uważam za bardzo cenne? Osoby w dziale na wyższym stanowisku zachęcały mnie do rozwoju i podejmowania nowych wyzwań. Wspierały mój rozwój zawodowy w obszarach, takich jak np. EB. Czułam się doceniona za każdy większy projekt, nad którym pracowałam. Myślę, że jest to bardzo ważne na początku kariery zawodowej. Mimo, iż z niektórymi osobami różniły mnie poglądy na wiele tematów, współpraca zawodowa przebiegała zazwyczaj bezkonfliktowo. Co do rotacji pracowników - nie jestem jednak w stanie jej ocenić, gdyż zespół marketingu, którego byłam częścią, nie uległ zbytnim zmianom w okresie mojego zatrudnienia. Jeśli był wolny wakat, praktykant dostawał ofertę stażu. Na pewno nie było sytuacji, w której osoba na stanowisku konsultanta była zwalniania, by w jego miejsce zatrudnić praktykanta... Oczywiście, to moja subiektywna ocena. Zdaje sobie sprawę, że kultura organizacyjna Smart MBC, nie każdemu przypada do gustu. Mi się podobało. Ze względu na brak dalszych możliwości awansu - co oczywiście rozumiem, ale jednak dalszy rozwój i zwiększanie obowiązków jest to dla mnie ważne - oceniam współpracę na bardzo dobry. Każdą osobę chętną do porozmawiania o tej firmie zapraszam do kontaktu.

NIE POLECAM!

Ja również nie mogę nic dobrego o tej firmie napisać. Zgadzam się z większością negatywnych komentarzy. Praca niskopłatna, najlepiej dla studentów ze względu na niskie koszty zatrudnienia. Sposób działania Smarta - jesteś specjalistą w swojej dziedzinie - wiedzę przekaż praktykantom, aby jak najszybciej mogli zająć Twoje miejsce pracując za "grosze". Dlatego jest taka duża rotacja nawet na wyższych stanowiskach. Z czystym sumieniem NIE POLECAM pracy w strukturach firmy.

słabo

słabo

Ania

Pracowałam tam 6 miesięcy nigdy więcej totalny chaos pierwsze wrażenie dobre ale na tym się kończy niestety

Abc

Z dala takich firm 1/6

praca

brak kompetencji, totalne dno nie polecam :)

praca hmm

Nie polecam pracy w tej firmie, niczego się tam nie nauczysz. Jedynie co to będą wymagali wiedzy od Ciebie, którą przekażesz studentom pracującym tam za grosze. Rotacja pracowników tam jest ogromna. W ciągu 2 miesięcy potrafi zmienić się tam cały dział. Kadra zarządzająca nie jest kompetentna.

Były praktykant

Portal daje też możliwość wyrażenia pozytywnej opinii. I z tego co widze niektorzy z tego korzystaja. Nie każdy dobry komentarz to opinia osoby obecnie pracującej i probujacej wybielic firmę. Choc pewnie takie sytuacje sie zdarzaja. Czy ktoś w to będzie wierzyć czy nie to niech każdy odpowie sobie sam. Ostatnio wysyp negatywnych opinii więc może faktycznie jest coś nie tak i zostaną dokonane zmiany na lepsze. Natomiast firma funkcjonuje i ktoś w niej pracuje więc chyba są osoby tez zadowolone.

YUZ

Wszystko szybko się zmienia, bo panuje w niej chaos, a decyzje które są podejmowane nie saą przemyślane pod względem konsekwencji jakie niosą i później trzeba płacić za skutki i gasić pożary ze względu na decyzje podjęte ze względu na brak kompetencji. Osoby, które mają już jakieś doświadczenie patrzą inaczej- fakt ponieważ wiedzą jakie są normalne standardy w pracy, jak traktuje się pracowników należycie etc. Ciekawi mnie dlaczego ktoś założył, że osoby, które coś tu napisały pracowały w firmie 3 miesiące... skoro rotacja w firmie to 60-70 % pracowników zatrudnionych w danym roku- CHOLERNIE DUŻA. Okres pracy w niej nie ma, wiec znaczenia. A fakt osobom pracującym 3 miesiące łatwo szybko sprawdzić pracodawcę, jeśli jest z nim coś nie tak to po prostu uciekają, To jest chyba oczywiste! A osoby, które pracują dłużej, mają zobowiązania i inne rzeczy na głowie tak szybko jej nie zmienią, ponieważ nie mają tak dobrej możliwości. Pracownicy też mają swoje wymagania do pracodawcy, nie tylko pracodawca do pracowników. Z tego co wiem jest to portal do wydawania opinii o pracodawcach, a nie pracodawców o sobie , czyli pracodawcy. Odpisywanie na komentarze i próba "ratowania" jest nienaturalna, i bynajmniej nie poprawia wizerunku... przynosi efekt odwrotny i to jest dopiero żałosne, jeśli chodzi o takiego pracodawcę, że stara się zataić prawdę. A fakt taki portal może też służyć na wylewanie żali- ale po to on jest , daje taką możliwość napisania opinii o danym pracodawcy, warunkach pracy etc. Nie jest stroną, która ma służyć do propagandy!

Zad

Oczywiście zgodzę się ze osoby z doświadczeniem nie będą pracowały za niska stawkę i dotyczy to każdej branży. Jeżeli niskie stawki są proponowane to jak widać albo znajduje się ktoś kto za taką stawkę jest skłonny podjąć pracę zwykle są to osoby młode albo osoba która proponuje taką kasę nie ma noża na gardle aby podnieść wynagrodzenie. Firma dobra dla osób młodych ambitnych oczekujących wrzucenia na głęboką wodę. Natomiast nie dla osób które mają 10 lat do świadczenia i pracują tylko tak jak się nauczyli i każda nowość jest negowana. Nie będę przesadnie bronić firmy bo moze wiele sie zmienilo ale wydaje mi się że jest spora grupa osób której będzie podoba się taką firma a będą też osoby które nie będą do tej firmy pasować. Ja pomimo wielu spornych sytuacji wspominam ją dobrze, ale też musiało trochę minąć aby zauważyć zalety a nie tylko wady.

doświadczony pracownik

Tak każda firma ma swoje wady, ale w takim razie niech firma kreuje się jako przedsiębiorstwo studenckie w którym wszyscy się dopiero uczą. Niech nie publikuje ogłoszeń o poszukiwaniu doświadczonych pracowników, bo tacy pracownicy nie będą pracować na umowę zlecenie za 1800 zł... Jeśli firma chce się jednak nadal kreować na poważne przedsiębiorstwo to negatywne komentarze są jak najbardziej na miejscu. Szanujmy czas innych ludzi i widząc CV doświadczonej osoby nie zapraszajmy jej na rozmowę do SMART MBC licząc, że może jakimś cudem od paru lat daje się wykorzystywać i 1800 zł od SMARTA na umowę zlecenie to będzie więcej, niż teraz ma.

Zad

wypowiem się jako osoba która miała okazję pracować w tej firmie jakiś czas i nie było to 3 miesiące a nieco dłużej. Firma ma swoje za uszami (ale która nie ma). Faktycznie nie każda podjęta decyzja jest dobra, natomiast wylewanie żali do niczego nie prowadzi. Jedno co można na pewno o firmie powiedzieć to że rozwija się w błyskawicznym tempie w różnych obszarach (choćby sklep internetowy okazał się fajnym pomysłem choć pamiętam że początki były trudne). Szybki rozwój i postawienie na osoby młode faktycznie może powodować że czasem popełnia się błędy, ale kto ich nie popełnia – zwłaszcza że dla większości to pierwsza lub druga praca więc skąd pewnych rzeczy mają się nauczyć. Firma też nie jest dla każdego, osoby młode chcące się sprawdzić, dynamiczne, ambitne traktujące firme jako poligon doświadczalny w tej firmie się odnajdą. Osoby które mają większe doświadczenie i pracowały w różnych firmach mogą oceniać firmę źle przez własne wcześniejsze doświadczenia. Jeżeli faktycznie tak źle jest to każdy ma prawo do zmiany pracy, nie ma pracy niewolniczej. Po za tym wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i pamiętajcie że każda firma ma jakieś wady.

cxz

Krzywdzące opinie? To chyba żart. Jak zatem Smart MBC wytłumaczy tak ogromną rotację? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia na Facebooku przedstawiające cotygodniowe "gry integracyjne" - wciąż nowe, młodziutkie twarze. Osoba myśląca poważnie o swojej karierze zawodowej nie wytrzyma długo w firmie, w której przed rozpoczęciem współpracy trzeba SAMODZIELNIE opłacić koszt wstępnych badań u lekarza medycyny pracy, w której główną formą zatrudnienia jest umowa zlecenie. Ponadto brakuje podstawowych narzędzi rekrutacyjnych, niezbędnych do wykonywania swoich obowiązków, a KPI tworzą osoby, które najpewniej nie mają żadnego doświadczenia ani przygotowania merytorycznego w tym zakresie - w końcu w bardzo krótkim czasie awansowały na "dyrektorskie" stanowiska z poziomu praktykanta w rzeczonej firmie. Warto też wspomnieć, że kończąc współpracę ze Smart MBC nie otrzyma się należnej, wypracowanej premii - jest ona wstrzymywana. Za karę? Takie rozwiązanie budzi wątpliwość czy jest ono zgodne z kodeksem pracy. No cóż...

Student

Poleca firmę na start,bardzo fajny kreatywny zespół pełen ciekawych pomysłów i innowacji. Szefostwo otwarte na propozycje pracowników - potrafiący dogadać się z ludźmi którzy chcą rozmawiać. Czy jest ciężko? jak w każdej pracy bo to jest praca, a niektórzy chyba nie zdają sobie z tego sprawy.

ZYX

Opinie napisane nie są wcale krzywdzące, ani nie zgodne z prawdą. WŁAŚNIE SĄ PRAWDĄ, a to wieelka różnica. I niestety nie zgodzę się, bo żadne uwagi w tej firmie nie są brane do serca.

ABC

Hahah ten artykuł zachęcający ludzi na Go worku do pracy w Smart MBC, to ruch który ma przyciągnąć do was ludzi? Czarnego pijaru nie da się tak łatwo poprawić. Nie polecam, całkiem odpowiedzialnie. Jeśli ktoś chce doświadczyć jak nie powinno być w pracy to zapraszam. Jeśli ktoś przeczyta moją opinię niech się milion razy zastanowi. Brak szacunku do jakichkolwiek zasad i ludzi. Ludzie tępi nie są i dużo rzeczy rozumieją. Ciekawe skąd ta rotacja... Polecam komentarze wyżej, mówią same za siebie i się bronią....

Smart MBC

Dziękujemy wszystkim za każdą opinię. Wasze uwagi są dla nas bardzo cenne i to właśnie dzięki nim możemy stać się lepsi - zarówno jako pracownicy, jak i pracodawca. Naprawiamy popełniane błędy i podejmujemy działania, których celem jest poprawa atmosfery oraz wizerunku firmy. Pomimo tego, że wybrane opinie są krzywdzące i niezgodne z prawdą, przyjmujemy każdą i szanujemy osoby, które je napisały.

zxcv

Rotacja pracowników spowodowana jest brakiem poszanowania w stosunku do pracownika ze strony zarządu- zarówno Prezesa firmy jak i jego zastępcy w postaci osoby, która w ciągu dwóch lat 'awansowała' z poziomu praktykanta do pierwszej osoby po szefie, więc to może obrazować jak wewnątrz wygląda firma. Zmiany w zarządzaniu i funkcjonowaniu wprowadzane są ''na wczoraj'', bardzo słaba komunikacja między osobami decyzyjnymi, a zwykłymi pracownikami. Zarząd kładzie nacisk na poboczne kwestie, a nie kluczowe w zakresie funkcjonowania firmy. Umowa o pracę to wyjątek, firma stawia tylko na studentów, ze względu na niższe koszty zatrudnienia. Oferują umowę o pracę po okresie próbnym lecz potem jest on wydłużany, a uzasadnienie decyzji absurdalne. Potencjał firmy to nie zarząd lecz ludzie, którzy mają głowy pełne pomysłów, gdyby nie oni firma nie miałaby racji bytu. Firma kreowana przez samą siebie na przyjazną i pomocną w rozwoju, rzeczywistość jednak jest zupełnie inna.

Xyz

Żadnych szans. Nawet jak Ci coś obiecają, to potem wymyślą jakikolwiek powód, dla którego premia nie należy się.

ODRADZAM współpracę ze Smart MBC. Nie bez przyczyny w firmie jest bardzo wysoki wskaźnik rotacji pracowników. Warunki współpracy przedstawione na początku miały się nijak do rzeczywistości. Umowa zlecenie zamiast "obiecanej" umowy o pracę. Brak uczciwości i profesjonalizmu wobec pracowników. Employer branding o którym mnóstwo artykułów tworzy Smart MBC można skwitować przysłowiem "ten, kto najwięcej mówi, zwykle niewiele robi".

Basia Kasia
@. 18.08.2016 20:03

Zgadzam się! A Margo58, która pyta gdzie firma przejawia brak profesjonalizmu to chyba jakiś pracownik (nawet postarał się, aby wypowiedź miała kiepską składnię dla nie poznaki). Też zauważyłam,że pracownicy zmieniają się tam niemalże z prędkością światła. Wczoraj była Pani Kasia- dziś jest Weronika, ale za miesiąc już Pani Weroniki też nie ma. To świadczy tylko o jedynym- preferują styl zarządzania przedsiębiorstwem w stylu:"szybko, tanio..." To takie przykre,że większość agencji ma wymogi taaaaakie a zatrudniają studentów po to tylko, aby mniej płacić za Zus no i oczywiście móc płacić grosze i samemu od siebie nie musieć zbyt wiele dawać, bo młodej osobie zwykle zależy, żeby trochę popracować, aby zdobyć doświadczenie i z braku owego doświadczenia nie mogą w pełni ocenić tego co reprezentuje osoba najwyżej "postawiona"... Będąc na rozmowie w Smart zachęcona ich stroną i tym jakie super profesjonalnie wrażenie robią przeżyłam szok widząc te masę studentów w środku...

nie polecam nikomu poważnemu

ojojoj, najwyraźniej powyżej stażyście ze smart mbc coś się pomyliło, chyba komentował kilka portali jednocześnie i postał zlepek z różnych odpowiedzi hahhhahaaaha.

Zdystansowana

Jeśli w tej firmie nic się nie zmieniło, to nie polecam pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Nie wierzę, ze zaoferują umowę o pracę, a nawet jeżeli - to szybko się Ciebie pozbędą. Najlepiej żebyś jeszcze nauczył/a szybko swojej roboty jakąś młodą studentkę. Wtedy już nie będziesz im potrzebna/y, bo ktoś wykona Twoją robotę za połowę Twojego wynagrodzenia. To typowa agencja, która zatrudnia studentów na umowach zlecenia. Poprzeglądaj ich profil na FB to zobaczysz, że co chwilę pracują tam inne osoby. Jedni przychodzą na staż, inni odchodzą. Praca w Smart MBC nadaje się dla studentów i osób bez doświadczenia, które chcą łączyć studia z pracą i są tym samym gotowe do pracy za niewielkie pieniądze. Na początek kariery - polecam, ale jeśli masz już jakiekolwiek doświadczenie, to się tam nie rozwiniesz, bo nawet nie ma od kogo się czegokolwiek nauczyć. W szkolenia też nie wierzę, chyba że będą jakieś darmowe z UE. A że szkolenia z UE są kierowane najczęściej dla osób zatrudnionych na umowę o pracę, to... znacie odpowiedź.

tul

witaam, praca przez agencje nawet spoko, a wiecie moze jak wyglada ubezpieczenie przez ta agencje?

Smart MBC

Pewnie, że jest możliwe! Poza tym zawsze można do nas wysłać swoje CV przez formularz aplikacyjny: (usunięte przez administratora) Organizujemy średnio raz na kwartał Projekt Kariera: jest wtedy możliwość odbycia u nas praktyk w wybranym dziale! Dodatkowo wszystkie nasze ogłoszenia można znaleźć tutaj: http://smartmbc.pl/index.php/kandydat/praca-stala (usunięte przez administratora) W przypadku pytań, zachęcamy do wysłania wiadomości na: kontakt@smartmbc.pl

Gabrys

A potem ktoś Cię obudził..? Firma pozwala sie rozwijać dużo i w różnych kierunkach najlepiej jak robi sie to jeszcze w domu po godzinach za ktòre nikt nie zapłaci. Umowa zlecenie to podstawa funkcjonowania. Jak ktos nie mysli o pieniądzach a o zaliczeniu praktyk to ok jak ktos mysli o tym na poważnie to odradzam. Warunki pracy nie jasne, wynagrodzenie minimalne...

no kpina

niezwykle profesjonalna firma majaca maila na gmailu:D

Monika Smart MBC
@no kpina 30.03.2015 12:41
niezwykle profesjonalna firma majaca maila na gmailu:D

To prawda, że w naszej pracy używamy funkcjonalności Google, które na co dzień usprawnia realizowane przez nas działania :) Jeśli kiedykolwiek otrzymał/a Pan/i od nas wiadomość z takiego maila oznacza to, że gdzieś pojawił się błąd i poczta została źle skonfigurowana. Dziękuję za komentarz, na pewno to zweryfikujemy.

izuus

Monika Smart MBC
@izuus 11.02.2015 15:57
Chyba ta Agencyjka nic nie robi tylko siedzi i wypisuje komentarze na swoją cześć Same peany widze tu :)Załosne....

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii o naszej firmie. Zapewniamy, że robimy co w naszej mocy, aby zyskiwać pozytywne opinie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na nieparzękawy.pl http://www.nieparzekawy.pl/praktyki-staze/smart-mbc.html

Panna Małgorzata
@izuus 11.02.2015 15:57

To domena agencji tego typu. Niektóre nawet zatrudniają osobę, która siedzi na forach, zakłada n liczbę kont i gdy tylko jest negatywny komentarz to "odpiera atak". Ja osobiście patrząc na stronę tej agencji, to jak się kreują w mediach pomyślałam "wow". Byłam oczarowana, niestety to oczarowanie kończy się na rozmowie kwalifikacyjnej, gdy pani prowadzi ją tak jakby w trakcie przeżuwała śniadanie i sprawdzała wiadomości na fb a przeczytanie Twojego CV przed rozmową było ostatnią rzeczą w jej hierarchii zadań. Zero przygotowania, widząc średnią wieku zatrudnionych (hm 19 lat) ciężko się spodziewać czegoś innego. A poza tym bardzo słabo płacą.

Krzysztof Smart MBC

Mógłbym prosić o doprecyzowanie pytań? Na tym, bądź podobnym stanowisku - tzn. jakim stanowisku? W jakiej firmie? Czy chodzi Pani/Panu o pracę w Smart MBC, czy raczej w jakiejś konkretnej firmie, dla której Smart MBC prowadzi lub prowadziła rekrutacje?

Aneta N.

Mało jest agencji rekrutacyjnych na rynku, które tak profesjonalnie podchodzą do Kandydatów. Na każdym etapie rekrutacji miałam cały pakiet informacji co się dzieje z moją kandydaturą. Co ważne, nasz kontakt nie urwał się po rekrutacji, natomiast co jakiś czas dostaję jakieś propozycje ze strony Smart MBC to na pewno miłe. Z tamtej rekrutacji nic nie wyszło, to raczej wina mojej osoby niż biura rekrutacyjnego, mam jednak nadzieję, że za ich pośrednictwem uda mi się zdobyć tą wymarzoną pracę.

manis

Rzetelna i uczciwa firma, dba o Pracowników, daje możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

Niki

Wreszcie natrafiłam na praktyki, które pozwoliły mi się rozwijać na różnych poziomach. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, ludzie kreatywni a do tego komunikacja wewnętrzna przebiega bardzo dobrze. System pracy dostosowany do każdego indywidualnie dlatego też serdecznie polecam firmę Smart MBC;-)

anKa

Pracowałam dorywczo w salonie meblowym jednej z wiodących marek, zatrudniona byłam właśnie przez Smart MBC. Pani [usunięte przez administratora] poinformowała mnie o wszystkim, jak będę zatrudniona, jak zostanie mi wypłacone wynagrodzenie itd. Wszystko ok i zgodnie z tym co mówiła. Praca była niezbyt ciężka, spoko ludzie, pieniążków trochę wpadło choć stawka niezbyt wysoko, ale zawsze coś do studenckiej kieszeni przybyło. Piszę tę opinię bo zwykle pisze się jak jest źle, a ja napiszę, że było dobrze. ;)

Zostaw opinię o Smart MBC - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smart MBC