Opinie o Tkol Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tkol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Tkol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tkol Sp. z o.o. w Poznań

Dyspozytor Nowy wpis

Hej! Brałem u nich udział w rekrutacji na Dyspozytora. Rekrutacja bardzo przyjemna. Dziewczyna zadawała normalne pytania, atmosfera luźna, bez stresu. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. W określonym czasie otrzymałem informację zwrotną po rozmowie. Szczerzę, to jednak postanowiłem zostać w swojej firmie, bo jak się dowiedzieli, że chce odejść, to dali mi większą podwyżkę. No, a jestem tradycjonalistą i nie lubię zmian xD. PS: oni teraz się nazywają Tekol.

Ilona Nowy wpis
@Dyspozytor

Literówka jak widać. ;p A z kim miałeś tę rekrutację? Wiadomo czy ta sama rekruterka jest? I przede wszystkim ciekawa jestem pytań

Odpowiedź Nowy wpis
@Ilona

Rekruterka to mocne słowo, w firmie pracuje kilka osób, reszta to maszyniści itd. Żenujący poziom prowadzenia "firmy". Każdy po styczności z nimi ma jedną i tą samą opinie - cyrk na kółkach, nie wiem jak to możliwe że ten pseudo przewoźnik jeszcze istnieje.

Lolek

Firma mała rodzinna, ale dobrze płacą i szanują człowieka. Bardzo dobra atmosfera w pracy aż chce się robić.

Henio
@Lolek

Ile ci zapłacili za napisanie

Ilona Nowy wpis
@Henio

A jakie obstawiasz stawki w 2019 za taką usługę? ;p I czemu ktoś z firmy miałby komuś za takie coś płacić, chyba napisanie komentarza to nie problem?

Przemysław - Warszawa

Współpracowałem z nimi jak jak jeździli dla Kolei Wielkopolskich - złego słowa powiedzieć nie mogę, pracowałem kilka razy z prezesem Januszem G, zanim jeszcze powstał Tkol, mogę z pełną odpowiedzialnością za słowa potwierdzić, WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU, jako prezes ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Tak trzymać...

Prawda

Na początku wszystko wygląda fantastycznie: mała rodzinna firma, „miła atmosfera”, kawki, drożdżówki, heheszki... jednak po krótkim czasie okazuje się, że w firmie panuje okropny bałagan, nie szanują pracowników, nagle zmieniają warunki umowy o pracę (oczywiście na gorsze), upokarzają pracowników, zatrudniają leniwe koleżaneczki, które nie mają pojęcia o swoich obowiązkach, popełniają masę błędów, których nawet nie potrafią poprawić po licznych kontrolach i upomnieniach z ZUS. Kadry to (usunięte przez administratora) i metr mułu, fruwające wszędzie dokumenty akt osobowych pracowników, zupełny brak profesjonalizmu. Szefowa odnosi się do pracowników bez szacunku, robi niestosowne uwagi, poniża i traktuje pracowników jak służących. Wisienką na torcie niech będzie permanentny problem z wypłatą na czas; każdy pracownik dostaje pieniądze w innym terminie, oczywiście koleżaneczki szefowej są na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o terminowość wypłaty. Reasumując, nie polecam. (usunięte przez administratora) i brak profesjonalizmu.

Pelikan
@Prawda

A od jak dawna tam pracowałeś? i na jakim stanowisku? i dlaczego cię zwolnili?

@Pelikan

Pracowałem wystarczająco długo, aby poznać prawdziwe oblicze tej „firmy”. Odszedłem, bo tam są takie (usunięte przez administratora), że powinni stracić licencje, nie chce mieć z tą „firmą” nic wspólnego. Nie będę na polecenie szefowej działał na granicy prawa, bo zbyt wiele poświęciłem na zdobycie uprawnień, żeby je teraz stracić, bo „szefowa” tak sobie życzy. Do tego ciągła rotacja pracowników niższego szczebla, przez co w administracji panuje niekończący się bałagan i ciągle nowe zasady, których i tak nie przestrzegają. Znalezienie dokumentu w archiwum graniczy z cudem...

Hanna
@Prawda

Co konkretnie było Twoim zdaniem nie w porządku? Twoje zarzuty w kierunku firmy Tkol są dosyć poważne, a mimo to podajesz same ogólnikowe informacje, a uzasadnienie i ewentualne dowody są niezwykle istotne w takiej kwestii.

@Hanna

@Hanna, uważam, że szczegółowo opisałem warunki panujące w tej „firmie”. Nie mogę przytoczyć konkretnych sytuacji, bo wymagałoby to podania nazwisk, a nie tędy droga.

@Pelikan

Nie zwolnili mnie, miałem dość i odszedłem, założyłem własną działalność i jestem szczęśliwy, nawet teraz w obliczu covidu nie narzekam. Nigdy więcej niechciałbym być pod władzą takich ludzi.

Maja
@Prawda

Dopisałbyś może, na czym polegała ta zmiana umowy na gorsze? Rozumiem, że najpierw była o pracę, a potem... Chyba akurat to nie zdradzi za wiele..

Walo
@Prawda

A trzeba było do UTK zgłosić raz dwa by zamknęli teraz podobno mają współpracować z LOTOS KOLEJ zobaczymy ile godzin będzie pracował maszynista i ustawiacz to że zmieni wykaż to pikuś ale jak zdjęcie będzie miał zrobione że od 7 rano i o 20 wieczorem te same osoby cienko go widzę.

Ilona
@Walo

Myślisz, że tak tego będą pilnować? Albo jak już to może to jakimś cudem obejdą? Co sądzisz?

Walo
@Ilona

Wiem że obsługują w Poznaniu a teraz w Warszawie podobno a taka mała firemka nie ma dużo ludzi tak że na pewno będzie kombinował a w Warszawie non stop jest UTK tak że niech próbuje

Pikapi
@Walo

Jak brakuje kasy na aparat fotograficzny chętnie pokrzyczę. Przecież on są w permanentnej kontroli UTKa, tak bardzo komuś zależy by ich (usunięte przez administratora)

kolejorz
@Prawda

wszedłem tutaj z ciekawości, bo wiadomo tutaj to tylko byli i sfrustrowani pracownicy. I się nie zdziwiłem. Robię dla nich na zlecenie. Nigdy nie narzekałem. Normalna praca. Co pracy na granicy z prawa to się odniosę: hahahaha kto w Polsce i naszym cudnym bezładzie nie kombinuje? Znajomy też ma małą firmę i z trudem co się utrzymuję.

Ilona
@Pikapi

"Pożyczę" miało być? ;) No a skoro jest tak jak piszesz, to co dalej z tym wszystkim?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tkol Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Stefan

Jak jest teraz z rotacją w firmie? Przyjmują nowe osoby czy raczej jest tendencja do zwalniania? Bo nie chciałbym na darmo wysyłać CV jak i tak rekrutacja zamknięta na kłódkę :) Ktoś mi podpowie???

Nikoś

Daleko trzeba by było szukać równie dobrej firmy! Są chęci do pracy to firma jest dla takich ludzi.

Firma jest OK, obniżyli wynagrodzenie tylko o 10% na 6 miesięcy a nie jak inne firmy 25% i na czas nieokreślony, atmosfera jest OK i z dyspozyturą idzie się dogadać. Jeśli o mnie to polecam bo dyrektor to też były maszynista i zna się na robocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tkol Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Tkol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tkol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tkol Sp. z o.o.?

Tkol Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kolejowa 6A lok. 12
    60-716 Poznań