Opinie o Nowa France w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Nowa France. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Nowa France na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa France w Poznań

Michał Nowy wpis

Ciezka jest praca na magazynie? Pracuje dużo kobiet ?

Krystian Nowy wpis

Witam Jak wyglada praca w sadach na magazynie? Podstawa, godziny pracy itp. Z gory dziekuje za odpowiedź

kandydat Nowy wpis

proszę o informację jak wygląda praca w księgowości w tej firmie w Sadach?

Ktoś kiedyś znał ksywkę "wąski" w innym czasie i w innej firmie i każdy kto czyta się domyśla o kogo chodzi.... Osoba ta wylała w swoim życiu wiele osób z pracy, narobiła niezłego syfu a teraz pisze i wylewa żale, masakra jakaś. Karma wraca, tak wraca każdemu a fałszywych przyjaciół poznaje się w biedzie i owszem szanowny panie wąski...mam nadzieję że się już nikt nie nabierze na piękne słówka

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nowa France odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Nico

Drodzy Państwo ! Atmosfera i zadowolenie w tej firmie jest zależne od oddziału i zaangażowania,samego siebie jak i załogi.Każdy oddział niemalże jest jak osobna firma ,jakie kierownictwo i zarządzanie oraz zaangażowanie samego siebie, taka atmosfera i chęci,więc nie bierzcie ogółu pod uwagę tylko jak już chcecie czegoś się dopatrzeć lub poznać to skupcie się na danym oddziale i kwestii która was interesuje. Najłatwiej przekreślić ogół z powodu jednostki- brednie. Reasumując w większości oddziałów jest bardzo dobrze a pojedyncze przypadki to margines. Tyle mam do powiedzenia . W firmie 5 lat.

MK

A mnie się podobało w Nowej. To fakt, że rodzina ma najlepiej, ale niby dlaczego tak by nie miało być? To chyba ich firma nie? Pan Prezes po to tyle lat pracował, żeby własnie rodzinie zapewnić byt. A jak jesteś ambitny i masz umiejętności, którymi możesz się pochwalić to cię zauważą i docenią. Jak jesteś przeciętniakiem to niestety wszędzie nim będziesz i zawsze będziesz narzekać. Ale to raczej nie wina Zarządu PHe NF, tylko kapitalizmu, Unii Eu - która świadomie robi z naszego kraju zaplecze robotnicze, komunizmu który zeżarł nasz kraj i polityków, którzy z komunistami się dogadali w 1989, zeby Polskę wspólnie żreć dalej. A Ty czytelniku jak już tak narzekasz to się porzadnie zastanów co przez ostatni miesiąc zrobiłeś dla swojej kariery? A co zrobiłeś przez ostatni rok? A ostatnie pięć? Jeśli tylko wykonujesz pracę i nic poza tym to nie dziw się, że nie posuwasz się do przodu. Ucz się, dokształcaj i walcz, albo giń. Wracając do sedna, w Nowej kokosy zarobisz tylko jeśli jesteś wybitny. Jeśli jesteś nieprzeciętny to warto się im sprzedać, zwłaszcza na początku kariery. Jeśli natomiast nie jesteś w stanie dać firmie nic konkretnego poza mechanicznym wykonywaniem obowiązków to lepiej od razu jedź na zmywak do UK.

stary

Z przykrością muszę stwierdzić ze większość opinii sie zgadza ale tak to jest jak młody zarząd dostaje duża firmę i nie wie za co sie zabrać. 100 pomysłów na minute i ciągle przychodzą nowe do głowy a dobrze by było skończyć jeden do końca. Szkoda gadać. A magazynierzy na pół etatu to już jest cyrk na kółkach współczuje chłopakom i tym na urlopach bezpłatnych. Ale co najważniejsze ze zarząd jeździ , buduje i się bawi reszta niech haruje dal nich. Oby ktoś się tam w końcu obudził. Panie [usunięte przez moderatora]e trzeba się w końcu obudzić bo córunia z resztą niszczy tą firmę.

??????

mało komentarzy a jest o czym pisać

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa France - Poznań

Nowa France