CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Opinie o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.

Paulina

Sporo negatywnych opinii pojawia się na temat przełożonych, a jak wygląda sama praca? Jesteście zadowoleni? Czy zaangażowanie przekłada się na wysokie zarobki? Czy pracodawca umożliwia rozwój w strukturach firmy? @zakochana, rozumiem, że w firmie trudno zaplanować wolne dni? Może jest to związane z niewielką liczbą pracowników?

@Paulina

W listopadzie pisalas ze nie jestes pracownikiem tej firmy. Jak na osobę spoza zakładu jestes dobrze zorientowana. Świadczą o tym pytania jakie zadajesz. Prowokujesz pracowników do pisania tego o czym dobrze wiesz. Nie denerwuj ludzi.

Śnieżka

Praca spoko co piątek wolne bo nie co robić żyć nie umierać

Ojaja

Bla bla bla. Pani J zdrowa kadrę ma. Lek na wszelkie zła? Zachorujesz - nie pracujesz! Tralalala.

CukierkowyRoladziarz

Świetny ruch z tymi zwolnieniami przed sezonem, kiedy w Polsce jest najniższe możliwe bezrobocie. Ciekawe gdzie znajdą ludzi na sezon. Angole to już w ogóle nie myślą a nasza Pani tym bardziej

Wiosna
@CukierkowyRoladziarz

Chyba aż tak złe nie jest. Kontrola wyjechała,szefowa wyzdrowiała i na hali sie pokazała. Cześć załogi zadowolona, nadgodziny robia. I tyle

CUKIERNIA MISTRZA JANA Sp zoo prowadziła rekrutację na stanowisko Cukiernik z doświadczeniem Iłża. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Taczka

Zbieram na taczke dla " Pani Zołzy"

Wam powiem tak za te bezprawne zwolnienia i mobing w pracy powinniście to zgłosić do tv bo nic nie poradzicie a joanna dalej bedzie wyzej (usunięte przez administratora) niz głowe nosic ale ci co sa zwolnieni pewnie teraz tryskaja życiem i sie ciesza bo zaczeli nowy rozdział w zyciu bez mobingu i ludzi ktorzy ich poniżaja...powidzenia dzieciaki

Żona prezesa

Oj cieszę się bardzo siedzę w domu do końca maja mi zapłacą żyć nie umierać tylko kwiatka na pożegnanie nie dostałam od " kierownika" WSTD

Torcikowa

Słyszałam ze ktoś zgłosił do telewizji co się w zakładzie dzieje.Czy to prawda nie wiem może plotka.

Uwaga

Roladowiec

Jak na Szczecin firma jest OK, stabilna praca i zarobki, oczywiście zawsze może być lepiej, ale tak jak wszędzie. Kierownicy i Dyrektor są też przyzwoici, nie ma co narzekać.

@Roladowiec

Chyba pęknę ze śmiechu jak te bzdury czytam. Chyba pracujesz w innym zakładzie niż pozostali. Albo masz inne stanowisko takie za biurkiem. Nie kompromituj sie lepiej.

Wiosna

Jak wam sie nie podoba to sie możecie zwolnić.

@Wiosna

Spoko tylko do końca lutego i żegnam CIULE

szczesciara
@Wiosna

cos taka madra !!!!!!! ty jak siedzisz na stoku z (usunięte przez administratora) to siedz i nie mow nikomu co ma robic kazdy ma prawo do pisania swojego zdania a tb jak sie nie podoba to nie czytaj hahaha

@szczesciara

Na kanapie siedze i co

@szczesciara

Zwolnili mnie i co

Paulina

@Carnababa @Robocik czy zwiększenie norm, o którym wspominacie jest czymś nowym? Piszecie, że ich wysokość może przełożyć się na zdrowie pracowników. Czy rzeczywiście są one aż tak wysokie?

@Paulina

Takie pytanie moze zadać tylko osoba która nie pracuje na produkcji.

@Paulina

Normy się zwiększa nic nowego ale czy warunki pracowników do tych norm się poprawia?

Scignijcie ta listę 9nie życzę se tam wisieć nie chcecie mnie i tyle

Spoko wszyscy się szykujcie do zwolnienia tak jak dzisiaj 10 osób

@Żona prezesa

To już pojedynczo im się nie opłaca zwalniać?

CiekawskiCiastek
@Żona prezesa

A co produkcja leci w dół?

@CiekawskiCiastek

Jesteśmy niewygodla nich

Zgadnij?

Zło

Kupili fabrykę gwoździ Wow nie będzie podwyżek dla nas i co wy na to

Hałabała

Dla tych którzy chcą mieć nocki na wypiek zapraszam. To jedyna linia która najczęściej ma nocki więc i po wypłacie będzie widać.

@Hałabała

Jestem za

Ojaja

Zgodnie z art. 129 § 3 ustawy z 26.06.1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r. poz. 1666 ze zm.) – dalej k.p., rozkład czasu pracy (inaczej zwany harmonogramem/grafikiem czasu) danego pracownika może być sporządzony – w formie pisemnej lub elektronicznej – na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Pracodawca przekazuje pracownikowi rozkład czasu pracy co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład. Zgodnie z literalnym brzmieniem przepisu na pracodawcy ciąży obowiązek tworzenia rozkładów czasu pracy na okresy co najmniej jednomiesięczne. Pracodawca nie może zatem sporządzać rozkładów czasu pracy na okresy krótsze, np. 1 lub 2 tygodniowe.

Ciekawe

Ojaja

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Skoro w cukierni jest okres rozliczeniowy 1 mies to grafik na luty powinien wisieć najpóźniej w ostatnia środę stycznia? Bo my prosze Kierownictwa jesteśmy ludźmi i mamy swoje prywatne zycie.

@Ojaja

Tu nie ma takiego czegoś

A raz w tyg nie laska

PAN

Czy pracownika który ma podpisana umowę o prace na 3 zmiany można zmuszać do pracy tylko na zmianę nocna?

@PAN

Pracodawca ma prawo ustalać tylko np. zmiany nocne. Musi zapewnić 11 godz odpoczynku pomiędzy praca i po 5 dniach pracy 35 godz odpoczynku przed nastepnym dniem pracy

@PAN

A 2 i 3 zmiana l2 też chce mieć ranki

Pyza

Zastanawiam sie dlaczego zawsze jest uprzywilejowana jedna linia? Teraz czekolada a wczesniej rolady. Tylko oni maja nocki. Jest różnica przy wypłacie. Tak jakby inne linie nie mogły w nocy tam pracowac.

Czekolada
@Pyza

A wez se te nocki wsadź gdzie słońce nie dochodzi zimno jak diabli i jeszcze ta NORMA na l2 wypiek ma same nocki CZEKOLADA CHCE MIEC RANKI

@Czekolada

Osoba Czekolada chyba SE źle przeczytała mój wpis albo ma problem ze zrozumieniem tekstu. U mnie było dokładnie to samo co u Osoby Czekolady. Niech l1 i l8 maja wreszcie nocki a np. l2 ranki. I wtedy pogadamy gdzie każdy moze sobie nicki wsadzić.

Czekolada
@Pyza

Jest rozwiazanie niech zniosą nocki wszędzie i nikt nie będzie pokrzywdzony

Pracowałem tam w 1997 r. Z tego co czytałem to dużo się zmieniło,zarabiałem ponad 2,5 tys i to tyle temu szok.

Zostaw merytoryczną opinię o CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.?

CUKIERNIA MISTRZA JANA sp. z o.o.