DBT Świat

Katowice

Opinie o DBT Świat

Edyta

@boski masz rację. To jest bardzo dobra opinia, jeżeli ludzie chcą pracować i nie odchodzą. Oznacza to, że dobrze im się pracuje w DBT Świat. Czy aktualnie też sytuacja w firmie tak wygląda? Może poszerzyli swoje prace i chętnie zatrudnią dodatkową pomoc. Szukających pracy może to zainteresować.

Anna

Jak się tam dostać?

Oburzona

Ta firma to przecież tragedia. Nie ma podstawy więc dostaję tylko tyle wypłaty ile sobie wypracuję. Czyli jak postanowię sobie pochorować to nie dostanę nic! Albo jak zrobię sobie dzień lenia, czyli całą moją uwagę poświęcam Facebookowi i Pudelkowi jednocześnie też mi za to nie zapłacą! Omijać szerokim łukiem. Kto to widział żeby na prowizji pracować.

Bruk

Oczywiście, że można iść na rozmowę rekrutacyjną. Ale dlaczego nie zasugerować się tym, co pisze ktoś, kto niby już na tej rozmowie był. Podejrzewam, że odpowiednio wcześniej można się przygotować i wywrzeć lepsze wrażenie swoją osobą. Ciekaw właśnie jestem tego jak wygląda cały proces rekrutacji, mógłby ktoś powiedzieć?

Były

Co tu tłumaczyć Robotnik... po prostu sobie poczytaj wnikliwie fora internetowe a się dowiesz wzzystkiego ja sie dowiedziałem w 5 minut. Omijać szerokim łukiem tą Firmę .....

Były

Ludzie chcecie się dowiedzieć coś na temat tej firmy??? poświęćcie sobie 1 minute wpiszcie nazwe tej firmy w internecie, przełączcie na grafike i znajdziecie odpowiedz gwarantuje......

ktos

A nie mowilam :P

ona25

Na czym polega ten dzien probny?Jakas praca w grupie czy pisanie jakis testow? Z gory dziekuje za odpowiedz

silver

mogby mi ktos powiedzieć jakie tam sa godziny pracy?

adamssros

no jak ja po rozmowie z menagerem to cus za szybko zostalem przyjety. czy to dobry czy zly znak??

Sara

Uwielbiam tam pracować.. Dzięki Nim człowiek czuje się lepszy niż wszyscy... Kocham to bo wiem, że robię coś ważnego... Czuje że po to właśnie się urodziłam!

kasi

wiadomo ze jak w kazdej pracy trzeba od czegos zaczac , ale jak sie wytrzyma ten krotki trudny poczatek to potem mozna byc menagerem, bardzo dobrze zarabiac i miec prace ktora moim zdaniem teraz jest jak najbardziej na czasie, bo wiekszosc firm teraz sie zmienia i poszukuje sie ludzi otwartych i chetnych do pracy

Agat

Ta firma dokladnie wie co robi, bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, byla krotka ale mialam szanse pokazac sie z jak najlepszej strony, opowiedziec o swoich celach, oczekiwaniach wobec pracy. Rzeczywiscie firma wie jakich ludzi poszukuje i daje ogromne szanse rozwoju

Lolek

Podoba mi sie w tej firmie mozliwosc etapowego rozwoju kariery i awansu, wogole swietni ludzie tam pracuja, panuje bardzo pozytywna atmosfera

Ciekawa

Witam wszystkich serdecznie.Wszystko ładnie,pięknie...ale może ktoś mi powiedzieć,na czym praca w tej firmie polega?Czy to telemarketing,czy akwizycja?Z waszych wypowiedzi nic nie wynika. Czy to praca w terenie,czy na miejscu w Firmie?Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

gość

( usunięte przez administratora );/fakt menadżerowie bardzo sympatyczni i ogólnie atmosfera w firmie bardzo luźna:)

Marcinos

Są ogłoszenia różne z tej firmy, ja pracuje od niedawna i jest zadowolony z możliwości szybkiego rozwoju kariery

Aniab@988

A skladka chorobowa? Co jeśli zachoruje?

vianne

Jestem właśnie po dniu próbnym. Od poniedziałku rozpoczynam współpracę. Jak wrażenia po dniu próbnym ? napewno atmofera bardzo sympatyczna. Praca oczywiście do łatwych nie należy, ale zarobki adekwatne do wkładu własnego no i oczywiście szansa na normalną umowe, a nie ciągle śmieciówki. Pozdrawiam

absolwentka

Hej jestem po zarządzaniu i marketingu, właśnie rozpoczęłam podyplomówkę menadżerską. Myślicie że mam szansę się dostać? Marzę o pracy w marketingu. Mam wysłać swoje CV? Zanieść osobiście? Do kogo się zgłosić?

///

A na czym polega ta suuuuper praca? Bo to trochę nie brzmi jednoznacznie... Proszę o odpowiedź.

pracodawca

oferują ci suuuuper pracę

emerdzensi

Polecam!! pracuję w tej firmie od tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Szefowie są mili, profesjonalni, pomocni. Ludzie tam pracujący też. Świetna, pozytywna atmosfera. I bardzo dobre zarobki. Polecam :D

...

chciałem sie dowiedziec jak jest z pracą w soboty w tej firmie?

:)))

chciałem zapytać jaka jest podstawa wynagrodzenia i ile można zarobić, z góry dziękuję za odp

Ola24

Mógłby mi ktoś przybliżyć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie?

content

firma otwiera mnostwo nowych oddzialow i dlatego potrzebuje nowych pracownikow. pracuje tu juz 2 tyg i poki co wszystko jest ok :)

Miau

marta - 2013-08-17 10:06:30 Rozmowa jest bardzo luzna,pytaja o zainteresowania,upodobania,cele i o poprzednia prace, atmosfera jest sympatyczna wiec nie masz sie czym przejmowac( usunięte przez administratora )

ciekawa

Hej czemu codziennie pojawiają się nowe ogłoszenia pracy w tej firmie? Firma tak szybko się rozrasta, że potrzeba aż tylu osób? Czy po prostu nikt nie spełnia oczekiwań menadżerów i ciągle szukają tej jednej idealnej osoby?

marta

iza

hej a możesz powiedzieć o co pytali na rozmowie? Jutro idę i nie wiem na co się nastawić?

Pracuś

Zgadzam się co jest powiedziane jest zrobione. Czasami się z tym nie zgadzam ale... Kraków otwieramy TAK

Prezes

Jak Twoja firma się rozwija i powiększa się liczba pracowników, kuszące jest aby oddać część pracy innym. Jednakże musisz uważać, aby nie stracić nad wszystkim kontroli. Pozostanie w codziennym kontakcie z firmą jest dobra cechą dobrego lidera. (usunięte przez administratora) powiedział nam: " Dobrze jest być w firmie, gdyż pracownicy widząc to będą zachowywać się w odpowiedni sposób." Jako lider czy prezes dobrze jest czasami "ubrudzić ręce", nie po to tylko aby pracownicy brali przykład, ale też, aby udowodnić sobie, że w dalszym ciągu jesteś w stanie wykonywać tę pracę i w dalszym ciągu posiadasz wiedzę. (usunięte przez administratora) powiedział: "Jest istotne, abyś sam robił to czego wymagasz od innych." Dla pracowników jest bardzo motywujące i budujące, gdy widzą swojego lidera czy prezesa wykonującego tą samą pracę co oni. Ponadto, będąc w firmie codziennie z łatwością dostrzeżesz wszelkie niedociągnięcia. Prowadząc firmę, jest oczywiste,że nie możesz robić wszystkiego sam, natomiast warto czasami podwinąć rękawy i pracować razem z innymi. " Nie ma sensu, aby zaczynać tę inicjatywę a potem rezygnować w połowie. Spróbuj, a na pewno będziesz czerpał korzyści..." powiedział (usunięte przez administratora)

as

to prawda co piszą o tej firmie! polecam

qwertyuiop

powiedz mi, czy podpisywałeś umowę? Ile po rozmowie kwalifikacyjnej zacząłeś pracę? No i ile się zarabia? Bo wszyscy mówią "świetne zarobki", ale jaka jest baza podstawowa? Tak jak piszą w ogłoszeniu? Tzn (usunięte przez administratora) brutto -> ok (usunięte przez administratora)na rękę za te 9 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu?

...

Ja jestem w tej firmie od 3 dni. Jest bardzo głośno i atmosfera jest jakiej szukałem, czyli luźny klimat. Teraz w sobotę mieliśmy duże spotkanie z jednym z Dyrektorów firmy. Było........opowiedział trochę o sobie jak zaczął i jak firma powstała i o planach jakie są w Polsce. Super aż mi się chce iść do pracy w poniedziałek (pierwszy raz w życiu). Facet na poziomie, ale bez żadnych wywyższeń dało się z nim pogadać jak z kimś kogo znam przez lata, takie wrażenie odebrałem.

ciekawski

kamila - 2013-07-04 22:00:49 Można zarobić, nie ma umowy o pracę (ja nie mam) Ludzie są mili co jest przyjazne aż chce się pracować. Pracuje od 10 do 19.30 ale jest spoko. Managerowie też nie można nic do nich mieć, czasami trzeba pytać dwa razy o małe rzeczy jak wolne itd. Wypłaty zawsze w czas (to co lubię)..........Kamilo powiedz mi tylko czy szukałaś pracy na stałe czy tymczasowo?? Możliwe że w tym jest również różnica z umowami... Pozdrawiam

Bill

Spotkanie było miłe i konkretne, jednak mam pytanie do innych osób (nie dopytałem się na miejscu) czy pracuje się tylko w biurze, czy trzeba jeździć po firmach/domach? bo była mowa o sprzedaży face 2 face i b2b...

Tak polecam wyślij swoje CV i czekaj aż oddzwonią tak było ze mną.

Nieogarnięta

Hej. Jesteś po technikum i w tym roku nie dostałam się na studia. Chcę spróbować w przyszłym, a w trakcie "przerwy w edukacji" chciałabym zdobyć jakieś doświadczenie, pracować i zarobić trochę pieniędzy. Przeczytałam większość opinii o firmie i wydaje mi się ona idealna. Moi znajomi proponowali mi Call Center, ale jest to dla mnie zbyt "ograniczone". Nie chcę oczywiście nikogo urazić. Mam potrzebę rozwijania się i aktywności. Chciałam dowiedzieć się, czy mając 20 lat i perspektywę na przyszłość nie związaną z marketingiem (choć ta praca byłaby dla mnie bogatym doświadczeniem) jest to praca dla mnie? Mam szansę zostać przyjęta?

a

Od samego rana podpiszesz niezbędne papiery aby było legalnie...... Później jeden z menagerów albo Liderów oprowadzi cię trochę po firmie, poznasz innych i dostaniesz przydzielonego Lidera, którego zadaniem jest wtajemniczy cię do marketingu f2f. Nie przejmuj się bądź na luzie i przynieś ze sobą zeszyt i coś do pisania. Jest trochę nauki ale będzie dobrze!

Jessica

a czy można pracować tam np. miesiąc? na jaki okres są podpisywanie umowy?

$$$

Pracowałem kiedyś w USA co mi się bardzo podobało ale wiza mi nie pozwoliła tam zostać. Podobało mi się podejście do pracy: szybko ale bezstresowo. Jest tu podobna atmosfera co mi odpowiada, do tego wypłaty tygodniowe

matt

Niedziele wolne a co do soboty to już jest indywidualna opcja, ci którzy chcą awansować na pewno pracują w soboty.

lala

Soboty opcjonalnie ,jak chcesz. Niedziele wolne :-)

szukam pracy

Co z sobotami i niedzielami?

AAA

Na samym początku wydawało mi się że atmosfera w pracy była trochę sztuczna ale teraz już się przekonałem że jednak tak pozytywna atmosfera tu panuje.

ja

Zgadzam sie z wiekszoscia tych komentarzy. Angielski jest pomocny.

Zostaw opinię o DBT Świat - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DBT Świat