DBT Świat
counter
2 602 94 5 1
anonim Nowy wpis

boski Nowy wpis

@murd to dobrze świadczy o firmie skoro ludzie nie odchodzą

Anna Nowy wpis

Jak się tam dostać?

Oburzona Nowy wpis

Ta firma to przecież tragedia. Nie ma podstawy więc dostaję tylko tyle wypłaty ile sobie wypracuję. Czyli jak postanowię sobie pochorować to nie dostanę nic! Albo jak zrobię sobie dzień lenia, czyli całą moją uwagę poświęcam Facebookowi i Pudelkowi jednocześnie też mi za to nie zapłacą! Omijać szerokim łukiem. Kto to widział żeby na prowizji pracować.

Bruk

Oczywiście, że można iść na rozmowę rekrutacyjną. Ale dlaczego nie zasugerować się tym, co pisze ktoś, kto niby już na tej rozmowie był. Podejrzewam, że odpowiednio wcześniej można się przygotować i wywrzeć lepsze wrażenie swoją osobą. Ciekaw właśnie jestem tego jak wygląda cały proces rekrutacji, mógłby ktoś powiedzieć?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Były

Ja byłem... dlatego pisze żeby omijać szerokim łukiem... pewnie jesteś jedną z tych sekretarek które obsługują kandydatów na tą pseudo prace.. Dzięki jej nieudolności ukrywania kłamstw szybko się zorientowałem jaka ta firma jest... Mówisz pójść na rozmowe (śmiech) kwalifikacyjna? jak żyje nigdy nie widziałem tak głupich pytań zadanych kandydatowi brak w ogóle logiki w tych pytaniach. Rozmowa ma na celu tylko ci wpoić do gołowy że masz przyjść UWAGA na drugi dzien rekrutacji..... LUDZIE SZKODA WASZEGO CZASU! Pisze bo chce oszczędzić czasu ludziom którzy w desperacji bedą chcieli poświecić czas na tą firmę. A po jakimś czasie nawet się nie zorientują ile stracili tak jak ja.....

Były

Co tu tłumaczyć Robotnik... po prostu sobie poczytaj wnikliwie fora internetowe a się dowiesz wzzystkiego ja sie dowiedziałem w 5 minut. Omijać szerokim łukiem tą Firmę .....

Były

Ludzie chcecie się dowiedzieć coś na temat tej firmy??? poświęćcie sobie 1 minute wpiszcie nazwe tej firmy w internecie, przełączcie na grafike i znajdziecie odpowiedz gwarantuje......

ktos

A nie mowilam :P

ona25

Na czym polega ten dzien probny?Jakas praca w grupie czy pisanie jakis testow? Z gory dziekuje za odpowiedz

Dawid
@ona25

polega na akwizycji - chodzeniu po mieszkaniach. (usunięte przez administratora

silver

mogby mi ktos powiedzieć jakie tam sa godziny pracy?

adamssros

no jak ja po rozmowie z menagerem to cus za szybko zostalem przyjety. czy to dobry czy zly znak??

ppp
@adamssros

ZŁY !!! naprawde !!

Sara

Uwielbiam tam pracować.. Dzięki Nim człowiek czuje się lepszy niż wszyscy... Kocham to bo wiem, że robię coś ważnego... Czuje że po to właśnie się urodziłam!

kasi

wiadomo ze jak w kazdej pracy trzeba od czegos zaczac , ale jak sie wytrzyma ten krotki trudny poczatek to potem mozna byc menagerem, bardzo dobrze zarabiac i miec prace ktora moim zdaniem teraz jest jak najbardziej na czasie, bo wiekszosc firm teraz sie zmienia i poszukuje sie ludzi otwartych i chetnych do pracy

Agat

Ta firma dokladnie wie co robi, bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, byla krotka ale mialam szanse pokazac sie z jak najlepszej strony, opowiedziec o swoich celach, oczekiwaniach wobec pracy. Rzeczywiscie firma wie jakich ludzi poszukuje i daje ogromne szanse rozwoju

Lolek

Podoba mi sie w tej firmie mozliwosc etapowego rozwoju kariery i awansu, wogole swietni ludzie tam pracuja, panuje bardzo pozytywna atmosfera

Ciekawa

Witam wszystkich serdecznie.Wszystko ładnie,pięknie...ale może ktoś mi powiedzieć,na czym praca w tej firmie polega?Czy to telemarketing,czy akwizycja?Z waszych wypowiedzi nic nie wynika. Czy to praca w terenie,czy na miejscu w Firmie?Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

obywatel
@Ciekawa

Jest to akwyzicja, praca w terenie, chodzenie po domach

gość

(usunięte przez administratora);/fakt menadżerowie bardzo sympatyczni i ogólnie atmosfera w firmie bardzo luźna:)

Marcinos

Są ogłoszenia różne z tej firmy, ja pracuje od niedawna i jest zadowolony z możliwości szybkiego rozwoju kariery

Aniab@988

A skladka chorobowa? Co jeśli zachoruje?

Lindita
@Aniab@988

To masz pecha wtedy. Sorry, ale tak jest w tego typu firmach.

vianne

Jestem właśnie po dniu próbnym. Od poniedziałku rozpoczynam współpracę. Jak wrażenia po dniu próbnym ? napewno atmofera bardzo sympatyczna. Praca oczywiście do łatwych nie należy, ale zarobki adekwatne do wkładu własnego no i oczywiście szansa na normalną umowe, a nie ciągle śmieciówki. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DBT Świat - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DBT Świat