Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Suprised

To co się tu dzieje na tym portalu to jest po prostu ŻENADA... Jeżeli, ktoś ma jakiś problem z firmą to niech zgłosi to do adwokata i rozwiąże ten problem. Wypisując takie głupoty i obraźliwe teksty BEZ DOWODÓW tylko tracicie czas - a czas to pieniądz. Jeżeli tu pracowałeś/aś i Cię tu nie ma, to zajmij się swoim nowym życiem. A jeżeli nadal tu pracujesz i Ci się nie podoba, to po prostu zmień pracę na inną. Dlaczego proste rozwiązania wydają się być takie trudne???

Popieram
@Suprised

Masz rację! W pełni popieram. Wszyscy uważają się za wykształconych i kulturalnych ale zachowują się gorzej niż w przedszkolu. A nie, to byłaby obraza dla maluchów, bo oni dopiero się uczą, co jest dobre a co złe, a dorośli niby to już wiedzą..

CHwila
@Popieram

To co napisaliście to prawda. Weźmy pod uwagę jeszcze fakt, czy rzeczywiście ta firma działa fair play. Być może te osoby mają rację, co do zachowań i sytuacji

Popieram
@CHwila

No pewnie, że jest taka możliwość. Miałem na myśli bardziej formę wypowiedzi i sposób przekazu. Jeżeli te osoby mają dowód na to, co się działo, to mogę to zgłosić przy dodawaniu opinii. Przecież wyskakuje komunikat, gdzie pytają o to, czy mamy dowody na coś

wracająca karma

Pamiętam jak kilka lat temu byłem zaproszony na rozmowę jak ten gościu przez telefon mi powiedział, że (usunięte przez administratora). Ciekaw jestem co by ten (usunięte przez administratora) teraz powiedział jak teraz mamy rynek pracownika. Żałuję, że nie pamiętam nazwiska tego typa, to bym do niego napisał.

@wracająca karma

Dlaczego część mojego wpisu został usunięty ????????????????????????????????????????????????????????

@wracająca karma

Pozwole sobie napisać jeszcze raz: Pamiętam jak kilka lat temu byłem zaproszony na rozmowę jak ten gościu przez telefon mi powiedział, że "mam być zadowolony, że do mnie dzwonią, ponieważ teraz jest trudno o pracę". Ciekaw jestem co by ten burak teraz powiedział jak teraz mamy rynek pracownika. Żałuję, że nie pamiętam nazwiska tego typa, to bym do niego napisał.

Mordor
@wracająca karma

pewnie wstyd firemce, że managment firmy składa się z samych prostaków...

Aktualność
B4n4sz4k

Zapraszam wszystkich chętnych do pracy do Silvana, za 10 lat firma zrowna się lub przescignie firmy takie jak DHL lub Schenker. Zawsze są pieniądze na czas i zarabiamy więcej niż nasi koledzy !

Kurvuz€L
@B4n4sz4k

Kamil, trochę przesadziłeś ale da się zrobić!!

J3drek
@B4n4sz4k

Uczciwe, czyste ręce, a i będzie to możliwe!

@B4n4sz4k

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Wierzymy, że wspólnymi siłami uda Nam się osiągnąć zamierzony cel :)

@Kurvuz€L

Dziękujemy za opinię. Marzenia są po to, aby je spełniać. Jeżeli dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć zamierzony cel, to wszystko jest możliwe do zrealizowania :)

@J3drek

No to do dzieła! :)

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
20.10.2018

Atmosfera w pracy nie jest zbyt ciekawa. Pracownik = 24h niewolnik. Każde najmniejsze zaniedbanie jest karane karą finansową.Pracownicy domagają się swoich pieniędzy, ponieważ zawsze wypłaty wychodzą różne, a i tak na końcu ma rację pracodawca. Jak już kolega zdążył zauważyć- znaczna część szuka już nowego, bardziej rzetelnego pracodawcy. Każde prośby o lepszą płacę kończą się na rozmowach, a z dnia na dzień dochodzą nowe obowiązki. Osobiście NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

@20.10.2018

Dziękujemy za opinię. Do naszej pracy przykładamy dużą uwagę, każde wynagrodzenie jest dokładnie liczone i zawsze dostarczane na czas. Jesteśmy zaniepokojeni opisaną przez Pana/Panią sytuacją. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@silvan-logistics.com w celu jej wyjaśnienia.

To prawda, że większość sobie olewa. Niestety Ci, którzy pracowali od początku z wielkim zaangażowaniem też stracili motywację. Kto tu pracuje wie dlaczego tak się stało...

WniosekJestProsty

Tak jak było już to tutej kilka razy wspomniane, jak się nie podoba komuś to proszę zmienić pracę..

Szef_ftl_ltl

Dlaczego komentarze zawierajace słowo: koordynatorzy, są usuwane?

@Szef_ftl_ltl

@Szef_ftl_ltl dziękujemy za Twoje spostrzeżenie. Administrator usuwa komentarze tylko wtedy, kiedy został naruszony regulamin serwisu GoWork.pl (paragraf 4). Niedopuszczalne jest publikowanie treści wskazujących na konkretne osoby.

@NICK dziękujemy za Twoje spostrzeżenie. Chcemy, aby Nasi pracownicy w firmie czuli się, jak najlepiej. Jeżeli twoim zdaniem jakiś krok przeoczyliśmy, to napisz do Nas pod adresem e-mail: info@silvan-logistics.com

@WniosekJestProsty

Jeżeli mają Państwo jakieś wątpliwości, to zapraszamy do podzielenia się tym ze swoim przełożonym, bądź pod adresem a-mail: info@silvan-logistics.com. Wspólna rozmowa na pewno doprowadzi do rozwiania wątpliwości, które pozwolą Państwu podjąć decyzję w sprawie zatrudnienia.

ExSilvan

Jak tam Silvanowcy 12 listopada do pracy od 8 do Bóg wie której jeśli aut nie znajdziecie :D? Pamiętam jak jeszcze pracowałem w tym kołchozie rok temu i pan (usunięte przez administratora) niemal z wypiekami na twarzy opowiadał jak to nasi koledzy (usunięte przez administratora) siedzą w Boże Ciało i grzecznie pracują nie rzucając się, a my mamy czelność prosić o urlop w wakacje! Dla każdego kto tam myśli o pracy szczerze odradzam, bo ta firma łamie szereg różnych punktów z kodeksu pracy i naprawdę żałuje teraz, że nie nagrywałem tego jak wyższy szczebel w firmie zwraca się do pracowników niższych w strukturach firmowych. Kto pracował w Poznaniu wie o co chodzi i o których osobnikach mówie (usunięte przez administratora).

@ExSilvan

Dziękujemy za opinię @EXSILVAN. Jeżeli 12 listopada zostanie zatwierdzony, jako dzień wolny od pracy, to nasi pracownicy również będą zwolnieni z obowiązku pracy. Odnosząc się do poruszonej przez Pana/Panią sytuacji, to chcemy podkreślić, iż praca spedytora wymaga ciągłej gotowości kontaktu z kierowcą podczas wykonywanego zlecenia, niezależnie od firmy spedycyjnej, w której się pracuje. Firma umożliwia komfort pracy udostępniając biuro nawet w dniach świąt, jednak nigdy nie zmuszała do obowiązkowego przyjścia. Jeżeli Pan/Pani zauważył/a jakieś uchybienia, czy naruszenia przepisów, to proszę o kontakt pod adresem e-mail: info@silvan-logistics.com. Niepokoi Nas przedstawiona sytuacja i chcielibyśmy się do niej odnieść.

Aktualność
Witamy użytkowników GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Silvan Logistics!

Dziękujemy za Państwa komentarze. Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia Kontrahentów oraz Pracowników naszej firmy. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najtrafniej odpowiedzieć na Państwa pytania.

Pragniemy przypomnieć, że jest to miejsce poświęcone przede wszystkim zagadnieniom związanym z zatrudnieniem.

W zakładkach można znaleźć między innymi ogólne informacje o firmie oraz dokładny opis specjalizacji firmy. Aktualne oferty pracy są dostępne na stronie http://www.silvan-logistics.com/pl/praca/

Pozdrawiamy,
Zespół Silvan Logistics
opiniujący2018

Dzień dobry. Opinia o tej firmie musi być niestety negatywna. Stres związany nie tyle z nerwowym charakterem pracy, a z aroganckim i często posiadającym przejawy mobbingu podejściem kierownictwa do pracownika. Wszelkie pozytywne opinie pozbawione są jakichkolwiek podstaw, a ich wiarygodność bliska zeru. Pozdrawiam.

autor
@opiniujący2018

Smutne, ale prawdziwe..

ciekawy

Jakie macie formy docenienia pracownika? Co oferujecie dla osób szczególnie ambitnych w tej firmie?

ciekawy
@ciekawy

Dziękuję za odpowiedzi, doceniacie pracowników :)

@ciekawy

Osoby, które są ambitne dowiedzą się o tym :) Niestety nie każdemu jest to pisane. Za kilka tygodni dobrej pracy nie można od razu uznać pracownika jakimś wybitnym. Musi się wykazać. Niestety wiele osób po kilku miesiącach chciałoby już podwyżki i awanse a na to trzeba zapracować (chociażby stażem i dodatkowo podejściem, którego wielu osobom brakuje).

r

Pracownicy starają się ze wszystkich sił pracować, jak najlepiej Moje sugestie dla Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.: bardziej doceńcie pracowników - starają się, ale w pewnym momencie tracą chęci Lubię atmosferę w Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. za: Relacje między pracownikami. Każdy stara się sobie pomóc

Operacyjny
@r

Wróćcie do starego systemu premiowania to będą wyniki.

Sprawiedliwy
@Operacyjny

Atmosfera już się trochę poprawiła ale przydałoby się trochę więcej zaangażowania w pracę ze strony koordynator działu LTL.

też pracownik
@Sprawiedliwy

czy masz na myśli "mniej Facebooka - więcej pracy"?

Rybanaprofilowym
@Sprawiedliwy

Nazywajmy rzeczy po imieniu- koordynatorem działu LTL jest Pani Agnieszka. Miła jest tylko wtedy jak coś idzie po jej myśli. Jak pojawiają sie problemy wprowadza terror. Nie ukrywajmy tego.

@Rybanaprofilowym

Nie ukrywajmy również tego, że kolejne osoby rozglądają się za nowym pracodawcą :)

pracownikspedycji

Również niestety rozglądam się za nowym pracodawcą. Trochę szkoda, bo początkowo było naprawdę ok w oddziale katowickim. Obecnie no jest jak jest.. Opinie o kierowniczce.. prawdziwe. Jak to mówią: "każdy człowiek ma prawo do szczęścia, a jak!".

MF
@pracownikspedycji

Więc zmieniajcie sobie pracę jak wam się nie podoba i przestańcie zaśmiecać forum! Te wszystkie kłamstwa, które wypisujecie nie robią już na nikim wrażenia. Polecam iść do lekarza..

urojony
@MF

Zgadza się, wszystkie kradzieże, benefity, e-papierosy, tostery i telefony są urojone i nie istnieją!

Sprawiedliwość
@MF

Kłamstwa? Poważne oskarżenie w świetle skatalogowanych dowodów- zapraszam do konferencyjnej.

Stopmobbing
@MF

Polecam w końcu szanować swoich pracowników.

@Stopmobbing

Kto pracował w Silvanie ten się w cyrku nie śmieje.

INDUKOWANY OBŁĘD
@MF

Proszę Komendantki, obłęd udzielony wymaga leczenia przez psychiatrę, stąd należy zwrócić się do niego o pomoc. Prawda jest najważniejsza, a wolność słowa gwarantuje KONSTYTUCJA.

Fakturzysta

widziałem na pracuj.pl ogłoszenie na fakturzystę mógłby ktoś mi powiedzieć jakie oferują warunki? jak wygląda atmosfera? i przede wszystkim, czy warto się starać?

Koleżanka z administracji
@Fakturzysta

Na ten moment jest bardzo dużo pracy. Nie musisz się jednak tym przejmować, bo zostaniesz od podstaw wprowadzony/a i przeszkolony/a. Ludzie bardzo sympatyczni - młoda ekipa, z którą zawsze można się dogadać. Składaj CV, a jak Cię zaproszą na rozmowę do sam/a ocenisz, czy atmosfera tobie odpowiada :)

Fakturzysta
@Koleżanka z administracji

dzięki za informację, a możesz mi powiedzieć jakie są zarobki?

Koleżanka z administracji
@Fakturzysta

Takie jak w innych firmach, nie jest gorzej, ale też nie super mega wysoko. Plus jest taki, że oprócz stałej pensji za systematyczną pracę (czyli większość) dostajesz 1.000 zł netto premii - Mega super opcja. W przeciętnej firmie jedyne co to tylko stała pensja, czasem też multisport, który kosztuje ok 150 zł

Tak jest!
@Koleżanka z administracji

Ale fejk, Multisport to czasem koszt ok. 40zł, w zależności od wybranej opcji. To że Silvan go nie ma to tylko przykład braku benefitów w tej firmie!

Kpkk
@Tak jest!

To nie do końca tak jest...

Czekam na info
@Kpkk

To powiedz mi jak jest. W normalnej pracy są zarobki, premie i benefity... Ja się pytam na co idzie fundusz socjalny tej firmy, gdzie są nasze pieniądze? Chyba zapytam w odpowiedniej instytucji, skoro kierownictwo nie potrafi mi odpowiedzieć. Oni już dokładnie sprawdzą. Pisuar i toster to nie benefity, na upartego kawa, no ale to zbyt mało.

Benefit ukryty
@Czekam na info

Sama praca tutaj dla dobra firmy jest już swoistym benefitem.

sdfgg
@Czekam na info

nie każda firma ma fundusz socjalny

Guśka
@sdfgg

Proszę już przestać wypisywać te głupie komentarze, tylko skupić się na budowaniu potęgi firmy. W przeciwnym razie każdy komentujący zostanie ukarany karą porządkowa w wysokości 150.

TransferKary
@Guśka

Czy istnieje możliwość scedowania kary na rodziców?

Radzionkowski pitbull

Jako były pracownik firmy mam pytanie do tych co się masowo zwolnili w tym roku i zdradzili firmę. Ile zarabiają Wasi koledzy i czy coś musieliscie zrobić żeby pozyskać klienta? Rozumicie to?

cash
@Radzionkowski pitbull

Czy ktoś nie dostał wypłaty na czas?

Katowice

Pisuar, telefon, komputer, czajnik elektryczny... tyle benefitów oferuje pracodawca, a kierownik jedzie do ślubu służbowym autem. Piękne standardy.

@Katowice

Audycja zawierała lokowanie produktu.

swiadekjehowy
@Katowice

Kierownik wierzy w Silvana.

@swiadekjehowy

@Katowice & 1032568971 Co chcecie wnieść tak głupimi komentarzami ?

Masa
@Zadowolony

@Zadowolona Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te "głupie" komentarze są niestety prawdą...

fakty
@Zadowolony

Szczególnie "głupi" był komentarz prezentujący sprawę egzekwowania "należności" za kradzież towaru wśród pracowników. Podejrzewam, że każda nowa osoba, która będzie chciała tutaj aplikować, kilkukrotnie przemyśli sprawę, bo fakty są niepodważalne.

ej ex-Silvanowskie nieudaczniki. Napiszcie coś jeszcze, bo smutno i nudno bez waszego bólu d@#y.

Morfeusz
@anonymous

O ból d@#y polecam zapytać osób którym do niej wchodzicie ;)

SwetryNaWage
@anonymous

A Ty zamiast pisać komentarze sprawdź lepiej czy masz dyżur i idź posprzątać kuchnię, żeby epidemii w firmie nie było, bo nawet Narożna tego nie uratuje.

Zastanowsiezanimcosnapiszesz
@anonymous

Widze, ze dalej poziom kultury w firmie zerowy ... Nieudaczniki- jakie to typowo silvanowskie:)

Dobra rada
@anonymous

Pamiętaj też o cieplejszym sweterku i skarpetach, bo chłodno się zrobiło.

żenada
@Dobra rada

Dajcie już sobie siana ludzie, bo pogrążacie się z komentarza na komentarz jeszcze bardziej.. poziom GIMBAZY...

Socjolog
@żenada

Polecałbym próbę podjęcia merytorycznej dyskusji i rezygnację z argumentacji ad personam. Racjonalne argumenty się wyczerpały? A nie... Ich nigdy nie było.

żenada
@Socjolog

Tak.. Merytorycznej dyskusji ...o sweterkach i tosterach? Podziękuję. No, to się tu wyżywajcie dalej, pozostanę biernym czytelnikiem :) W sumie to już Silvan śmieje się z Was a nie na odwrót :)

pz
@żenada

Ja tam się dalej śmieje z silvana a skoro silvan ze mnie też to można więc powiedzieć, że teraz śmieją się już wszyscy! Jupi! :)

Katowice
@pz

Zatrzymajmy tę karuzelę śmiechu, kierownik mówił, że nam za dobrze, za dużo się uśmiechamy a za mało pracujemy! Ktoś i tak skomentuje, że to nieprawda itd. Ale niestety te absurdy tutaj wypisywane są prawdziwe. Może Kielce i Starachowice mają luz, zapraszam zobaczyć Śląsk.

AgulenkaDawidulenka
@żenada

Pani kierownik, nie ma za co dziękować! Sweterki i toster to już obecnie symbole tej firmy. Gratuluję nicku - idealny do pani osobowości!

AsiaB
@żenada

Ma Pani pojęcie w kwestii znaczenia terminu merytoryczny? Podejrzewam, że jest podobnie jak z "benefitem" i "solidarnością" po popularnej kradzieży. Proszę się już nie kompromitować.

damian

Witam, odnośnie oddziału w Katowicach zaczynając od samej góry, kierownik oddziału, jaśnie pan, (usunięte przez administratora) uważający się za lepszego od Boga. Później kierownicy działów wykonujący jego rozkazy,znęcając się w szczególności na grupie spedytorów operacyjnych. Mobbing, hamstwo, brak jakiejkolwiek kultury! A kończąc na pani sekretarce, która prowadzi sekretariat z kuchni. Tragedia! Miłej niedzieli.

Zdziwiony
@damian

Dlaczego uważasz, że tam jest mobbing? Dzięki dobrej organizacji i zgranemu zespołowi robimy najlepsze wyniki! Nie uważam, żeby ktoś mnie tak zastraszał. Praca spedytora jest stresująca wszędzie, nie tylko tutaj.

@Zdziwiony

A kogo pytałeś? Ile robisz ładunków?

Kolarz
@Zdziwiony

Czy pracujesz w dziale kluczowego klienta w śląskim oddziale ?

Ray
@Kolarz

Nie, w Narożnej pracuję.

RadykalnaOna
@Kolarz

Wypadło mi auto.. - To szukaj innego auta. Nikt inny Ci nie udzieli lepszej rady. I ten team spirit

dusia
@RadykalnaOna

Samochody zawsze są tylko WY źle szukacie :))

Elektrycznafajka
@dusia

Dla Ciebie zawsze wszystko jest zle :( proszę przestań wreszcie dokuczać. Może modlitwa w intencji wyzbycia się jadu pomoże?

Pytajnik
@Elektrycznafajka

Ile zarabiają wasi koledzy?

pensjana150
@Pytajnik

To w zależności ile błędów w sztuce popełnią i ile w związku z tym zostanie potrącone regresem z zasadniczej pensji / premii.

Handlowy

Firma spedycyjna z dobrymi warunkami do rozwoju i nabycia doświadczenia. Dobre warunki płacy. Cała firma jak i przełożeni nastawieni są pozytywnie dla osób chcących się rozwijać i pracować. Wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a zostanie to z pewnością nagrodzone od przełożonych jak i 10 każdego miesiąca pojawi się uśmiech na twarzy nie wspominając o dobrej atmosferze wśród zespołu. Dodatkowo firma oferuje dużo benefitów w pracy codziennej, które są nieobowiązkowe a jest to wyciągnięcie ręki ze strony firmy do pracowników. Co do jakiś głupich komentarzy o mobbingu bądź innych bzdurach tego typu to jest to nieprawda i złośliwość byłych pracowników, którzy nie wykazywali chęci do pracy i myśleli, że sama obecność w pracy już wszystko załatwi. Wiem co piszę bo w firmie pracuję dobre kilka lat

Nie dla mobbingu
@Handlowy

Czy tylko mi się nasuwa na myśl, ze osoba komentująca jest podstawiona przez kadrę zarządzająca ?

Ekspress
@Nie dla mobbingu

Jedyny benefit to ekspres do kawy.

@Ekspress

Ekspres do kawy to jeden z wielu dodatków. Nie wiem kiedy pracowałeś w tej firmie natomiast aktualnie jest tego sporo więcej.

Zaciekawiony
@Handlowy

Handlowy proszę pochwal sie jakie benefity od firmy otrzymujesz i napisz w jakim oddziale pracujesz. Może sie tam przeniesiemy :)) tylko proszę nie pisz ze ekspres, lodówka i mikrofalówka to dla Ciebie benefit.

Tost z szynka

kupiec

Blisko do lidla

Superb
@kupiec

Przecież kierownik ma służbowe auto, więc są benefity

kiedyś to było
@Handlowy

Kiedyś był też pojemnik na herbatę o wartości 5 zł, ale się stłukł, było nawet spotkanie ze wszystkimi pracownikami, które miało wyłonić winnego popełnionego czynu, ale nikt się nie przyznał i od tej pory pojemnika nie było :/

oddajcie notatki
@kiedyś to było

albo jak nam pozbierali notatki ze stołów i chcieli oddać do grafologa - takich benefitów to żadna firma nie ma!

Schifferoglupiala

Kosz owoców?:)

@Zaciekawiony

Zaciekawiony. Dlaczego wyrażasz opinie w tak głupi sposób na forum? Nie lepiej przyjść i porozmawiać z kimś odpowiednim w pracy o tym co Ci nie pasuje ? Ewentualnie zmienić pracę jeśli tak Ci źle ? Dodatkowo wnioskuję, że po tym co piszesz to nie byłeś w innych firmach skoro narzekasz na obecną i nie wiesz co Cię może tam spotkać a raczej brak czego :)

@Handlowy

Prosimy o odpowiedz na temat benefitów, które podobno są a ich nie widać. Pozdrawiam

Czarny
@Handlowy

Zaciekawiony pyta o merytoryczne i konkretne informacje, a Pani unika odpowiedzi na forum.

ruda
@Czarny

Pracowałam kiedyś w firmie gdzie zamiast komputera była maszyna do pisania (jedna na cały oddział), toaleta była w toitoiu przy pobliskiej budowie a z telefonu mogliśmy korzystać w budce na rogu ulicy i oczywiście musieliśmy mieć własną kartę bo szef nie chciał tracić impulsów na głupoty więc przestańcie narzekać!

cukiernik47
@ruda

Podczas gdy któryś z pracowników obchodzi urodziny i przyniesie ciasto, to możliwość poczęstowania się takim ciastem. W innych firmach pracownicy nie obchodzą w ogóle urodzin.

Rejmont
@cukiernik47

My podgrzewamy jedzenie na farelkach, ktore sobie sami musimy zorganizowac bo tna koszty i nie grzeja. A na dzien dobry kazdy jest dziabany w tylek bez poslizgu takze prosze nie narzekajcie na pracodawce! W innych firmach nie jest lepiej!

@Handlowy

Zartujesz sobie prawda? Jakie konkretnie benefity? Jakie dodatki?

@Zaciekawiony

Ciesz się, że masz lodówkę, mikrofalę i ekspres. Nie każdemu oddziałowi jest to dane

@Handlowy

Jakie benefity człowieku? Wymień z dwa konkretne typu multisport lub opieka medyczna gdzie w większości dużych firm to teraz standard w pakiecie, bo jeśli masz na myśli benefit w postaci telefonu starszego niż Ty sam lub dostęp do transa i toalety w czasie pracy to gratuluje i powodzenia w kołchozie.

@anonymous

Dla mnie największym brakiem tej firmy jest wspominany wcześniej kompletny brak kultury u kierownictwa.

tsl
@Handlowy

Jednym z wielu benefitów jest również możliwość darmowego zaciągania się dymem z e-papierosa! Smak do ustalenia z panią kierownik!

Zakaz palenia?
@Handlowy

Chyba nie dowiemy się jakie są benefity, ale gratuluję Handlowy publikacji, którą próbuje bronić tego czego obronić się nie da - to naprawdę mądrze wymyślony tekst, nie wiem kto dokładnie go pisał, ale wiem kto na pewno nie, bo to zbyt ładnie złożone zdania, żeby pisał je ktoś w swetrze zaciągający się e-fajką i dmuchający w twarz pracownikom w koszulkach...

@Nie dla mobbingu

Oczywiście, że tak. Osoba od marketingu zajmuje się pisaniem pozytywnych komenatrzy, które nie są zgodne z prawdą.

pączekwmaśle

Niektórzy tylko narzekać potrafią. Przyszli na gotowe, mają się jak pączki w maśle i dalej źle.

czeladzkiczarodziej
@pączekwmaśle

Właśnie! Nikt sobie nie zdaje sprawy ile żmudnej pracy kosztuje pozyskanie klienta, dzwonienia, pisania, proszenia i wchodzenia w tyłek! Głęboko!

money
@czeladzkiczarodziej

Złote słowa! To jest zwykły brak szacunku do pracodawcy, który zapewnia gotowego klienta - chlebodawcę. To on gwarantuje wynagrodzenie pracownicze, a wiadomo to są Wasze pieniądze!

Opak

Ile mozna zarobic na rozliczaniu opakowan? i o co chodzi z tymi wnioskami urlopowymi jak ktos musi wyjsc wczesniej?

Stalowenerwy

Witam, Do pracy przyjmują ludzi bez doświadczenia, dzięki temu przyciągają młodych ludzi. Niestety problem zaczyna sie kiedy otrzymujesz samodzielne stanowisko pracy. Zaczyna sie tzw mobbing. Trzeba ładować kontrakty, jak nie załadujesz a wyjdziesz z pracy o 16:00 otrzymujesz telefony z pogróżkami od koordynatora. Za nadgodziny oczywiście nie dostajesz pieniędzy. Gdy zaczynaja sie problemy nie masz wsparcia w osobach które są na wyższym stanowisku niż Ty- gnębią Cię, obrażają i starają Ci sie wmówić ze zle wykonujesz swoją prace. Nigdy nie ma pochwał, cały czas nagany, mimo ze wykonujesz swoją prace w 100%. Jeden z koordynatorów obraza pracowników krzycząc na całe biuro. Praca oczywiście w każde święta- osoby na dyżur wybierane są poprzez rzut moneta i nie możesz sie sprzeciwić. Codziennie ktoś ma dyżur w kuchni po godzinach pracy- oczywiście wszystkiego pilnuje sekretarka. Idąc na przerwę musisz otrzymać zgodę koordynatora dodatkowo jak chcesz wyjsć z pracy 15 minut wsczesniej musisz wypisać wniosek o urlop godzinowy! W takiej atmosferze ciężko sie pracuje. Pozdrawiam

jurekengel
@Stalowenerwy

podobno kiedyś była dobra atmosfera ale zostało zwołane spotkanie z tego powodu i pan wódz kazał ja zepsuć albo wyp******** jak się komuś nie podoba

Kulfonix
@Stalowenerwy

Haha czyżby Przemo D. zwany potocznie Kulfonem znowu w Poznaniu nadziera sie na nowych? Przemuś to taka osoba, która powinna już dawno mieć obity ryj, bo to jak taka tępa osoba pozbawiona jakichkolwiek soft skillsów jest na takim stanowisku to tylko moze swiadczyc o tej firmie. Przemuś to taki koordynator jak ja papież, to że ma staż w spedycji o niczym nie świadczy. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy dalej z tym cepem sie użeraja.

godzina to nie 15 minut
@Stalowenerwy

Czy na pewno wychodząc wcześniej 15 minut trzeba wypisać wniosek u udzielenie urlopu godzinowego? Brak logiki.

Braklogiki
@godzina to nie 15 minut

No właśnie brak logiki :)

Inwigilacja
@godzina to nie 15 minut

Takie są zasady, chcesz wyjść o 15 45 to musisz wpisać się do zeszytu u sekretarki/ wypisać wniosek o urlop godzinowy. Przyjęte jest, żeby nie wychodzić wcześniej niż o 16 10.

uśmiechnięty36
@Inwigilacja

W zeszłym roku przed Sylwestrem można było, po wykonaniu wszystkich obowiązków, wyjść o 15:57 ;) Taki ukłon od firmy w stronę pracownika.

@uśmiechnięty36

Dziwne, ja wychodziłem około 12-13. Może byłeś w innej firmie ?

uśmiechnięty36
@Zadowolony

W tej samej, Kolego. Może o innym Sylwestrze mówisz?

Milano
@uśmiechnięty36

W Sylwka wszyscy wychodzili o 13-14 - w tym i ja :D

Sylwester2017
@Milano

To chyba tylko w oddziale w Bratysławie pracownicy wcześniej wyszli z pracy.

jurgen89
@Sylwester2017

A w oddziale Berlin pracownicy mieli przed Sylwestrem cały dzień wolny.

CermakSK
@jurgen89

A w oddziale w Bratysławie nawet 356 dni po Sylwestrze.

bartekkkkk
@CermakSK

Czy ładowarki do telefonów zostały zdeponowane w stosownym miejscu?

zalamany
@bartekkkkk

A spróbujcie zapomnieć założyć koszuli do pracy! Odpowiednio ubrana osoba da Wam smutne upomnienie słowne.

Man

Praca w miłej atmosferze. Polecam!

tłusty23
@Man

miałbyś może dołożyć 2 zł do pączka, bo mi brakło?

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.