Opinie o Temapharm Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Temapharm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Temapharm Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Temapharm Sp. z o.o. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Czy firma dba o integracje pracowników ?

Agnieszka Nowy wpis

@marianek według Ciebie Temapharm Sp. z o.o. nie ma pozytywnych stron. Co w takim razie zmieniłbyś w firmie? Jakie zmiany byś wprowadził?

marianek Nowy wpis

Agnieszka, ta firma nie ma pozytywnych stron . Przykre, ale prawdziwe . Pierwsze wrażenie było bardzo dobre, mili ludzie na rozmowie kwalifikacyjnej . A później już Ci sami ludzie, okazują się mniej mili . I to co pisał Olek straszna niekompetencja, zresztą sprzedaż leci na łeb i szyję . Za chwilę ich nie będzie na rynku . derma wcale nie zarabia, została połączona z ginekologią co nie przyniosło zysków . Każdy szuka winy, w każdym. Takie szukanie kozłów ofiarnych . Okropna firma ! Oby nigdy więcej takich doświadczeń

Agnieszka

@olek, a co powiesz na temat pozytywnych aspektów pracy w tym miejscu?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Temapharm Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT

Nick Nowy wpis

również cieszymy się, że już tutaj nie pracujesz :)

Agnieszka

Jakie macie doświadczenia z Temapharm Sp. z o.o.? Jakie benefity są oferowane pracownikom?

Jacek

W Temapharm Sp. z o.o. mają być podwyżki teraz zaraz

miko

tez se zgadzam nie ma syfu, jest bardzo dobrze teraz same hurtownie grzecznie prosza o dostawe. i pracownicy super zadowoleni. potwierdzam wrzut nie ma.

olek

I znowu wrzuty!!!!!!!!!!! Czy one się kiedyś skończą???

Karol

Kamil zgadzam sie z tobą na 100%. Ta firma to syf...dobra rada dla wszystkich którzy chcą pracować w tej firmie- omijajcie temapharm/exeltis szerokim łukiem. Jak macie inne oferty to bieżcie je. To firma dla desperatów i odpadów z rynku...dyrektorek L wali niezła scieme na rekrutacjach w ładnym biurze i na tym kończy sie ta bajeczka! Podobno większość bieze premie....ta! Po 100 zł 90% z nas. Nie idźcie tu, dobra rada od pracownika który szuka pracy - no chyba ze chcecie dać sie wych...ac i nie mieć opieki medycznej przez pierwsze pół roku pracy na przykład i targetu nie do zrobienia! MASAKRA jak dla Mnie...

Kamil

Drogi Jacku@ zaskoczę Cię - wiem ze Temapharm to Exeltis! Wszyscy pracujący w tej firmie to wiemy i nie tylko. I co z tego? Zmieniło sie oprócz nazwy tez to ze jest coraz gorzej a nie lepiej. Chemo sprzedaje na lewo i prawo te same produkty co my promujemy, wiec niezwykle nam " pomaga" w osiąganiu i tak ńierealnych targetow. Pan podczas rekrutacji w biurze opowiada jaka to wspaniała firma i jakie wspaniałe warunki pracy i premie a w rzeczywistości to kłamstwa, bzdura totalna. Tylko nikt nie powie szefowi tego wprost bo sie go boją ludzie. I tak bawimy sie w dyplomację.... Po kilku miesiącach w tej firmie widać jaka obłuda jest, ładnie sie mówi a co innego robi, tylko po cichu, pod stołem!!!!! I kim jestes Jacek@piszac takie korporacyjne kawałki, bo już chyba nie dziewczyny z biura, bo one widać już klapki z oczu zdjęły.... Trzeba szukać nowej roboty bo tu panuje straszna atmosfera. Wszyscy to po cichu mówią ale nikt głośno- bo wszyscy sie boja Zarządu firmy....

Kamil

Ostatnio w Temapharm jakaś masakra, coraz gorzej, wygląda na to że firma idzie na dno. Zwalniają Przedstawicieli, a inni Ci naprawdę najlepsi sami rezygnują z roboty po kilku latach charówki. Targety znowu nie do zrobienia, mozna zapomnieć o premiach. Ci na gorze całkiem już chyba klapki na oczach mają, nie słuchają co do nich mówimy. Szkoda gadać. Szukam roboty bo tu sie da pracować normalnie i uczciwie. Wrzuty non stop, a ty nie możesz sprzedać swoich paczek, bo kolega ci pomaga z innego regionu. Żałosne!!! I Szef udaje ze tego nie widzi, nic z tym nie robi. Ładna mina do złej gry. Nawet chyba jego koleżanka z biura to zobaczyła i chciała cos zrobić z tym jakiś porządek ale ją też chyba puścił z torbami. Za bardzo sie wychylała może. Nowy lek do promocji to tez jakaś pomyłka, wychodzimy na idiotów u lekarzy a i tak to sie sprzeda, a target z max nierealny!! Firma idzie na dno....

didie

Tam kierownicy są wybitnie fałszywi. Będą włazić w d... a potem tak Cię załatwią że... . Jak masz inne możliwości to nigdy nie pchaj się tam. Chyba że jesteś nie spełna rozumu. Panie w marketingu MMM ale i kierownicy i wybrańcy to ludzie którzy nie znajdą pracy nigdzie dlatego tam tak długo są. SEDNO: Ryba psuje się od głowy!!! Dlatego nigdy tam nie będzie dobrze.

didie

oj to prawda, Panie z Marketingu (wszystkie na MMMMMMM) dno . Ciekawe czy po przekształceniu zostały w firmie.

ugpio

Targety nie są możliwe do osiągnięcia, a więc i premie. Podstawa jakiś czas temu była dobra, teraz to się zmienia. Teoretycznie nie ma gps - tylko dla programów naprawczych, ale i tak namierzają Cię przez telefon, hehehe. Ogólnie bardzo niezdrowa atmosfera i tak jak wcześniej pisali inni, jedyne co pewne w tej firmie to nerwica ;)I na miłośc boską, proszę nie sugerujcie się miłą Panią podczas rekrutacji;)Przeanalizujecie posty powyżej, są prawdziwe!

rep

Pisze tutaj kilka osób o dobrych pieniądzach- tj. konkretnie jaka jest podstawa dla kogoś z doświadczeniem? Jaka flota (z GPS?) i czy można użytkować auto prywatnie. Targety są możliwe do realizacji? Jaki jest target dzienny? Proszę o info i pozdrawiam.

aga

Byłam na rozmowie. Trafiłam na bardzo miłą panią z Warszawy. Rekrtutacja bardzo bardzo konkretna, prześwietliła mnie ze wszystkich stron. Ale taką ma robotę:-) Co sądzicie o tej firmie? Szukam kogoś kto dobrze płaci i można się czegoś nauczyć a zasuwać trzeba wszędzie. Tam gdzie teraz pracuję robota cały dzień a płacą słabo.

ihs

Temapharm i Exeltis to TA SAMA FIRMA. Zmieniła się nazwa, nic więcej. Mobbing i poniżanie bez zmian...ale tam im się w końcu ktoś do tyłka dobierze, bo normalni ludzie tego nie wytrzymują. Ci którzy tam dłużej pracują, to specyficzny sort ludzi, sami domyślcie się jaki.

real

jest taka sieć Centrum Zdrowia, oni wydają ich leki za grosz /dokładnie za 0,01 zł/. Co to za leki. W dodatku przyłażą z tym do mnie, lekarza i bezczelnie mnie informują, że cokolwiek bym napisała na recepcie to i tak oni wydadzą te leki za grosz.

Zostaw merytoryczną opinię o Temapharm Sp. z o.o. - Warszawa

Temapharm Sp. z o.o.