Opinie o Brzezina TRANS w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brzezina TRANS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Brzezina TRANS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brzezina TRANS w Radzionków

Jajo Nowy wpis

I co to się tam porobiło? Zwija interes? Kierowcy wszyscy jego zaczynają pracy szukać, chyba coś nie pykło :) :) :)

Kinga Nowy wpis

Macie w firmie awans wewnętrzny lub zewnętrzny ? Na jakie stanowisko można awansować ?

Driver Nowy wpis

I jak tam sytuacja wygląda teraz? Dalej gnanie bez spania ?

żołnierzyk Nowy wpis

Firma w miare fajna. Na początku będą Cię całować w(usunięte przez administratora)potem trochę się polityka zmienia tak jakby studiowali socjotechnikę. Nie waż się zwalniać z zaległościami finansowymi bo Cię oleją ...zgodnie z prawem!!! Moje sugestie dla Brzezina TRANS: Niby jest fajnie ale się pilnuj jeżeli chodzi o finanse. Czasami policzone premie jak pracujesz odliczają przy zwolnieniu!!!!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Brzezina TRANS? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Rafał

@Jo czy od dawna jesteś pracownikiem Brzezina TRANS? Możesz napisać coś więcej o pracy tam? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są kierowcom? Współpraca odbywa się w oparciu o umowę o pracę, czy jest proponowana jakaś inna forma? Napisz też proszę co byś zmienił w swojej pracy, aby bardziej Cię satysfakcjonowała. Jednocześnie pamiętaj, by nie obrażać nikogo w swoich wpisach.

Jo

Dziad nad dziady. Zero spania za 200zl dniowki. Gnanie z Włoch na Irlandię na strzała!!! Zero spania! Totalny dziad

Kierowca5

Witam Pracuję już parę miesięcy dla nich jako kierowca. Firma zajebista.szefostwo jeszcze lepsze. Z kasą nie ma problemów

Blady

Spedytor grubego niebawem braknie . Pozdrawiam.. sony brawia..

xxx

Witam, Jak na dzień dzisiejszy wyglada sytułacja?

eM

Firma stabilna, co na dzisiejszym rynku transportowym jest ewenementem. Dla klienta - pewność oraz terminowość dostaw bez względu na zaistniałe sytuacje, w myśl zasady „klient płaci - klient wymaga”. Nowy tabor samochodowy,stały monitoring ładunków. Dla pracownika - pewność finansowa, czas wolny ograniczony do minimum oraz..... ciężka praca i trudny charakter szefa.

krapcio
@eM

na dzień dzisiejszy firmy nie ma

Furek
@krapcio

Jak to firmy na dzień dzisiejszy nie ma? Ciekawy wpis, bo pracuję w tej firmie i działa ona bez zastrzeżeń. Pozdrawiam.

Kierowca

Ja tutaj robie juz 2 lata i nie narzekam , wszystko jest ok. Bez powodu sie nikt nie wydziera. Zycze kazdemu takiego pracodawce.

byly kierowca

Moze i standartowe,ale ja mialem dniowk lecz tez dlugo nie porobilem bo szef b.madry i wszystko wiedzacy nawet jak nie ma racji,slowa przepraszam nie zna,sami zemna zakonczyli wspolprace. Jedyne co tam dobre to jest to ze robota poukladana,spoko spedytozy i ze auta nowe(w srodku syf bo nie ma czasu posprzatac i umyc) i wyplata na czas zawsze na koniec miesiaca bez upominania sie.Ogolnie mozna pracowac.

Firma oki, stawki standardowe 20gr/km (liczone tylko z google maps nie z ze stanu faktycznego), samochody nowe max 2lata RENAULT MASTER, tylko szef czasem nerwowy i gada co mu popadnie nie przebiera w słowach, ogólnie firma bardzo dobra Polecam tego pracodawce . . .

Zostaw merytoryczną opinię o Brzezina TRANS - Radzionków

• Jak się pracuje w Brzezina TRANS?

Zobacz opinie na temat firmy Brzezina TRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Brzezina TRANS