"NATALII" DRUKARNIA

Rokietnica

Opinie o "NATALII" DRUKARNIA

Ukraina

Jeśli dasz radę , wytrzymać tam pracować przynajmniej rok , to proszę uwierz mi że po tym czasie znienawidzisz wszystkich obecnych i potencjalnych polskich szefów . Po prostu nie da się . Zakład psychiatryczny jest lepszy , bo leki masz za darmo .

franio
@Ukraina 24.04.2017 20:44

To fatalnie. Jak tu dalej pracować?

szoperado nieznane

brakuje ludzi do pracy, prawdziwa garażówa , nie polecam , lepiej zamiatac chodnik w komunalce , Profesjonalizm oceniam na ToTaLne 0. Drukuja spożywke a na chali brakuje tylko sie załatwić na środku i nikt by nie zauważył . Jak Oni przechodza audyt , ta firma to porażka ,przez wielkie ,,P,,

hdhjdjdjdj

Ludzie jak wszedzie . Kasa zawsze !!!!! na czas

paweł

masz racje piszac to tez tam robiłem ale juz nie robie trzymaj sie chlopie

zbyśpiła

nie polecam nikomu tej firmy zeby tam pracowac kasa marna nie na czas

Zbyszek

pracuję tam jestem za bardzo nie zadowoloy,poniewaz jest [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o "NATALII" DRUKARNIA - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "NATALII" DRUKARNIA